SYS-622BT-DNC8R | Supermicro Dual Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €6.106,47 |
| Kime 4 | €6.033,27 €6.106,47 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.911,27 €6.106,47 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.789,27 €6.106,47 (%5.19kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-622BT-DNC8R
Supermicro SYS-622BT-DNC8R BigTwin Sistemi ile Performansı Optimize Edin
Supermicro SYS-622BT-DNC8R'yi tanıtıyoruz; modern veri merkezlerinin gelişen taleplerini karşılamak için tasarlanmış, son teknoloji ürünü bir 2U 2-Düğüm BigTwin Sistemi. Bu çözüm, her düğümde 6 hot-swap 3.5" NVMe/SAS sürücüleri içeren esnek depolama seçenekleriyle olağanüstü hesaplama yoğunluğunu birleştirir. Alan tasarrufu sağlayan bir tasarımda yüksek performans sunmak için üretilen SYS-622BT-DNC8R, gücü azaltmadan kaynak verimliliğini en üst düzeye çıkarmak isteyen işletmeler için idealdir. Intel® Xeon® 6700/6500 serisi işlemcilerle P-çekirdekli veya 6700 serisi işlemcilerle E-çekirdekli, bu BigTwin sistem veri yoğun uygulamaları, sanallaştırma ve bulut ortamlarını yönetmede mükemmeldir. Hot-swap sürücü yuvaları, kesintisiz performans ve arttırılmış ölçeklenebilirlik sağlayarak sorunsuz bakım ve yükseltmeleri mümkün kılar.
Neden Supermicro SYS-622BT-DNC8R'yi Seçmelisiniz?
SYS-622BT-DNC8R, güçlü hesaplamayı gelişmiş depolama esnekliğiyle birleştiren yenilikçi tasarımıyla öne çıkar. Her düğüm, geliştirilmiş veri aktarımı ve verimli kaynak kullanımı sağlayan çoklu yüksek hızlı depolama seçeneklerini destekler. Çift düğümlü mimarisi, sistem yoğunluğunu artırarak, kompakt ama ölçeklenebilir altyapı gerektiren işletmeler için idealdir. Üstün soğutma verimliliği, yedekli güç kaynakları ve hızlı bakım için aletsiz tasarımıyla SYS-622BT-DNC8R, performans ve güvenilirliği talep eden veri merkezleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bulut bilişim, sanallaştırma ve zorlayıcı iş yükleri için ideal olan bu sistem, karmaşık BT gereksinimlerini etkin bir şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.
Supermicro, kurumsal düzeyde performans için sağlam ve verimli sunucu çözümleri mühendisliğiyle tanınır. Kalite, yenilik ve enerji verimliliğine bağlılığıyla Supermicro sistemleri, talepkar iş yükleri için sürekli olarak optimal performans sunar. Supermicro'yu seçmek, dünya çapında güvenilen bir marka tarafından desteklenen, güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve geleceğe yönelik yatırım yapan teknolojiyi seçmek anlamına gelir.
Başlıca Uygulamalar:- Hiper Bütünleşik Altyapı
- Yayılmalı Nesne Depolama
- Yedekleme & Kurtarma
BT altyapınızın tam potansiyelini Supermicro SYS-622BT-DNC8R ile açığa çıkarın. Bu ileri teknoloji çözümün operasyonlarınızı nasıl dönüştürebileceğini keşfetmek için bugün Happyware ile iletişime geçin. Bizi hemen arayın veya özel avantajlar ve uzman desteği almak için Happyware ortağı olarak kaydolun.
Supermicro SYS-622BT-DNC8R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 622BT-DNC8R | Çift Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 2200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 3.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 4x 3.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası (düğüm başına) 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, SuperCloud Composer |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 32MB Flash ROM |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 2 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Back-up & Recovery, Cluster Nodes, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database Processing and Storage, Enterprise Server, Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged, Storage |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 774 mm |
| Ağırlık | 36.6 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver Body |
| Not | |





