SYS-822GS-NB3RT | Supermicro Dual Xeon 6700 w/ P-cores 8U Rack Server
Başlayan €22.296,04*
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-822GS-NB3RT
Supermicro SYS-822GS-NB3RT Barebone Sistemi ile 8U'da Ekstrem GPU Performansı ve HPC Hızlandırmasını Ortaya Çıkarın
Supermicro SYS-822GS-NB3RT'yi tanıtıyoruz: GPU yoğun iş yükleri için özel olarak geliştirilmiş yüksek yoğunluklu bir 8U çift işlemcili sunucu. Çift Intel® Xeon® 6700/6500 işlemcilerle güçlendirilmiş ve 8 GPU yuvasına sahip NVIDIA HGX™ B300 içeren bu sistem, AI eğitimi, HPC simülasyonları ve gelişmiş analitik için benzersiz bir hızlandırma sunar. Yüksek hızlı NVMe ve SATA depolamasını, çeşitli PCIe 5.0 genişleme yuvalarını ve yedekli güç seçeneklerini destekleyen sistem, zorlu kurumsal ve veri merkezi dağıtımları için sağlam bir temel sağlar. Düşünceli tasarımı, çeşitli GPU yapılandırmaları için gereken esnekliği korurken hava akışı ve enerji verimliliğini maksimize eder.
Neden Supermicro SYS-822GS-NB3RT'yi Seçmelisiniz?
Bu sunucu, aşırı hesaplama işlem yüklerini verimlilik ve ölçeklenebilirlikle karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. SYS-822GS-NB3RT, şirketlerin kompakt bir 8U kasada çoklu yüksek performanslı GPU'ları dağıtmasına olanak tanır, raf yoğunluğunu optimize eder ve toplam sahip olma maliyetini azaltır. Yedekli güç kaynakları ve gelişmiş soğutma tasarımı, tam yük altında kesintisiz çalışma sağlar, bu da onu AI eğitim kümeleri, simülasyon ortamları ve veri yoğun HPC görevleri için ideal hale getirir. Sistem, önde gelen hesaplama performansını pratik yönetim özellikleriyle dengeler, IT ekiplerinin iş yükü talepleri arttıkça güvenle ölçeklenebilmesini sağlar.
Supermicro, güvenilirlik, yenilik ve kurumsal düzeyde performans ile eş anlamlıdır. Sunucu mühendisliğinde onlarca yıllık deneyimiyle marka, GPU hızlandırmalı AI'dan bulut tabanlı ve HPC dağıtımlarına kadar modern iş yükleri için tasarlanmış sistemler sunar. Supermicro sunucuları, verimlilik, genişletilebilirlik ve dayanıklılığa odaklanarak inşa edilir, kuruluşlara BT altyapılarını geleceğe hazır hale getirme esnekliğini ve yüksek çalışma süresi ve performans tutarlılığı sağlar.
- Bilimsel Araştırma
- İş Zekası & Analitiği
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi ve Çıkarım
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)
- Sohbet Yapay Zekası
- İlaç Keşfi
- Finans Hizmetleri ve Dolandırıcılık Tespiti
- Büyük Dil Modeli (LLM) ve Üretken Yapay Zeka
- Otonom Araç Teknolojileri
Happyware olarak, Supermicro SYS-822GS-NB3RT'nin veri merkezinizde dağıtılmasına yönelik özel çözümler sunuyoruz. Uzman yapılandırma tavsiyesinden güvenilir teslimat ve desteğe kadar, GPU altyapınızın maksimum performans ve ölçeklenebilirlik için optimize edilmesini sağlıyoruz. GPU hızlandırmalı iş yüklerinin tam potansiyelini açığa çıkarmak ve AI ile HPC operasyonlarınızı geleceğe hazır hale getirmek için bugün Happyware ile iş ortaklığı yapın.
Supermicro SYS-822GS-NB3RT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 822GS-NB3RT | Çift Intel Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 6x 6600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 86 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 8x 800 Gbps OSFP üzerinden ConnectX 8 SuperNIC 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA, 1x Mini DisplayPort |
| Ön Panel | HDD activity LED, LAN 1 Activity LED, LAN 2 Activity LED, Power fail LED, Power On/Off button, Power status LED, System information (overheat/UID) LED, UID button, USB 2.0, USB 3.0 Port |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 12 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 6x 6600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | ESXi 9.0 Oracle Linux 9.4 Oracle Linux 9.6 RHEL 10.0 RHEL 9.4 RHEL 9.6 Rocky Linux 9.4 SLES 15 SP6 Ubuntu 24.04.3 |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), SuperCloud Composer, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB UEFI |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 8U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Autonomous Vehicle Technologies, Business Intelligence, Conversational AI, Data Analytics, Drug Discovery, Enterprise Applications, Enterprise Server, Financial, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Large Language Model (LLM), ML training, Scientific Research, Security and Surveillance |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 356 mm |
| Derinlik | 950 mm |
| Ağırlık | 137 kg |
| Mevcut Renk | Silver |





