SYS-741A-T | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-741A-T
Profesyonel Yaratıcılık ve Kurumsal Tasarım İş Yükleri için Süper Mikro SYS-741A-T Barebone Sistemi ile Güçlü 4U Tower
Süper Mikro SYS-741A-T, profesyonel içerik oluşturma, 3D modelleme ve ileri düzey görselleştirme sınırlarını zorlamak için üretilmiş, çift işlemcili tam rackmontaj bir tower iş istasyonudur. 5. ve 4. nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcileri destekleyen bu sistem, yaratıcı çalışma alanlarınıza kurumsal düzeyde hesaplama performansı getirir. Yüksek kaliteli GPU'lar, depolama hızlandırıcılar ve ağ seçeneklerini kolayca barındırabilecek PCIe 5.0 genişletme kartlarına yer veren 4U tower kasasıyla, stüdyolar, mühendisler ve yüksek işlem gerektiren projelerle uğraşan araştırmacılar için doğal bir seçimdir.
Neden Supermicro SYS-741A-T'yi Tercih Etmelisiniz?
Bu iş istasyonu, yaratıcı ve teknik iş akışlarında darboğazları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Çift Xeon® CPU'lar, modelleme, simülasyon ve render işlemleri için paralel işlem gücü sağlarken, PCIe Gen5 mimarisi en zorlu GPU ve hızlandırıcılar için hazır olmanızı sağlar. Tower form faktörü, masaüstü benzeri bir erişilebilirlik sağlar ve veri merkezi sınıfı performans sunarak profesyonellere ihtiyaçlarına göre uyum sağlayan, ödün vermeyen bir sistem sunar. Etkili soğutma ve optimize edilmiş hava akışı, ağır yükler altında bile kararlılığı koruyarak güvenilir bir performans sunar.
Supermicro, güvenilirlik, esneklik ve verimliliği sorunsuz şekilde birleştiren sistemler sunarak itibar kazanmıştır. Veri merkezi sunucularından yüksek performanslı iş istasyonlarına kadar, marka sürekli olarak sınırları zorlayarak en yeni donanımları ve ölçeklenebilir altyapıları desteklemektedir. Müşteriler, yalnızca yenilik için değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik, enerji verimliliği ve geniş yapılandırılabilirlik için şirketin kanıtlanmış kararlılığı nedeniyle de Supermicro'ya güveniyorlar. Supermicro'yu seçmek, hem BT hem de yaratıcı endüstrilerin gelişen taleplerine ayak uyduran çözümlere yatırım yapmak demektir.
- Sanalizasyon
- VDI
- CDN Optimize Edilmiş
- Multimedya/Dijital İçerik Oluşturma
- Yüksek Performanslı Bilgisayar
- AI Çıkarım ve Makine Öğrenmesi
- CAD
- Animasyon ve Modelleme
- 3D Modelleme
Happyware, Supermicro SYS-741A-T'yi edinmeniz ve yapılandırmanızda güvenilir ortağınızdır. Özel tavsiyeler, profesyonel destek ve projenizin tam gereksinimlerini karşılayan çözümler sunarız. Yeni bir render hattı oluşturuyor, içerik üretim ortamınızı yükseltiyor veya stüdyonuzu geleceğe hazır donanımla donatıyor olun, Happyware en üst düzeyde değer ve uzun vadeli güvenilirlik sağlamanızı temin eder. Supermicro’nun SuperWorkstation serisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için bizimle ortak olun.
Supermicro SYS-741A-T Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 741A-T | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 8x Sabit Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 5x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 4x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 11 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Workstation |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 3D Rendering, AI / Deep Learning, AI Inference, CDN/vCDN/Cloud CDN, Engineering/Scientific Research, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), ML training, Model analysis, Virtual Desktop Infrastructure (VDI), Virtualization |
| Genişlik | 178 mm |
| Yükseklik | 452 mm |
| Derinlik | 647 mm |
| Ağırlık | 28.12 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





