SYS-442B-NR | Supermicro Quad Xeon 6700 w/ P-cores 4U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €10.759,70 |
| Kime 4 | €10.630,20 €10.759,70 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €10.415,20 €10.759,70 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €10.200,20 €10.759,70 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-442B-NR
Görev-Kritik Performans için Aşırı Hesaplama Gücünü Serbest Bırakın: Supermicro MP SYS-442B-NR Barebone Sistemi ile
Supermicro MP SuperServer SYS-442B-NR, en zorlu kurumsal ve bilimsel iş yükleri için tasarlanmış bir güç merkezidir. Bu 4U 4 soketli sistem, maksimum güvenilirlik için optimize edilmiş tek bir kasada olağanüstü ölçeklenebilirlik, bellek yoğunluğu ve yüksek hızlı depolama esnekliğini bir araya getiriyor. Büyük veri setlerini, bellek içi analizleri ve gelişmiş simülasyon iş yüklerini işlemekte tasarlanmış olup, performans ve çalışma süresinin tartışılamaz olduğu ortamlarda benzersiz bir verimlilik sunar. Dört yüksek performanslı işlemciye ve olağanüstü 64 DIMM yuvasına kadar destek sunan SYS-442B-NR, sanallaştırma, yapay zeka eğitimi ve yüksek yoğunluklu işlem veritabanları için muazzam bir hesaplama ve bellek kapasitesi sağlar. 24 NVMe/SAS/SATA sürücü yuvası ile bol miktarda yüksek hızlı yerel depolama sunarak sorunsuz veri erişimi ve azaltılmış gecikme sağlar. Gelişmiş soğutma ve yedekli güç tasarımı, çoklu iş parçacıklı ağır yüklerde bile istikrarı korur, Supermicro’nun kanıtlanmış sistem mimarisi ise günbegün güvenilir çalışma garantisi verir.
Neden Supermicro SYS-442B-NR'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, taviz vermeden kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik talep edenler için tasarlanmıştır. Çok soketli işlemci performansı, geniş bellek bant genişliği ve çok yönlü depolama desteğini birleştirerek, büyük ölçekli veritabanları, HPC kümeleri ve çok kullanıcı sanal ortamlar gibi kritik iş yükleri için idealdir. Dengeli hava akışından aletsiz bakıma kadar her detay, Supermicro’nun operasyonel mükemmeliyet ve toplam güvenilirliğe odaklanmasını yansıtır.
Supermicro, yenilik ve performans verimliliği konusunda sektör standartlarını belirlemeye devam ediyor. Ölçeklenebilir sunucu mimarilerinde onlarca yıllık uzmanlığıyla Supermicro, işletmelerin yarının hesaplama zorluklarını bugünden karşılamalarını sağlar. Sistemleri, optimize edilmiş termal kontrol, en yeni bileşen desteği ve modern veri merkezi ekosistemleriyle sorunsuz entegrasyon sunar.
- İş Zekası
- Bilimsel Sanallaştırma
- HCI
- ERP, CRM
- Bellek-İçi Veritabanı
- SAP HANA
Happyware ile ileri düzey Supermicro çözümleri konusunda güvenilir ortağınız olarak bilgi işlem altyapınızı yeni zirvelere taşıyın. SYS-442B-NR'yi iş yükünüze tam olarak uygun şekilde yapılandırmak için uzmanlarımızla konuşun. İster özel bir bulut inşa ediyor olun ister HPC yeteneklerinizi genişletiyor olun, Happyware ile işbirliği yaparak performans vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün.
Supermicro SYS-442B-NR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 442B-NR | 4 Soketli Intel Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 18x PCIe, 2x OCP, 4x 2700W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Dört İşlemci Intel Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 86 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 4x E2 (LGA 4710) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 64x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 16TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Quad-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 8x PCIe 5.0 x8 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA, 1x DisplayPort |
| Ön Panel | VGA Port, Power button with LED, System status LED, UID button |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 10 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 5 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 2700W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | ESXi 8.0 U2 Oracle Linux 9.4 Oracle Linux 9.5 RHEL 10.0 RHEL 9.4 RHEL 9.5 Rocky Linux 9.4 Rocky Linux 9.5 SAP HANA 2.0 SLES 15 SP6 Ubuntu 24.04.1 Windows 11 Windows Server 2025 |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, SuperCloud Composer |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 32MB SPI Flash EEPROM |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Business Intelligence, ERP, CRM, Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged, In-Memory Computing, SAP HANA, Scientific Research, Virtualization |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 177 mm |
| Derinlik | 848.7 mm |
| Ağırlık | 72.1 kg |
| Mevcut Renk | No Paint |





