SYS-422GA-NRT | Supermicro Dual Xeon 6900 w/ P-cores 4U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €9.916,36 |
| Kime 4 | €9.797,50 €9.916,36 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €9.598,50 €9.916,36 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €9.400,50 €9.916,36 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-422GA-NRT
AI ve HPC için Çift-Kök GPU Gücü: Supermicro SYS-422GA-NRT Barebone Sistemi ile
Yapay zeka ve yüksek performanslı hesaplama (HPC) iş yükleri için titizlikle tasarlanmış, 4U GPU SüperSunucu olan Supermicro SYS-422GA-NRT ile hesaplama mükemmelliğinin öncüsünü tanıtıyoruz. Bu sistem, muazzam, kesintisiz paralel işlem gücü gerektiren kuruluşlar için kesin çözümdür. On geniş GPU’ya kadar destekleyen ve sofistike çift-kök tasarımına sahip, veri için doğrudan, yüksek bant genişliğinde bir yol sağlayarak darboğazları ortadan kaldırır ve keşfi hızlandırır.
Neden Supermicro SYS-422GA-NRT'yi Seçmelisiniz?
SYS-422GA-NRT, saf GPU yoğunluğu ve gelişmiş çift-kök mimarisi ile kendisini ayrı bir seviyeye taşır. Bu, çok GPU'lu sistemlerdeki içsel veri darboğazları konusundaki kritik endüstri sorununu çözer, doğrudan daha hızlı eğitim sürelerine, daha yüksek model doğruluğuna ve daha üstün bir yatırım getirisini beraberinde getirir. Yapay zekada öncülük etme yolunda kararlı herhangi bir kuruluş için, bu platform mümkün olanın sınırlarını zorlamak için gereken engellenmemiş aktarım hızını sunar. Supermicro'nun yeniliğe, verimliliğe ve açık mimariye olan bağlılığı, onu sunucu teknolojisi alanında küresel bir lider yapmaktadır. GPU optimize edilmiş sistemleri ve kesintisiz, çağdaş platformların hızlı teslimatıyla tanınan Supermicro çözümleri, en zorlu kurumsal, bulut ve HPC ihtiyaçlarını sürdürülebilirlik ön planda olacak şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.
Ana Uygulamalar:- Yüksek Performanslı Hesaplama
- Medya/Video Yayını
- Animasyon ve Modelleme
- 3D Görselleştirme
- VDI
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Bulut Oyunları
- Tasarım & Görselleştirme
- Diagnostik Görüntüleme
Happyware'de sadece sistem sunmakla kalmıyoruz; son derece uyumlu çözümler tasarlıyoruz. Uzmanlarımız, iş yükleriniz için SYS-422GA-NRT’yi tam olarak yapılandırmak için sizinle iş birliği yapacak ve sorunsuz entegrasyon ve anında üretkenlik sağlayacaktır. Gerçek bir AI süper bilgisayarının gücünden yararlanmak için, bugün uzmanlarımızla iletişime geçin ve başarınızın temelini bizimle inşa edin.
Supermicro SYS-422GA-NRT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 422GA-NRT | Çift Intel Xeon 6900 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 13x PCIe, 4x 3200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6900 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 128 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 256 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x BR (LGA 7529) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x E3.L NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 13x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 10 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 3200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 3D Rendering, AI / Deep Learning, Cloud Computing, Cloud Gaming, Diagnostic Imaging, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Model analysis, Video processing & streaming, Virtual Desktop Infrastructure (VDI), Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 178 mm |
| Derinlik | 737 mm |
| Ağırlık | 45.3 kg |
| Mevcut Renk | Black Front & Silver Body |
| Not | |


