SSG-521E-E1CR24L | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.215,74 |
| Kime 4 | €4.165,26 €4.215,74 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.081,26 €4.215,74 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.996,26 €4.215,74 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-521E-E1CR24L
Supermicro SSG-521E-E1CR24L Barebone Sistemi ile Yüksek Yoğunluklu Veri Depolama ve Gelişmiş PCIe 5.0 Genişletme
Supermicro SSG-521E-E1CR24L, veri yoğun iş yükleri için ödün vermeyen kapasite ve performans sunmak üzere tasarlanmış, 2U ön ve üst yüklemeli bir depolama sunucusudur. 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemciler ile donatılmış bu sistem, hem bilgisayar kapasitesi hem de olağanüstü depolama yoğunluğu gerektiren işletmeler için özel olarak üretilmiştir. 24 sıcak değiştirilebilir 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası ile platform petabayt ölçekli kapasiteyi desteklerken, PCIe 5.0 bağlantısı modern hızlandırıcı kartların ve ağ seçeneklerinin sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar. Sürekli büyüyen veri kümelerini yöneten organizasyonlar için tasarlanan SSG-521E-E1CR24L, bir verimli sistemde hesaplama, depolama ve genişletmenin dengesini sunar.
Supermicro SSG-521E-E1CR24L'yi Neden Seçmelisiniz?
Bu depolama sunucusu, büyük ölçekli veri yönetimi için olağanüstü esneklik sunar. 24 sürücü yuvası, ister yüksek kapasiteli arşivler ister performans odaklı veritabanları olsun, tabakalı depolama stratejilerine imkan tanır. Çift Intel® Xeon® işlemciler, sistemin hem depolama hizmetlerini hem de hesaplama yoğun görevleri ödün vermeden çalıştırmasını sağlarken, PCIe 5.0 genişletme yuvaları yüksek hızlı ağ, önbellek çözümleri veya GPU hızlandırıcılar için boşluk sunar. Ön ve üst yüklemeli sürücü erişimi ile sistem yöneticileri, kolay hizmete alınabilirlik ve hızlı ölçeklenebilirlikten faydalanır. Kısaca, darboğaz olmaksızın depolama arayan işletmeler için ideal bir çözümdür.
Supermicro, yenilikçilik ile eş anlamlıdır, kesintisiz donanımları uzun vadeli güvenilirlik ile birleştiren sistemler sunma konusunda güvenilirdir. Depolama platformları enerji verimliliği, hizmete alınabilirlik ve yapılandırılabilirlik bakımından tanınır, bu da işletmelerin hem performansı hem de toplam sahip olma maliyetini optimize etmelerine yardımcı olur. Sunucu ve depolama tasarımında Supermicro'nun küresel liderliği, müşterilerin uzun yıllara dayanan kanıtlanmış uzmanlıkla desteklenen, teknolojinin ön saflarında yer alan çözümlerden faydalanmalarını sağlar.
- Kurumsal Sunucu
- HPC, Veri Merkezi
- Kurumsal Veritabanı
- iSCSI SAN
- Veritabanı İşleme ve Depolama
- Aygıt İçin Optimize Edilmiş Depolama Bileşenleri
Happyware, Supermicro SSG-521E-E1CR24L'i altyapınıza kurmada güvenilir ortağınızdır. Uzman rehberlik, esnek yapılandırmalar ve özel müşteri desteği ile depolama yatırımınızın maksimum değeri sağlamasını temin ederiz. İster mevcut altyapınızı yükseltiyor olun, ister yeni bir bulut platformu kuruyor olun, isterse sürekli artan veri büyümesiyle mücadele ediyor olun, Happyware başarmanıza yardımcı olacak uygun uzmanlığı sağlar.
Supermicro SSG-521E-E1CR24L Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 521E-E1CR24L | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 1x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 36 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 72 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Storage |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 863.6 mm |
| Ağırlık | 33.79 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





