Supermicro AS-4125GS-TNMR2-LCC
Neden Supermicro AS-4125GS-TNMR2-LCC Tercih Edilmeli?
Başlıca Uygulamalar:
  • Yapay Zeka (AI)
  • Derin Öğrenme
  • Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
  • Makine Öğrenme Geliştirme
Supermicro AS-4125GS-TNMR2-LCC Teknik Özellikleri
Çift AMD EPYC 9004/9005 Serisi CPU, 8 Onboard GPU, 8x 2.5" hot-swap disk yuvası, 10x PCIe (8x LP, 2x FHHL), 4x 5250W yedekli PSU
İşlemci/Önbellek
CPUDual Socket SP5
AMD EPYC™ 9004/9005 Serisi İşlemciler
(* AMD EPYC™ 9005 Serisi geçmeli desteği, kart revizyonu 2.x gerektirir)
ÇekirdeklerMaksimum 128C/256T
NotMaksimum 400W TDP CPU'ları (Sıvı Soğutmalı) destekler.
* Bu sistem AMD EPYC™ 9004/9005 Serisi işlemcileri 400W TDP'ye kadar destekler
GPU
Maksimum GPU Sayısı8 onboard GPU
Desteklenen GPUAMD: Instinct™ MI300X Hızlandırıcılar
CPU-GPU BağlantısıPCIe 5.0 x16 CPU-GPU Bağlantısı
GPU-GPU BağlantısıAMD Infinity Fabric™ Link
Sistem Belleği
BellekSlot Sayısı: 24 DIMM slot
Maksimum Bellek (1DPC): AMD EPYC™ 9004 Serisi İşlemci ile 6TB 4800MT/s ECC DDR5 RDIMM'ye kadar
Maksimum Bellek (1DPC): AMD EPYC™ 9005 Serisi İşlemci ile 6TB 6000MT/s ECC DDR5 RDIMM'ye kadar
Bellek Voltajı1.1V
Yerleşik Cihazlar
Yonga SetiAMD SP5
Giriş / Çıkış
LAN1 RJ45 1 GbE Ayrılmış BMC LAN portu
USB2 USB 3.0 Type-A portu (Arka)
Video1 VGA portu
Sistem BIOS
BIOS TürüAMI 32Mb SPI Flash EEPROM
Yönetim
YazılımSuperCloud Composer
Supermicro Server Manager (SSM)
Supermicro Update Manager (SUM)
Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5)
Super Diagnostics Offline (SDO)
Supermicro Thin-Agent Service (TAS)
SuperServer Automation Assistant (SAA) Yeni!
Güç yapılandırmalarıAC gücü geri getirme için güç-açık modu
ACPI Güç Yönetimi
Güvenlik
DonanımGüvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0
Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Uyumlu
ÖzelliklerKriptografik Olarak İmzalanmış Ürün Yazılımı
Güvenli Önyükleme
Güvenli Ürün Yazılımı Güncellemeleri
Otomatik Ürün Yazılımı Kurtarma
Tedarik Zinciri Güvenliği: Uzaktan Kanıt
Çalışma Zamanı BMC Koruması
Sistem Kilitleme
PC Sağlık Takibi
CPUCPU Çekirdekleri, Yonga Seti Voltajları, Bellek için izleme
7 +1 Faz değiştiren voltaj regülatörü
FANDevir sayacı izleme özelliğine sahip fanlar
Hız kontrolü için durum monitörü
SıcaklıkCPU ve kasa ortamı için izleme
Fan bağlantıları için Termal Kontrol
Şasi
Form Faktörü4U Rackmountable
ModelCSE-GP401TS-R000NP
Boyutlar
Yükseklik17.4cm (174 mm)
Genişlik44.9cm (449 mm)
Derinlik84.2cm (842 mm)
Paket40.99cm (Y) x 127.99cm (G) x 28.7cm (D)
AğırlıkBrüt Ağırlık: 138.89 lbs (63 kg)
Net Ağırlık: 80.03 lbs (53 kg)
Mevcut RenklerGümüş
Ön Panel
DüğmelerUID butonu
Genişleme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) YapılandırmasıVarsayılan
8 PCIe 5.0 x16 (in x16) LP yuva
2 PCIe 5.0 x16 (in x16) FHHL yuva
Seçenek A*
4 PCIe 5.0 x16 (in x16) FHHL yuva
Disk Yuvaları / Depolama
Sürücü Yuvaları YapılandırmasıVarsayılan: Toplam 8 yuva
8 ön hot-swap 2.5" NVMe disk yuvası
M.21 M.2 NVMe yuva (M-key)
Sistem Soğutma
Fanlar4x 8cm ağır hizmet fanları ile optimal fan hız kontrolü
Sıvı SoğutmaDoğrudan Çipe (D2C) Soğuk Plaka (isteğe bağlı)
Güç Kaynağı
4x 5250W Yedekli (2 + 2) Titanium Seviyesi (%96) güç kaynakları
Boyut
(G x Y x U)
106.5 x 82.1 x 245.3 mm
Giriş5250W: 200-240Vac / 50-60Hz
+12VMaks: 125A / Min: 0A (200Vac-240Vac)
12V SBMaks: 4A / Min: 0A
Çıkış TürüBackplanes (altın parmak)
Sertifikasyon80 Plus, Titanium Seviyesi
Çalışma Ortamı
Çevresel ÖzelliklerÇalışma Sıcaklığı: 10°C ila 35°C (50°F ila 95°F)
Çalışmama Sıcaklığı: -40°C ila 60°C (-40°F ila 140°F)
Çalışma Bağıl Nem: %8 ila %90 (yoğuşmasız)
Çalışmama Bağıl Nem: %5 ila %95 (yoğuşmasız)
Sipariş Bilgileri
Üretici SKUAS-4125GS-TNMR2-LCC
Sistem YapılandırmaAS-4125GS-TNMR2-LCC, Supermicro tarafından Tam Sistem olarak yapılandırılmış
0 in 0 değerlendirme