SYS-621C-TN12R-02-G1 | Supermicro Dual Xeon 4516Y+ 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €10.760,21 |
| Kime 4 | €10.631,20 €10.760,21 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €10.415,20 €10.760,21 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €10.200,20 €10.760,21 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1
Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1 Barebone Sistemi ile 2U Platformda Kurumsal Bulut Çevikliği ve Çift Soket Altyapısı
Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1, modern kurumsal ve veri merkezi gereksinimleri için tasarlanmış bir 2U Gold Series CloudDC SuperServer'dır. Her biri 2.2GHz'de 24 çekirdek sunan çift Intel® Xeon® 4516Y+ işlemci ile donatılmış ve 1TB yüksek performanslı DDR5 bellek ile eşleştirilmiş bu sunucu, büyük ölçekli sanallaştırma, analiz ve buluta özgü operasyonlar için optimize edilmiştir. Güvenilir bir SATA depolama modülü, sistemin verimli yanıt vermesini sağlarken, çift 1200W Titanyum seviyesinde güç kaynakları, istikrar ve enerji verimliliği sağlar. Genişleme için tasarlanan bu sistem, gelişen BT manzaralarını desteklemek için gereken performans ve esnekliği sunar.
Neden Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1'yi Seçmelisiniz?
Bu platform, uyum yeteneğinden ödün vermeden güvenilir bilgi işlem yoğunluğu arayan kuruluşlar için özel olarak tasarlanmıştır. Çift soket Xeon mimarisi, önemli ölçüde çok iş parçacıklı verim sağlar ve DDR5 bellek, zorlu iş yükleri için daha yüksek bant genişliği ve azaltılmış gecikme süresi sunar. 2U form faktörü ile mükemmel ölçeklenebilirlik ve alan optimizasyonu sağlar, fazla raf tüketimi olmadan büyümeye olanak tanır. Güç yedekliliği, güvenilirlik ve optimize edilmiş termal tasarım, iş eleştirel ortamlarında kesintisiz çalışma için iç rahatlığı sağlar.
Supermicro, kurumsal bilgi işlemde en güvenilir yenilikçilerden biri olarak öne çıkar. Marka, modern veri merkezlerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, yüksek performanslı, enerji verimli ve iş yükü hazır çözümler sunma kabiliyetiyle dünya çapında tanınmaktadır. Her sistem, güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik için mühendislik ürünü olup, kuruluşların hızlı dijital dönüşümle başa çıkacak altyapıları hayata geçirmelerine olanak tanır.
- Kurumsal ölçekli sanallaştırma
- Veritabanı Barındırma
- Hibrit Bulut
- AI destekli Uç Hizmetler
Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1 ile kurumsal düzeyde performansın kilidini açın. Happyware'de sadece donanım değil, aynı zamanda IT yatırımlarınızın maksimum değer sunmasını sağlayan özel tavsiyeler ve güvenilir ortaklıklar sunuyoruz. Tedarikçiniz olarak Happyware'i seçin ve işinizin hak ettiği bilgi işlem omurgasını güvence altına alın.
Supermicro SYS-621C-TN12R-02-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 621C-TN12R-02-G1 | Çift Intel Xeon 4516Y+ İşlemci, 1x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 4516Y+ Intel Xeon Silver Serisi İşlemciler 5th Nesil, Emerald Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 24 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 48 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 185W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 1TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SAP HANA SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Compact Server, Data Center Applications, Data Center Optimized, DNS & Gateway Servers, Edge Nodes, Firewall Application, Value IaaS, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 648 mm |
| Ağırlık | 26.76 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





