SSG-640P-E1CR36H | Supermicro Dual Xeon Scalable 3rd Gen 4U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.703,83 |
| Kime 4 | €4.647,13 €4.703,83 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.553,13 €4.703,83 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.459,13 €4.703,83 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-640P-E1CR36H
Modern Veri Merkezi için 4U Kurumsal Depolama ve PCIe 4.0 Performansı: Supermicro SSG-640P-E1CR36H Barebone Sistemi
Supermicro SSG-640P-E1CR36H, olağanüstü bir çözüm sunuyor. Bu 4U ön ve arka yüklemeli depolama sunucusu, 36 hot-swap 3.5" SAS/SATA yuvasını etkileyici bir şekilde barındırır ve güçlü SAS donanım RAID teknolojisi ile desteklenmiştir, ayrıca 2 arka hot-swap bulunur. Sonuç, kritik öneme sahip verileri koruma için gerekli yerleşik güvenlik önlemleri ile desteklenen, güvenilir ve yüksek hızlı bir performans. 3. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemciler tarafından desteklenen bu platform, geniş ölçekli depolamayı hesaplama gücüyle kusursuz bir şekilde dengeler, bu da onu hız ve ölçeklenebilirlik talep eden iş yükleri için mükemmel bir seçenek haline getirir. İster yüksek hacimli veri analitiği çalıştırın, ister sanal iş yüklerini yönetin, ister birden fazla departman için yedekleri merkezileştirin, SSG-640P-E1CR36H, üst düzey bir kurumsal sistemden beklenen performans ve güvenilirliği sunar.
Neden Supermicro SSG-640P-E1CR36H'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, hem büyük kapasiteye hem de güvenilir RAID korumasına ihtiyaç duyan organizasyonlar için tasarlandı, hepsi son derece kullanılabilir bir kasa içinde. 36 yuva konfigürasyonu, depolama gereksinimleriniz büyüdükçe altyapınızın önceden değiştirilmesi gerekmeyeceğinden emin olarak raf alanı verimliliğini en üst düzeye çıkarır.
Önde gelen teknoloji ile kanıtlanmış istikrarı birleştiren çözümler sunma konusundaki itibarı ile Supermicro, kurumsal bilişimin ön saflarında yer almaktadır. Sistemleri, yatırımınızın teknolojik değişimle uyumlu kalmasını sağlayarak, uzun ömür, verimlilik ve uyumluluk için tasarlanmıştır.
- Kurumsal Sunucu
- HPC, Veri Merkezi
- Kurumsal Veritabanı
- iSCSI SAN
- Veritabanı İşleme ve Depolama
Happyware'de sadece donanım tedarik etmiyoruz, IT stratejinizin geleceğini şekillendirmenize yardımcı oluyoruz. Uzmanlarımız, Supermicro SSG-640P-E1CR36H'yi, güvenli yedekleme altyapısı, yüksek performanslı dosya depolama veya geniş ölçekli medya barındırma gibi iş yükü gereksinimlerinize uygun şekilde yapılandırabilir. Başlangıç danışmanlığından devreye alma ve sonrasına kadar olan süreçte, sisteminizin hem bugünün ihtiyaçları hem de yarının hedefleri için optimize edildiğinden emin oluyoruz. Modern kurumsal gereksinimleri karşılamaya hazır, güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm sağlamak için bugün Happyware ile iletişime geçin.
Supermicro SSG-640P-E1CR36H Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 640P-E1CR36H | Çift Intel Xeon Scalable 3rd Gen İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 3rd Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 3rd Nesil, Ice Lake |
| Çekirdek Sayısı | 38 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 76 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 270W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x P+ (LGA 4189) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR4 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.2V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 12x 3.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 4.0 x16 Low-Profile yuvası 1x PCIe 4.0 x8 Low-Profile yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C621A |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 4x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 7 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 177.8 mm |
| Derinlik | 698.5 mm |
| Ağırlık | 46.4 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro SSG-640P-E1CR36H Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C621A |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium, RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.0 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | Load-Reduced DIMM (LRDIMM), RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 38 |
| Soğutucu Sayısı: | 7 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Application and data serving, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 4U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 640P-E1CR36H |
| İşlemci Kod Adı: | Ice Lake |
| İşlemci Soketi: | P+ (LGA 4189) |
| İşlemci Türü: | Xeon Scalable 3rd Gen |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





