SSG-520P-ACTR12H | Supermicro Single Xeon Scalable 3rd Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.911,63 |
| Kime 9 | €2.846,40 €2.911,63 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.788,20 €2.911,63 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.730,00 €2.911,63 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-520P-ACTR12H
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Barebone Sistemi ile Yüksek Performanslı Doğrudan Bağlantılı Depolama ve SAS Donanım RAID
Supermicro SSG-520P-ACTR12H, kurumsal sınıf depolamayı kompakt ve servis dostu bir 2U kasaya getiren yenilikçi çözümler sunmaktadır. Güvenilir, yüksek verimli veri erişimine ihtiyaç duyan kurumlar için tasarlanmıştır. Sistemin merkezinde, SAS veya SATA sürücüleri destekleyen, sağlam SAS donanım RAID yoluyla yönetilen, performans, yedeklilik ve güven içinde veri erişimi sunan, ön taraftan yüklemeli on iki adet hot-swap 3.5" yuva bulunmaktadır. Bu tasarım, sürücü değişiminin hızlı ve operasyon kesintisinin minimum seviyede kalmasını sağlar, böylece görev açısından kritik ortamlarda bile işlerinizin sorunsuz çalışmasına olanak tanır. PCIe 4.0 mimarisi ile inşa edilen SSG-520P-ACTR12H, sanallaştırılmış altyapı ve yüksek hızlı dosya sunucularından hızlı veri teslimatına dayanan analitik platformlara kadar talepkar uygulamalar için olağanüstü veri iletişim kapasitesi sağlar. Tek işlemcili tasarımı, verimlilik ve genişleme potansiyeli arasında mükemmel bir denge kurar ve depolama yoğunluğu ile sürdürülebilir performansın öncelikli olduğu uygulamalar için ideal bir çözümdür.
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Neden Tercih Edilmeli?
SSG-520P-ACTR12H, boş alanın etkin kullanımı ve donanım RAID yeteneği ile öne çıkarak, kuruluşların raf alanına aşırı yatırım yapmadan güvenilir, yüksek hızlı depolama sağlamasına olanak tanır. Doğrudan bağlantılı yapılandırması ile gereksiz karmaşıklığı ortadan kaldırır ve geniş bir depolama iş yükü yelpazesi için öngörülebilir, düşük gecikmeli performans sunar.
Supermicro, yenilikçilikle kanıtlanmış güvenilirliği birleştiren sunucu ve depolama çözümlerini mühendislik ederek global çapta tanınmaktadır. İster bir bulut platformunu genişletiyor olun ister kritik önem taşıyan bir yerinde ortamı destekliyor olun, Supermicro, günümüz iş dünyasının ihtiyaç duyduğu performansı, uyarlanabilirliği ve enerji verimliliğini sağlar.
- Kurumsal Sunucu
- Optimizasyonlu Depolama Cihazı
- Veritabanı İşleme ve Depolama
Happyware olarak, doğru depolama altyapısının iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre olması ve ölçülebilir sonuçlar sunması gerektiğine inanıyoruz. Ekibimiz, Supermicro SSG-520P-ACTR12H'nizi maksimum verimlilik hedefiyle yapılandırmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır, benzersiz iş yükünüze uygun hale getirilmesini sağlayacaktır. Planlamadan devreye almaya ve devam eden optimizasyona kadar, Happyware, sizin kadar çok çalışan depolama çözümleri oluşturma ortağınız olacaktır. Depolamanızı daha güvenilir, daha ölçeklenebilir hale getirmek ve geleceğe uygun hale getirmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 520P-ACTR12H | Tek Intel Xeon Scalable 3rd Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 3rd Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 3rd Nesil, Ice Lake |
| Çekirdek Sayısı | 40 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 80 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 270W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x P+ (LGA 4189) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR4 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.2V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 4.0 x8 Low-Profile yuvası 2x PCIe 4.0 x16 Low-Profile yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C621A |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux VMware ESXi |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Server, Enterprise Applications, Application-Optimized Solutions, Data Center Optimized, Application and data serving, Big Data, Database Processing and Storage, Database |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Ağırlık | 26.3 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C621A |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3, SATA) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | Load-Reduced DIMM (LRDIMM), RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 12 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Application-Optimized Solutions, Application and data serving, Big Data, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 520P-ACTR12H |
| İşlemci Kod Adı: | Ice Lake |
| İşlemci Soketi: | P+ (LGA 4189) |
| İşlemci Türü: | Xeon Scalable 3rd Gen |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





