SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1 | Supermicro Dual Xeon 8570 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1
Kurumsal Yenilik İçin Büyük Ölçekli AI Altyapısı ve Model Hızlandırmanın Öncüsü : Supermicro SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1 Barebone Sistemi
Supermicro SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1, büyük ölçekli AI model eğitimi ve yüksek performanslı veri işleme sınırlarını zorlayan örgütler için tasarlanmış bir 4U güç merkezi olarak sunulmaktadır. Çift Intel® Xeon® 8570 işlemci ile donatılmış, her biri 56 çekirdek sunan, NVIDIA HGX™ H200 8-GPU platformu ile birlikte bu sistem ödün vermeyen bir hesaplama yoğunluğu sağlar. 3TB DDR5-5600 bellek, çift yüksek hızlı M.2 NVMe sürücüler ve ultra hızlı 400G NDR/ETH OSFP ve 200G QSFP112 ağ seçenekleri desteği ile AI eğitimini, HPC iş yüklerini ve kurumsal ölçekli sanallaştırma projelerini hızlandırmak için gerekli dengeli mimariyi sunar.
Neden Supermicro SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1'i Seçmelisiniz?
Bu sistem, hızla model yineleme yapan, geniş veri setlerini işleyebilen ve ölçekli verimlilik gerektiren işletmeler için özel olarak üretilmiştir. 8-GPU HGX™ H200 taban kartı, üretici AI için olağanüstü bir işlem hacmi sunarken, çift 56 çekirdekli Xeon® CPU'lar hesaplama ve koordinasyon görevleri arasında optimal bir denge sağlar. Gelişmiş ağ özellikleri, dağıtık eğitim ortamlarında sorunsuz küme entegrasyonu sunar ve 4U tasarım hava akışını ve hizmet verilebilirliği göz ardı etmeden yoğunluğu maksimize eder. Kısacası, AI ekiplerinin içgörülere ulaşma süresini kısaltmasını ve operasyonlarını güvenle ölçeklemesini sağlamak için tasarlanan bir platformdur.
Supermicro, veri merkezi için ileri düzeyde, sürdürülebilir ve yüksek düzeyde optimize edilmiş sunucu platformları sunmada güvenilir bir lider olarak kendini kanıtlamıştır. Önde gelen silikon ve GPU satıcılarıyla yakın işbirliği içinde çalışan firma, müşterilerine en yoğun iş yükleri için ince ayarlanmış sistemler sunar. Yenilik, güvenilirlik ve TCO optimizasyonu konusundaki kanıtlanmış itibarına sahip Supermicro sistemleri, yalnızca donanım değil, aynı zamanda AI, bulut ve HPC dağıtımlarında gelecekteki büyüme için bir temel sunar.
- Çoklu-GPU
- Büyük Ölçekli AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Büyük Dil Modeli (LLM) ve Üretici AI
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)
- İş Zekası ve Analitik
Doğru ortağı seçmek, doğru sistemi seçmek kadar önemlidir. Happyware ile yalnızca en son Supermicro teknolojisine erişmekle kalmaz, aynı zamanda kurumsal hedeflerinize uygun çözümleri yapılandırmak, optimize etmek ve dağıtmak için adanmış bir ekibe sahip olursunuz. Görev kritik AI ve kurumsal bilgi işlem projelerinde, Happyware her aşamada doğru uzmanlığı ve desteği sağladığınızdan emin olur.
Supermicro SYS-421GE-TNHR2-LCC-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 421GE-TNHR2-LCC-G1 | Çift Intel Xeon 8570 İşlemci, 4x 5250W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 8570 Intel Xeon Platinum Serisi İşlemciler 5th Nesil, Emerald Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 56 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 112 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 8x 400 Gbps OSFP üzerinden ConnectX-7 Smart NIC 2x 200 Gbps QSFP112 üzerinden ConnectX-7 Smart NIC |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 5250W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Windows 10 Windows 11 Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux VMware ESXi |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | CPU, RAM, GPU, Storage, Adapter |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Business Intelligence, AI / Deep Learning, ML training, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Conversational AI, Drug Discovery, Fraud Detection, Large Language Model (LLM), Autonomous Vehicle Technologies, Financial, AI Inference, Data Analytics, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 174 mm |
| Derinlik | 895.35 mm |
| Ağırlık | 98 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |






