AS-4125GS-TNHR2-LCC | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC
Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC Barebone Sistemi ile Sıvı Soğutma Verimliliğinde Yeni Nesil AI Gücünü Keşfedin
Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC, en zorlu AI, Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC) ve büyük ölçekli veri analitiği için özel olarak tasarlanmış çift işlemcili bir AMD 4U platformu. NVIDIA HGX H100/H200 8-GPU mimarisi etrafında tasarlanan bu sistem, model eğitimi, bilimsel simülasyonlar ve kurumsal ölçekli üretici AI için olağanüstü işlem hacmi sunar. Gelişmiş sıvı soğutma, modern veri merkezlerinde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için sürekli yükler altında tutarlı performans sağlar.
Neden Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC'yi Seçmelisiniz?
Bu sunucu, AMD'nin yüksek çekirdek sayısına sahip CPU'larını NVIDIA'nın HGX platformu ile birleştirerek en ileri düzey iş yükleri için gerekli hesaplama yoğunluğunu sağlar. Sekiz SXM GPU, ışık hızında bağlantı bant genişliği ve sıvı soğutma için optimize edilmiş termal tasarım desteğiyle, kuruluşların AI dağıtımlarını ödün vermeden genişletmelerini sağlar. Esnek yapılandırma seçenekleri, derin öğrenme hatları, karmaşık simülasyonlar veya yüksek frekanslı finansal modellemeyle uğraşsanız da sistemin gereksinimlerinize sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Supermicro, yüksek performanslı ve enerji verimli sunucu teknolojilerinde liderliğini sürdürerek hem güçlü hem de çevre dostu çözümler sunmaya devam ediyor. AI ve HPC inovasyonunda güçlü bir geçmişe sahip olan Supermicro’nun platformları, maksimum yoğunluk, azaltılmış gecikme süresi ve geleceğe hazır ölçeklenebilirlik sağlamak için tasarlanmıştır ve bu da kuruluşlara AI liderliği yarışında belirgin bir avantaj sağlar.
Ana Uygulamalar:- Yapay Zeka (AI)
- AI / Derin Öğrenme
- HPC
- Derin Öğrenme/AI/Makine Öğrenimi Geliştirme
Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC, AMD CPU'ların ve NVIDIA HGX H100/H200 GPU'larının sıvı soğutmalı hassasiyetle birleşik gücünü kullanmaya hazır organizasyonlar için tasarlanmıştır. Happyware'de, daha hızlı dağıtmanıza ve daha akıllı ölçeklendirmenize yardımcı olmak için özel yapılandırmalar ve uzman rehberliği sağlıyoruz. Başlamak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro AS-4125GS-TNHR2-LCC Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 4125GS-TNHR2-LCC | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x PCIe, 4x 5250W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 128 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 256 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Quad-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 5250W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, High-performance Computing (HPC), ML training |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 174 mm |
| Derinlik | 842 mm |
| Ağırlık | 63 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |






