SYS-521C-NR-G1 | Supermicro Single Xeon 4510 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.467,76 |
| Kime 4 | €5.402,20 €5.467,76 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.293,20 €5.467,76 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.183,20 €5.467,76 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-521C-NR-G1
Supermicro SYS-521C-NR-G1 Barebone Sistemi ile Bulut-Native İş Yükleri için Akıllı Altyapı
Supermicro SYS-521C-NR-G1, güvenilir, ölçeklenebilir ve enerji verimli bilgi işlem arayışındaki organizasyonlar için tasarlanmış 2U Gold Serisi CloudDC sunucusudur. Tek bir Intel® Xeon® Silver 4510 12 çekirdekli işlemci ile desteklenen bu sistem, bulut-native ve kurumsal sınıf operasyonlar için ideal dengeli performans sunar. 128GB DDR5-5600 ECC bellek ile hızlı veri aktarımı ve azaltılmış gecikme sağlanırken, çift 960GB NVMe SSD'ler zorlu I/O iş yüklerini desteklemek için yüksek hızlı depolama sağlar. Çift portlu 10GbE RJ45 adaptör ile bağlantı güçlendirilmiş olup, yüksek bant genişliği ortamlarına sorunsuz entegrasyon sağlar ve yedekli 1200W Titanium seviye güç kaynakları sürekli, enerji verimli çalışma süresi sağlar.
Neden Supermicro SYS-521C-NR-G1 Seçmelisiniz?
Bu sunucu, kompakt 2U formatında performans ve verimliliğin cazip bir kombinasyonunu sunarak, altyapı alanını optimize eden işletmeler için çok yönlü bir seçimdir. DDR5 bellek desteği, bilgi işlem yoğun görevler boyunca yanıt verme hızını artırırken, Supermicro'nun CloudDC tasarım ilkeleri, ölçeklenebilirliği ve operasyonel güvenilirliği optimize etmek için odaklanır. Titanium seviyesinde yedekli PSU'lar ile enerji verimliliği en üst düzeye çıkarılarak operasyonel maliyetler düşürülür ve kesinti sürelerine karşı koruma sağlanır. Aşırı yük olmadan istikrar gerektiren organizasyonlar için SYS-521C-NR-G1, geleceğe hazır BT altyapısına akıllı bir yatırımdır.
Supermicro, yenilikçilik, yapılandırabilirlik ve kalitesi ile sürekli olarak tanınan gelişmiş sunucu çözümlerinde küresel bir liderdir. Derin sektör uzmanlığını kullanarak Supermicro, hyperscale veri merkezlerinden edge computing'e kadar gelişen iş taleplerine uyumlu sistemler tasarlar. Müşteriler, uzun vadeli BT stratejilerini ve iş büyümesini destekleyen güvenli, verimli ve yüksek performanslı çözümler sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişten faydalanır.
- Bulut Bilişim
- Ağ Aygıtı
- Veritabanı/Depolama
- Veri Merkezi Optimizasyonu
- AI Çıkarım
- ML Eğitimi
Happyware, Supermicro SYS-521C-NR-G1'i edinmede güvenilir ortağınızdır. Uzman tavsiyeleri, özelleştirilmiş tedarik ve rekabetçi fiyatlandırma ile altyapı yatırımınızın kalıcı değer sağlamasını sağlarız. Happyware ile bugün iletişime geçin ve BT yeteneklerinizi güvenle hızlandırın.
Supermicro SYS-521C-NR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 521C-NR-G1 | Tek Intel Xeon 4510 İşlemci, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 4510 Intel Xeon Silver Serisi İşlemciler 5th Nesil, Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 12 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 24 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 150W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 2x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 128GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (dahili), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM Header |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | AI Inference, Cloud Computing, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Networking |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 648 mm |
| Ağırlık | 26.76 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





