SBI-421E-1T3N | Supermicro Dual Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen Intel® Xeon® CPU Max Series 8U Blade Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.361,86 |
| Kime 9 | €1.331,36 €1.361,86 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.304,06 €1.361,86 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.276,86 €1.361,86 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SBI-421E-1T3N
Supermicro SBI-421E-1T3N Blade Modülü ile Verimli SuperBlade Yoğunluğu ve Hesaplama Çevikliği
Supermicro SBI-421E-1T3N Blade Modülü, SuperBlade kasalar için tasarlanmış, kompakt ve yüksek yoğunluklu bir hesaplama düğümüdür. Çift LGA-4677 soketlerini destekler ve 5./4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ile uyumludur, bu da en yeni performansı ve çeşitli CPU SKU'ları için geriye dönük esnekliği sağlar. Blade, PCIe Gen5 I/O, NVMe destekli ön sürücü seçenekleri ve yüksek hızlı ağ iletişimi için bir mezzanine yuvası sunarak, depolama yoğun, bulut ve sanallaştırılmış iş yüklerine uygun hale getirir.
Neden Supermicro SBI-421E-1T3N'i Seçmelisiniz?
Bu blade, yoğunluk ve modern I/O arasında mükemmel bir denge sunar: çift soketli tasarım güçlü çoklu iş parçacıklı performans sağlar, PCIe Gen5 hazır olduğu ve mezzanine ağ seçenekleri ortaya çıkan hızlandırıcılar ve yüksek bant genişlikli kumaşlar için yatırımların korunmasını sağlar. SuperBlade entegrasyonu, kablo karmaşasını azaltır ve güç/soğutmayı muhafaza genelinde paylaşarak, büyük dağıtımlarda toplam sahip olma maliyetini düşürmeye yardımcı olur.
Supermicro'nun SuperBlade ailesi yoğun, yönetilebilir veri merkezi dağıtımları için özel olarak üretilmiştir. Modüler arka panel/şasi yaklaşımı, hizmet verebilirliği basitleştirir ve bulut, telekom ve HPC ortamları için hızlı ölçeklendirme sağlar. Supermicro, yeni CPU/bellek/I/O standartlarının hızlı benimsenmesi ve sağlam platform desteği sayesinde yüksek erişilebilirlik ve hiper ölçekli yapılar için yaygın olarak kullanılır.
- Kurumsal veri merkezi
- EDA, Bulut
- Yüksek performanslı Bilgi İşlem (HPC)
Happyware olarak, yalnızca donanım sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda size baştan sona doğru çözümü oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. İster hassas CPU ve bellek yapılandırmaları, ister gelişmiş ağ seçenekleri veya özel blade kasalarına ihtiyacınız olsun, uzmanlarımız her Supermicro sisteminin iş yüklerinize göre optimize edilmesini sağlar. Bugün bizimle iletişime geçin ve Happyware'in veri merkezi planlarınızı güvenilir, yüksek performanslı bir gerçekliğe dönüştürmesine izin verin.
Supermicro SBI-421E-1T3N Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 421E-1T3N | Çift Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen / Intel® Xeon® CPU Max Series İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x Hot-Swap Disk Yuvaları, | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen/Intel® Xeon® CPU Max Series Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası 1x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 25 Gbps SFP28 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 3.0 support, USB Keyboard support, PCI 2.2 support, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 8U Blade |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, EDA (Electric Design Automation), Cloud Computing, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 166.37 mm |
| Yükseklik | 43.18 mm |
| Derinlik | 607.06 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |







