SYS-821GE-TNHR-G1 | Supermicro Dual Xeon 8570 8U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1
Kurumsal Yapay Zeka için Çığır Açıcı Ölçeklenebilirlik ve Veri Verimliliği Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1 Barebone Sistemi
Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1, en üst düzeyde işleme performansına ihtiyaç duyan kurumlar için tasarlanmış yüksek yoğunluklu bir 8U sunucu platformudur. 112 çekirdek sunan çift Intel® Xeon® 8570 işlemcisiyle bu sistem, en karmaşık ve kaynak yoğun iş yüklerini yönetmek için optimize edilmiştir. Merkezi olarak, NVIDIA HGX™ H200 8-GPU mimarisi olağanüstü AI ve HPC hızlandırması sağlar ve 5600MT/s hızında çalışan 2TB DDR5 bellek eşsiz bir veri işleme kapasitesi sunar. Depolama, işletim sistemleri ve temel veri iş yüklerine hızlı ve güvenilir erişim sağlayan iki 960GB M.2 NVMe SSD üzerinden sağlanmaktadır. Sekiz tekli 400G NDR/ETH OSFP portları ve çift 200G NDR200/ETH QSFP112 bağlantıları ile sistem, büyük ölçekli veri operasyonlarına ayak uydurmak için aşırı bant genişliği sunar.
Neden Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1'i Seçmelisiniz?
Bu sunucu, ölçeklenebilirlik, saf işleme gücü ve veri verimliliği arasında mükemmel bir denge sunar. Yapay zeka araştırmalarının, yüksek performanslı bilgi işlemin ve hiperscale veri işlemlerinin keskin kenarlarında çalışan işletmeler için tasarlanmış bu platform, eğitim döngülerini azaltır ve daha hızlı içgörüler sunar. Sekiz NVIDIA H200 GPU'nun entegrasyonu, ölçekli yapay zeka modeli eğitimi, simülasyon ve çıkarım işlemleri için olağanüstü hızlandırma sağlar; geniş DDR5 bellek alanı ise veri yoğun iş yüklerindeki darboğazları ortadan kaldırır. Güç güvenilirliği sekiz Titan Seviyesi 3000W PSU tarafından sağlanır, her zaman açık olan ortamlarda güçlü yedeklilik ve verimlilik sunar.
Supermicro, yenilikçi ve iş yükü optimize sunucu çözümleri sunma yeteneğiyle dünya çapında tanınmaktadır ve sürekli olarak teknoloji eğilimlerinin bir adım önünde kalır. Onlarca yıllık uzmanlık, enerji verimli tasarıma güçlü bir odaklanma ve lider CPU ve GPU tedarikçileriyle yakın ortaklıklar sayesinde, Supermicro hızla gelişen IT manzaralarında kuruluşların rekabetçi kalmasına yardımcı olan platformlar sunar. Kurumsal veri merkezlerinden araştırma kurumlarına kadar marka, yüksek performanslı altyapıda güvenilir bir ortak olarak itibar kazanmıştır.
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem
- Konuşmalı Yapay Zeka
- Yapay Zeka/Derin Öğrenme Eğitimi
- İş Zekası ve Analitik
- Endüstriyel Otomasyon
Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1 ile yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlemin tüm potansiyelini açığa çıkarın, bu ürün yalnızca Happyware aracılığıyla sunulmaktadır. Yüksek performanslı sistemler konusundaki uzmanlığımız, kuruluşunuzun en hırslı projelerini güçlendirmek için doğru yapılandırma, destek ve uzun vadeli değer elde etmenizi sağlar. Bugün Happyware ile ortak olun ve kurumsal bilgi işlemin geleceğine olan yolculuğunuzu hızlandırın.
Supermicro SYS-821GE-TNHR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 821GE-TNHR-G1 | Çift Intel Xeon 8570 İşlemci, 8x 3000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 8570 Intel Xeon Platinum Serisi İşlemciler 5th Nesil, Emerald Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 56 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 112 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 1 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 8x 400 Gbps OSFP üzerinden Nvidia MCX75310AAS-NEAT 2x 200 Gbps QSFP112 üzerinden Nvidia MCX755106AS-HEAT 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet – Optional |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 10 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 8x 3000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Windows Server Windows 10 Windows 11 |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 8U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | CPU, RAM, Storage, GPU, Adapter |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Conversational AI, AI / Deep Learning, ML training, GPU Server, Business Intelligence, Industrial Automation, AI Inference, Data Analytics, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 355.6 mm |
| Derinlik | 843.28 mm |
| Ağırlık | 102.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |






