SSG-522B-ACR12H | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €3.309,95 |
| Kime 9 | €3.235,84 €3.309,95 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €3.169,64 €3.309,95 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €3.103,44 €3.309,95 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-522B-ACR12H
14-Yuvalı Hibrit Depolama Esnekliği ve Supermicro’nun PCIe 5.0 İçin Hazır Platformu ile Supermicro SSG-522B-ACR12H Barebone Sistemi
Supermicro SSG-522B-ACR12H, olağanüstü kapasite, eşsiz sürücü esnekliği ve sağlam, kurumsal düzeyde güvenilirlik talep edenler için tasarlanmış, özel bir 2U tek işlemcili depolama sunucusudur. Zamanında veri erişiminin, ağır hizmet akışlarının veya güvenli yedeklemenin hayati önem taşıdığı ortamlar için, bu sistem depolama sorunlarınızı sorunsuz bir operasyonel akışa dönüştürmek için anahtarınız olacaktır. SSG-522B-ACR12H, özenle tasarlanmış, önden yüklemeli on iki sıcak değiştirilebilir 3.5” yuvasıyla dikkat çekiyor. Aynı kasada SAS, SATA veya NVMe sürücüleri güvenle kullanarak, performansınızı optimize etmek için uyarlayabilirsiniz. İster kapasite-yoğun arşivler oluşturuyor, ister çok hızlı işlem veritabanları kuruyor veya katmanlı hibrit ortamlar düzenliyor olun; bu esnek doğrudan bağlı mimari, entegre SAS donanım RAID’i ile eşleştirildiğinde verilerinizin korumalı, organize ve her zaman erişilebilir kalmasını sağlar.
Neden Supermicro SSG-522B-ACR12H’i Tercih Etmelisiniz?
Bu 2U platform, etkileyici sürücü esnekliğini, kusursuz veri bütünlüğü için SAS donanım RAID garantisi ile birleştirerek, günümüz depolama zorluklarına cevap vermektedir. Tüm on iki sürücü yuvasına ön erişim, hızlı değiştirme ve genişlemeye olanak tanırken, PCIe 5.0 desteği gelecekteki altyapı talepleri için boşluk sağlar. Hızla gelişen veri setlerini veya sanallaştırılmış ortamları yönetenler için, güvenilirlik ve verimlilik standart olarak gelir.
Supermicro, modüler, enerji-verimli veri merkezi çözümlerinin savunucusu olarak tanınır. Açık yapılandırılabilirliğe ve sağlam güvenliğe verdikleri öncelik, daima işinizin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir teknolojik temeliniz olacağı anlamına gelir.
- Genel Amaçlı Bilgi İşlem
- iSCSI SAN
- Kurumsal Veritabanı
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
- Veritabanı İşleme & Depolama
- Aygıt Optimizasyonlu Depolama Yapı Taşları
Happyware’de, depolama dağıtımında mükemmellik bir düşünce sonrası değil, bir sözdür. Ekibimizle bugün iletişime geçin ve büyüme, huzurlu çalışma ve gerçek iş çevikliği için tasarlanmış bir veri platformu deneyimini yaşayın. Happyware'in sizi veri parlaklığına taşımasını sağlayın, dönüşümünüze hemen başlayın.
Supermicro SSG-522B-ACR12H Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 522B-ACR12H | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 3x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.5 support, SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | All Flash Storage, Application and data serving, Application-Optimized Solutions, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, General Purpose Computing, Software-defined Storage |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Ağırlık | 26.3 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |
Supermicro SSG-522B-ACR12H Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium, RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key M.2 22110 (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1200W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | All Flash Storage, Application-Optimized Solutions, Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, General Purpose Computing, Software-defined Storage |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 522B-ACR12H |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ E-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





