SYS-621BT-DNC8R | Supermicro Dual Xeon CPU Max Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €6.207,32 |
| Kime 4 | €6.133,07 €6.207,32 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €6.009,07 €6.207,32 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.884,07 €6.207,32 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-621BT-DNC8R
Supermicro SYS-621BT-DNC8R Barebone Sistemi ile Ölçeklenebilir İkili-Düğüm Gücü ve Esnek 3,5 İnç Depolama
Supermicro SYS-621BT-DNC8R, hem hesap yoğunluğunu hem de ölçeklenebilir depolama kapasitesini talep eden veri merkezleri için tasarlanmış 2U BigTwin platformunu tanıtıyor. İki bağımsız düğümün her biri, geniş bir depolama seçenekleri yelpazesi sunan altı adet sıcak değiştirilebilir 3,5 inç NVMe, SAS veya SATA sürücüsünü destekler. Bu tasarım, performans ve kapasitenin sorunsuz bir şekilde bir arada bulunmasını gerektiren kurumsal veritabanları, analizler ve özel bulut dağıtımları gibi veri yoğun uygulamalara özellikle uygundur.
Neden Supermicro SYS-621BT-DNC8R'i Seçmelisiniz?
İkili-düğüm verimliliği ile SYS-621BT-DNC8R, düğüm düzeyinde esnekliği korurken tek bir 2U kasada bilgi işlem potansiyelini iki katına çıkarmak isteyen organizasyonlara olanak tanır. 3,5 inç depolama kapasitesinden yararlanma yeteneği, geniş veri kümelerini yönetmek veya sanallaştırılmış ortamları çalıştırmak isteyen işletmeler için ideal olup, her sürücü yuvası başına daha yüksek kapasite sunar. En yeni CPU'ları desteklemesiyle birlikte, modern iş yükü taleplerini karşılamak üzere inşa edilmiş bir sistemdir, taviz vermeden. Supermicro'nun BigTwin ailesi, bilgi işlem, depolama ve enerji verimliliğini maksimuma çıkartan ileri modüler tasarımlar sunarak sunucu çok yönlülüğünü yeniden tanımlar. Yeniliği ile tanınan ve dünya çapında büyük ölçekli veri merkezlerinde güvenilen Supermicro, yüksek performans ile sürdürülebilirliği birleştiren sistemler sunmada lider olmaya devam etmektedir. Her BigTwin platformu, görev açısından kritik ortamlarda güvenilirlik ve uyum sağlama taahhüdünü yansıtır.
Ana Uygulamalar:- Hiperbütünleşik Altyapı
- Scale-Out Nesne Depolama
- Yedekleme ve Kurtarma
Supermicro SYS-621BT-DNC8R, kompakt bir ikili-düğüm form faktöründe yüksek kapasiteli 3,5 inç depolamanın avantajlarından yararlanırken, işletmelere bilgi işlem kaynaklarını genişletme esnekliği sunar. Happyware'de, bu çözümü iş yükü gereksinimlerinizle hizalamak için özelleştirilmiş yapılandırmalar ve uzman desteği sağlıyoruz. Daha fazla verimlilik elde etmek ve veri merkezi stratejinizi güvenle hızlandırmak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-621BT-DNC8R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 621BT-DNC8R | Çift Intel Xeon CPU Max / Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 2200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon CPU Max/Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Quad-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 3.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 4x 3.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası (düğüm başına) 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | Intel C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Gen 2 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 2 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Cluster Nodes, Hyperconverged Storage, Enterprise, Hyperconverged Infrastructure (HCI) |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 774 mm |
| Ağırlık | 36.6 kg |
| Mevcut Renk | Black front & silver body |
| Not | |





