SBI-622B-1NE38 | Supermicro Dual Xeon 6500 Xeon 6700 6U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.800,01 |
| Kime 9 | €1.759,71 €1.800,01 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.723,71 €1.800,01 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.687,71 €1.800,01 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SBI-622B-1NE38
Supermicro SBI-622B-1NE38 Blade Modülü ile Kompakt Blade Tasarımında Yüksek Yoğunluklu Hesaplama Gücü
Supermicro SBI-622B-1NE38 Blade Modülünü tanıtıyoruz; bu modül, hesaplama yoğunluğu, enerji verimliliği ve gelişmiş performansın birleştiği ortamlar için özel olarak üretilmiştir. Supermicro SuperBlade® kasasına sorunsuz bir şekilde yerleşecek şekilde tasarlanmış olup, kompakt bir form faktöründe olağanüstü hesaplama yeteneği sağlamak için çift 6. Nesil Intel® Xeon® işlemcilerin gücünden yararlanır. PCIe 5.0 genişlemesi, yüksek bant genişliğine sahip bellek ve depolama esnekliği desteğiyle, bu blade modülü, veri verimliliğinin, ölçeklenebilirliğin ve güvenilirliğin çok önemli olduğu yüksek performanslı iş yükleri için idealdir.
Neden Supermicro SBI-622B-1NE38'i Seçmelisiniz?
SBI-622B-1NE38, performans ve yoğunluğun mükemmel bir dengesini sunarak, sınırlı raf alanı içinde hesaplama kaynaklarını maksimize etmeye çalışan kuruluşlar için oldukça uygundur. SuperBlade şasisi ile entegrasyonu, enerji tüketimini ve operasyonel maliyetleri azaltarak paylaşılan güç ve soğutma sağlar. Modern hızlandırıcılar ve ağ için PCIe 5.0 ile geliştirilen ve geniş bellek ayak izlerini destekleyen bu blade, bulut tabanlı platformlar, HPC kümeleri ve yapay zeka odaklı uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Modüler tasarımı, bakım ve gelecekteki genişlemeyi de basitleştirerek uzun vadeli uyarlanabilirlik sağlar.
Supermicro, yenilikçi, enerji açısından verimli ve iş yüküne uygun altyapı çözümlerinde lider konumunu sürdürüyor. Keskin server teknolojisi sunma konusundaki kanıtlanmış başarısı ile şirket, işletmelerin, araştırma tesislerinin ve hizmet sağlayıcılarının performansı tehlikeye atmadan daha fazla verimlilik elde etmesini sağlıyor. Supermicro'yu seçmek, kalite ve global destek taahhüdüyle desteklenen yüksek performanslı bilişim platformları ekosistemine erişim sağlamak demektir.
- Kurumsal Uygulamalar
- Yüksek Performanslı Bilişim
- Mühendislik/bilimsel araştırma
- Bulut, sanallaştırma, finansal, EDA
Happyware olarak, Supermicro SBI-622B-1NE38 Barebone Sistemi gibi çözümlerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Uzman rehberlik, özel yapılandırmalar ve özel destekle, Happyware, eşsiz operasyonel taleplerinizi karşılayan yüksek performanslı bir platform elde etmenizi sağlar. Kurumsal ve veri merkezi ihtiyaçlarınız için güvenilir bir tedarikçi elde etmek için bizimle işbirliği yapın.
Supermicro SBI-622B-1NE38 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 622B-1NE38 | Çift Intel Xeon 6500 / Xeon 6700 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6500/Xeon 6700 Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 8192GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x E3.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 25 Gbps RJ45 üzerinden E810-XXVAM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| Ön Panel | Fault LED, Network activity LEDs, Power LED, Power On/Off button, UID LED |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | IPMI 2.0, Redfish API |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | 64MB SPI Flash EEPROM with AMI BIOS |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 6U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | Cloud Computing, EDA (Electric Design Automation), Engineering/Scientific Research, Enterprise Applications, Enterprise Server, Financial, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Virtualization |
| Genişlik | 249.68 mm |
| Yükseklik | 248 mm |
| Derinlik | 629.92 mm |
| Ağırlık | 4.25 kg |
| Mevcut Renk | Metalic Silver with Black Drive Bays |






