SSG-522B-ACR12L | Supermicro Single Xeon 6 SoC Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.928,28 |
| Kime 9 | €2.862,73 €2.928,28 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.804,13 €2.928,28 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.745,63 €2.928,28 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-522B-ACR12L
Veri Yoğun İş Akışları için Güçlü, Önden Yüklü Depolama: Supermicro SSG-522B-ACR12L Barebone Sistemi
Supermicro SSG-522B-ACR12L'yi tanıtıyoruz, doğrudan bağlı kapasite ve hızlı veri erişimi için özel olarak üretilmiş, 2U tek işlemcili bir depolama sunucusu. Entegre SAS HBA ile SAS, SATA ve NVMe desteği sunan 12 adet önden yüklemeli 3.5" sıcak değiştirilebilir yuva ve arka tarafta 2 adet 3.5" sıcak değiştirilebilir yuva içeren bu platform, throughput ödün vermeden karma medya ortamlarını barındırabilme esnekliği sunar. PCIe 5.0 entegrasyonu, modern veri iş akışları için optimize edilmiş yanıt verebilirlik sağlayarak daha hızlı bağlantılar sağlar.
Neden Supermicro SSG-522B-ACR12L Seçilmeli?
Yüksek yoğunluklu ancak erişilebilir depolama için tasarlanmış SSG-522B-ACR12L, kolay servis edilebilirlik ve performans ölçeklendirmesi arasında bir denge sunar. Önden erişilebilir sıcak değiştirilebilir tasarım, bakım sırasında kesinti sürelerini azaltırken, doğrudan bağlı mimari I/O yoğun uygulamalar için tutarlı ve öngörülebilir performans sağlar. İster medya içerik kütüphaneleri, ister sanal makine depolama, ister hızlı yedekleme çözümleri için konuşlandırılsın, bu sistem hem hız hem de güvenilirliği kompakt 2U form faktöründe sunar.
Kesin mühendislik konusundaki kanıtlanmış geçmişiyle Supermicro, belirli iş yükleri için optimize edilmiş sunucu çözümleri sunar. SSG-522B-ACR12L, gelişen iş ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir performans, uyarlanabilir depolama yapılandırmaları ve en yeni bağlantıyı sunarak bu felsefeyi yansıtır.
- Genel Amaçlı Hesaplama
- iSCSI SAN
- Kurumsal Veritabanı
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
- Veritabanı İşleme ve Depolama
- Cihaz için Optimize Edilmiş Depolama Yapı Taşları
Depolama mimarinizi kapasite, hız ve kolay bakımın uygun karışımı ile optimize etmeyi mi düşünüyorsunuz? Happyware, maksimum çalışma süresi ve yatırım getirisi için sisteminizin teslim edildiğinden, yapılandırıldığından ve desteklendiğinden emin olan, özel sunucu çözümleri için güvenilir ortağınızdır. Modern kurumsal depolama için mühendislik yapılan, Happyware uzmanlığıyla dağıtılan Supermicro SSG-522B-ACR12L'yi bugün güvence altına alın.
Supermicro SSG-522B-ACR12L Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 522B-ACR12L | Tek Intel Xeon 6 SoC / Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 3x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.5 support, SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Application and data serving, Application-Optimized Solutions, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Enterprise Applications, Enterprise Server, General Purpose Computing, Database Processing and Storage, Database |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Ağırlık | 26.3 kg |
| Not | |
Supermicro SSG-522B-ACR12L Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | No |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key M.2 22110 (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1200W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 14 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Application-Optimized Solutions, Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, General Purpose Computing |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Ürün Modeli: | 522B-ACR12L |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ E-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





