SBI-611E-1C2N | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 6U Blade Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.892,44 |
| Kime 9 | €1.850,01 €1.892,44 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.812,21 €1.892,44 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.774,31 €1.892,44 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SBI-611E-1C2N
Supermicro SBI-611E-1C2N Blade Modülü ile Veri Merkezi Performansını Artırın
Supermicro SBI-611E-1C2N Blade Modülü, modern veri merkezi ortamları için olağanüstü performans ve yoğunluk sağlamak üzere tasarlanmıştır. SuperBlade X13 şasisi için tasarlanan bu 6U blade sunucu, 5. veya 4. nesil Intel® Xeon® Scalable işlemciyi (LGA-4677) ve Intel® C741 yonga setini barındırır. 2TB’a kadar bellek yapılandırmasına olanak tanıyarak, 16 adede kadar DDR5 DIMM yuvasını destekler ve yüksek verimlilikli uygulamalar için çift 25GbE ağ bağlantısı sunar. Modül ayrıca GPU'lar veya ek ağ kartlarının kurulumu için iki PCIe Gen5 yuvası içerir ve SAS donanım RAID özelliklerine sahip blade başına beş sürücüye kadar destek sağlar. Bu özellikler, yüksek yoğunluklu, ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları arayan işletmeler için mükemmel bir çözüm sunar.
Neden Supermicro SBI-611E-1C2N'i Seçmelisiniz?
SBI-611E-1C2N, bir 42U rack başına 70 düğüme kadar yerleştirme kapasitesi ile dikkat çeker; bu, alanı optimize etmek isterken performanstan ödün vermek istemeyen organizasyonlar için kritik bir faktördür. Güçlü işlemciler ve büyük bellek kapasitesine desteği, AI/ML, bulut bilişim ve kurumsal uygulamalar dahil olmak üzere zorlu iş yüklerini yönetmesini sağlar. Çift 25GbE portları ve PCIe Gen5 yuvaları, modern veri merkezlerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için gereken bant genişliği ve genişleme seçeneklerini sunar. Buna ek olarak, blade hem hava hem de sıvı soğutma çözümleri ile uyumlu olup, çeşitli operasyonel ortamlar için termal yönetimde esneklik sağlar.
Supermicro, yüksek performanslı bilgi işlem çözümlerindeki liderlik konumunu, çeşitli BT ihtiyaçlarına hizmet eden geniş ürün portföyü ile pekiştirmiştir. Şirketin inovasyon, kalite ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, ürünlerinin güvenilir performans ve enerji verimliliği sunmasını sağlar. Modülerlik ve ölçeklenebilirliğe odaklanan Supermicro'nun çözümleri, işletmelerin değişen teknolojik alanlara uyum sağlamalarına ve altyapılarını sorunsuzca büyütmelerine olanak tanır.
- Kurumsal veri merkezi
- Bulut, CDN, AI/ML
Kesim teknoloji ile veri merkezi yeteneklerini artırmayı hedefleyen organizasyonlar için, Happyware güvenilir bir ortak olmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine bağlılık ve uzman rehberlik ile, Happyware ihtiyacınıza özel çözümler sağlanmasını garanti eder. Supermicro SBI-611E-1C2N Blade Modülünü ve diğer yüksek performanslı bilgi işlem çözümlerini Happyware ile keşfedin ve BT altyapınızı optimize etme yolunda bir sonraki adımı atın.
Supermicro SBI-611E-1C2N Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 611E-1C2N | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva 1x PCIe 5.0 x8 Full-Height Full-Length (Standard) yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 25 Gbps SFP28 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 3.0 support, PCI 2.2 support, Plug and Play (PnP), USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 6U Blade |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Data Center Applications, Data Center Optimized, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, ML training |
| Genişlik | 249.68 mm |
| Yükseklik | 43.18 mm |
| Derinlik | 609.6 mm |
| Ağırlık | 3.79 kg |
| Mevcut Renk | Metalic Silver with Black Drive Bays |
| Not | |






