Supermicro SSG-520P-ACTR12H
Supermicro SSG-520P-ACTR12H, kurumsal sınıf depolamayı kompakt ve servis dostu bir 2U kasaya getiren yenilikçi çözümler sunmaktadır. Güvenilir, yüksek verimli veri erişimine ihtiyaç duyan kurumlar için tasarlanmıştır. Sistemin merkezinde, SAS veya SATA sürücüleri destekleyen, sağlam SAS donanım RAID yoluyla yönetilen, performans, yedeklilik ve güven içinde veri erişimi sunan, ön taraftan yüklemeli on iki adet hot-swap 3.5" yuva bulunmaktadır. Bu tasarım, sürücü değişiminin hızlı ve operasyon kesintisinin minimum seviyede kalmasını sağlar, böylece görev açısından kritik ortamlarda bile işlerinizin sorunsuz çalışmasına olanak tanır. PCIe 4.0 mimarisi ile inşa edilen SSG-520P-ACTR12H, sanallaştırılmış altyapı ve yüksek hızlı dosya sunucularından hızlı veri teslimatına dayanan analitik platformlara kadar talepkar uygulamalar için olağanüstü veri iletişim kapasitesi sağlar. Tek işlemcili tasarımı, verimlilik ve genişleme potansiyeli arasında mükemmel bir denge kurar ve depolama yoğunluğu ile sürdürülebilir performansın öncelikli olduğu uygulamalar için ideal bir çözümdür.
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Neden Tercih Edilmeli?
Başlıca Uygulamalar:
  • Kurumsal Sunucu
  • Optimizasyonlu Depolama Cihazı
  • Veritabanı İşleme ve Depolama
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Teknik Özellikleri
SKU Genel Bakış
520P-ACTR12H Tek Intel Xeon Scalable 3rd Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU
İşlemci
CPU Tek İşlemci
Intel Xeon Scalable 3rd Gen
Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler
3rd Nesil, Ice Lake
Çekirdek Sayısı40 adede kadar çekirdek
İş Parçacığı80 adede kadar iş parçacığı
TDP 270W'a kadar cTDP desteği
Not
Soket
Soket Tipi ve Adedi 1x P+ (LGA 4189)
Not
Sistem Belleği
Bellek 8x DIMM yuvası ECC DDR4 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 2TB'a kadar RAM
Bellek Voltajı1.2V
RAM Yapılandırması Dual-Rank x4
Depolama ve Denetleyici Yapılandırması
Sürücü Yuvaları 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası
M.2 Yuvaları 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key
RAIDRAID Desteği
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması 2x PCIe 4.0 x8 Low-Profile yuvası
2x PCIe 4.0 x16 Low-Profile yuvası
GPU
Entegre GPU Evet, ASpeed
LAN 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550
IPMI / BMC Desteği Evet
Anakart Üzerindeki Bileşenler
Yonga Seti ModeliC621A
G/Ç Bağlantı Noktaları
Video 1x VGA
Sistem Soğutması
Dahil / Desteklenen Fanlar Evet
Soğutucu Adedi3
Hava Körüğü Evet
Hava Kılavuzu Adedi1
Sıvı Soğutmalı Hayır
Güç Kaynağı
2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi
Güç Kaynağı SoğutucusuNo
Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar
İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen Windows Server
Red Hat Enterprise Linux
Oracle Linux
VMware ESXi
Güç Yapılandırması
Güç SeçenekleriACPI/APM Power Management
BIOS Bilgisi
BIOS AMI UEFI
Uyumluluk Sertifikaları 80 Plus Titanium
Diğer Özellikler
Form Faktörü 2U Rack
Düğüm Sayısı 1 Düğüm
Önceden Yüklenmiş BileşenlerNone
UygunlukServer
Performans SınıfıEnterprise-Class
Genişlik437 mm
Yükseklik89 mm
Derinlik650 mm
Ağırlık26.3 kg
Mevcut RenkBlack
Supermicro SSG-520P-ACTR12H Nitelikleri
Anakart Yonga Seti: C621A
Belgelendirme: 80 Plus Titanium
Belirli Bağlantı Noktaları: USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 Type-A
Bellek ECC Desteği: ECC
Bellek kayıtlı/kayıtsız: Registered
Dahili Ağ Hızı: 10 Gbps
Dahili Grafik: Yes
Dahili LAN: 2
Dahili M.2: x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3, SATA) 0
Düğüm başına GPU sayısı: 0
Düğüm sayısı: 1
Eklenti kartı form faktörü: Low-Profile
Eklenti kartı sayısı: 4
Entegre GPU Üreticisi: ASpeed
Güç Kaynağı Sayısı: 2
Güç Kaynağı Soğutucu: No
Güç kaynağı Watt Değeri: 800W
HDD form faktörü: 3.5"
HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: Hot-Swap
IPMI / BMC Yönetimi: Yes
Maksimum Bellek: 2TB
RAID Desteği: Yes
RAM DIMM Türü: Load-Reduced DIMM (LRDIMM), RDIMM
Sabit disk yuva sayısı: 12
Soğutucu Sayısı: 3
Tasarım: Rack
Uygunluk: Server
Yedekli güç kaynağı: Yes
Yükseklik birimleri: 2U
Önceden Kurulmuş Bileşenler: None
Önceden Yüklenmiş Yazılım: Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi, Windows Server
Ürün Modeli: 520P-ACTR12H
İşlemci Kod Adı: Ice Lake
İşlemci Soketi: P+ (LGA 4189)
İşlemci Türü: Xeon Scalable 3rd Gen
İşlemci soket sayısı: No
İşlemci Üreticisi: Intel
Şasi Girişi Algılama: No
0 in 0 değerlendirme