SSG-542B-E1CR36H | Supermicro Single Xeon 6 SoC Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 4U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.490,90 |
| Kime 4 | €4.437,44 €4.490,90 (%1.19kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.347,44 €4.490,90 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.257,44 €4.490,90 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-542B-E1CR36H
Supermicro SSG-542B-E1CR36H Barebone Sistemi ile Ultra Yüksek Kapasiteli 4U Depolama Platformu ve Kurumsal Seviyede Güvenilirlik
Zorluğun üstesinden gelen Supermicro SSG-542B-E1CR36H'yi tanıtıyoruz. Bu 4U depolama optimizasyonlu güç merkezi, 36 ön ve arka erişimli hot-swap 3.5" SAS/SATA sürücü yuvasıyla olağanüstü bir kapasite sunar; sağlam SAS donanım RAID ve PCIe 5.0 teknolojisinin hızıyla desteklenir. Çalışma süresi, ölçeklenebilirlik ve veri aktarım hızının çok önemli olduğu ortamlar için tasarlanmış olup, kurumsal depolama, içerik dağıtım ağları veya büyük ölçekli veri gölleri için ideal bir temel oluşturur.
Neden Supermicro SSG-542B-E1CR36H Seçmelisiniz?
SSG-542B-E1CR36H, veri artışının durmak bilmediği ve kesinti süresinin bir seçenek olmadığı organizasyonlar için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek yoğunluklu yuva yapılandırması, tek bir kasada büyük depolama genişlemesine izin verirken SAS donanım RAID tüm sürücülerde performans istikrarını garanti eder. PCIe 5.0 desteği platformu yeni nesil depolama kontrolörleri ve bağlantılar için geleceğe hazır hale getirir, böylece yatırımınız depolama talepleriniz geliştikçe değer sağlamaya devam eder. Supermicro, kurumsal bilişimde güvenilir bir lider olarak kendini kanıtlamış, öncü yenilikleri operasyonel verimlilikle harmanlamıştır. Dünyanın en zorlu veri merkezlerinden bazılarına yüksek kaliteli, yüksek erişilebilirlikli sistemler sunmasıyla tanınan Supermicro, hızla değişen dijital ekonomide önemli olan performans, verimlilik ve uyarlanabilirliği bir araya getiren platformlar oluşturur.
Temel Uygulamalar:- Genel Amaçlı Hesaplama
- iSCSI SAN
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
- Veritabanı İşleme & Depolama
- Aygıt Optimizasyonlu Depolama Yapı Taşları
Happyware'de, verinin modern iş dünyasının can damarı olduğunu anlıyoruz. Bu yüzden sadece donanım değil, iş yükünüz, büyüme yolunuz ve operasyonel gereksinimlerinize göre özel çözümler sunuyoruz. Supermicro SSG-542B-E1CR36H'inizi yapılandırmak, dağıtmak ve desteklemek için bizimle ortak olun, ilk günden itibaren muazzam yeteneklerinin tam değerini çıkardığınızdan emin olun. Bir sonraki veri büyüme aşamanıza güvenle güç vermek için hemen Happyware ile iletişime geçin.
Supermicro SSG-542B-E1CR36H Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 542B-E1CR36H | Tek Intel Xeon 6 SoC / Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası 3x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 7 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.5 support, SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, General Purpose Computing |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 177.8 mm |
| Derinlik | 698.5 mm |
| Ağırlık | 46.4 kg |
| Mevcut Renk | Silver Front Panel |
| Not | |
Supermicro SSG-542B-E1CR36H Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium, RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | No |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key M.2 22110 (NVME, PCIe Gen 5) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 38 |
| Soğutucu Sayısı: | 7 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, General Purpose Computing |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 4U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Ürün Modeli: | 542B-E1CR36H |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ E-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





