SYS-521E-WR | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.858,35 |
| Kime 9 | €2.772,60 €2.858,35 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.715,50 €2.858,35 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.658,30 €2.858,35 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-521E-WR
Talepkar Kuruluşlar İçin Uyarlanabilir 2U Hibrit-Depolama Sunucusu: Supermicro SYS-521E-WR Barebone Sistemi
Supermicro SYS-521E-WR, çeşitli kurumsal uygulamaları olağanüstü bir verimlilikle yönetmek üzere tasarlanmış sağlam bir 2U tek işlemcili sunucudur. Dört NVMe hibrit yuvası desteği dahil olmak üzere sekiz adet sıcak takas edilebilir 3,5 inç SAS/SATA sürücü yuvası ile donatılmış, veri yoğun operasyonlar için mükemmel bir depolama esnekliği sunar. Beş adede kadar PCIe 5.0 genişleme yuvası ile, bu sistem yüksek hızlı ağ, hızlandırıcılar ve depolama denetleyicilerinin sorunsuz entegrasyonunu sağlar, böylece hem performans hem de uyarlanabilirlik arayan işletmeler için idealdir.
Neden Supermicro SYS-521E-WR Tercih Edilmeli?
Bu sistem, üstün uygulama yanıt hızı sağlaması için 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemci teknolojisini gelişmiş I/O yetenekleri ile bir araya getirir. Hibrit sürücü desteği, organizasyonların yüksek kapasiteli HDD'leri ultra hızlı NVMe SSD'ler ile karıştırmasına olanak tanır, böylece hem performansı hem de depolama ekonomisini optimize eder. Modüler 2U WIO tasarımı, hava akışını maksimuma çıkarır ve hizmet edilebilirliği artırarak kesinti sürelerini azaltır ve yükseltmeleri basitleştirir. Sanallaştırma, analiz veya talepkar uç iş yükleri için, SYS-521E-WR hız, ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğin mükemmel dengesini sunar.
Supermicro, yenilikçi ve enerji verimli sunucu çözümleri sunma konusunda tanınmıştır ve sürekli olarak sektör standartlarını belirler. Onlarca yıllık tasarım uzmanlığı ile marka, eşsiz sistem esnekliği ve kritik görev ortamlarında güvenilirlik için kanıtlanmış bir başarı geçmişi sunar. Her sistem, daha düşük operasyonel maliyetler ve uzatılmış bileşen ömrü sağlamak için optimal termal performans için tasarlanmıştır.
- Veri Merkezi Optimizasyonu
- Veritabanı/Depolama
- Ağ Cihazı
- Başlangıç Seviyesi GPU sunucusu
Supermicro SYS-521E-WR ile farkı yaşayın, hedeflerinizle birlikte büyüyen bir sunucu. Happyware ile bugün iletişime geçin ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel bir çözümün yanı sıra altyapı yatırımlarınızı nasıl en üst düzeye çıkarabileceğiniz konusunda uzman tavsiyesi alın.
Supermicro SYS-521E-WR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 521E-WR | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 1000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 52 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 104 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 2.0 Type-A (harici), 1x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, Networking |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 647 mm |
| Ağırlık | 26.76 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





