AS-4126GS-NBR-LCC | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC
Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC Çıplak Sistem ile Aşırı AI İş Yükleri için Sıvı Soğutmalı AMD Güç
Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC, AMD'nin yüksek performanslı mimarisi üzerine kurulu ve sekiz GPU içeren NVIDIA HGX B200 ile eşleştirilmiş bir 4U çift soket sunucusudur. Gelişmiş sıvı soğutma teknolojisi ile tasarlanan bu platform, en zorlu AI eğitimi, derin öğrenme ve yüksek performanslı hesaplama uygulamaları için sürekli performansı mümkün kılar. AMD'nin olağanüstü çekirdek yoğunluğunu NVIDIA'nın en son GPU yenilikleriyle buluşturan bu sistem, ham hesaplama gücü, verimlilik ve ölçeklenebilirlik arasında bir denge sağlar.
Neden Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, GPU hızlandırmasının sınırlarını zorlayan ancak güvenilir termal performansa ihtiyaç duyan organizasyonlar için tasarlanmıştır. Sıvı soğutma, her GPU ve CPU'nun maksimum verimlilikte çalışmasını sağlayarak, sürdürülebilir yük altında daha yüksek verim ve daha büyük stabilite sunar. Araştırma laboratuvarları, bulut sağlayıcıları ve geleceğin AI modellerini kullanan işletmeler için AS-4126GS-NBR-LCC, geleceğe hazır bir temel sağlar. AMD tabanlı mimarisi, hem hesaplama hem de GPU kaynaklarının tam optimize edildiğinden emin olarak esneklik ve yüksek paralellik sunar.
Supermicro, hem modern veri merkezlerinin teknolojik hem de çevresel zorluklarına hitap ederek yüksek yoğunluklu GPU hesaplamada liderlik etmeye devam ediyor. Sıvı soğutma yeniliklerine yatırım yaparak, Supermicro işletim giderlerini azaltırken eşsiz bir performans yoğunluğu sağlar. HPC ve AI altyapısı için küresel güvenle tercih edilen Supermicro, mühendislik hassasiyeti ile verimlilik odaklı tasarımı birleştirerek uzun vadeli maliyetleri düşürürken keşfi hızlandıran çözümler sunar.
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Sağlık Hizmetleri
- İş Zekası & Analitik
- Finans & Ekonomi
- Mühendislik/bilimsel araştırma
- Endüstriyel Otomasyon, Perakende
- Konuşmalı Yapay Zeka
- İlaç Keşfi
- İklim ve Hava Modelleme
Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC, sıvı soğutmalı verimlilik ile AMD CPU'ların ve NVIDIA HGX B200 GPU'ların tam potansiyelini açığa çıkarmaya hazır kuruluşlar için tasarlanmıştır. Happyware'de, daha hızlı uygulamanıza ve daha akıllı ölçeklenmenize yardımcı olmak için özelleştirilmiş yapılandırmalar ve uzman rehberlik sunuyoruz. Başlamak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro AS-4126GS-NBR-LCC Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 4126GS-NBR-LCC | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x PCIe, 4x 6600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 384 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 5 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 6600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | GPU |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Business Intelligence, Climate and Weather Modeling, Conversational AI, Data Analytics, Drug Discovery, Engineering/Scientific Research, Enterprise Applications, Enterprise Server, Financial, Healthcare, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Industrial Automation, ML training, Retail |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 174 mm |
| Derinlik | 895.35 mm |
| Ağırlık | 63.5 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





