SYS-822GS-NBRT | Supermicro Dual Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 8U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-822GS-NBRT
AI ve HPC için Aşırı Ölçekli GPU Hesaplama Supermicro SYS-822GS-NBRT Yarı Mamul Sistemi
Supermicro SYS-822GS-NBRT, en zorlu GPU-odaklı iş yükleri için ödün vermeyen bir performans sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu 8U çift işlemcili sunucu, NVIDIA HGX™ B200 platformunu sekiz GPU ile entegre ederek, geniş ölçekli yapay zeka eğitimi, bilimsel modelleme ve yüksek performanslı hesaplama için optimize edilmiş bir güç merkezi oluşturur. 32'ye kadar DIMM belleği destekleyen ve Intel Xeon 6700 serisi işlemcilerle tasarlanan SYS-822GS-NBRT, veri yoğun ortamlar için çığır açan performansın temelini sağlar.
Neden Supermicro SYS-822GS-NBRT'yi Seçmelisiniz?
SYS-822GS-NBRT, NVIDIA'nın son teknoloji HGX B200 GPU platformunu Supermicro'nun ileri sistem mühendisliği ile birleştirerek öne çıkar. Müşteriler, rakipsiz GPU yoğunluğu, hızlandırıcılar arası yüksek bant genişliğinde iletişim ve kanıtlanmış bir kurumsal sınıf tasarımda olağanüstü güvenilirlikten fayda sağlar. Eğitim sürelerini kısaltmak, araştırma sonuçlarını iyileştirmek veya yapay zeka altyapısını konsolide etmek isteyen işletmeler için bu sunucu, ölçülebilir sonuçlar sunan gelecek odaklı bir çözüm sunar.
Supermicro, performansı, ölçeklenebilirliği ve verimliliği birleştiren sistemler sağlamakla tanınan ileri GPU ve HPC çözümlerinde küresel bir liderdir. En yeni işlemci ve hızlandırıcı teknolojilerinin hızlı entegrasyonuyla, Supermicro, dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, araştırma kurumları ve bulut sağlayıcılarının ihtiyaç duyduğu esneklik ve güvenilirliği sağlar. Kalite ve yenilik konusundaki itibarı, müşterilerin hesaplamalı ilerlemenin ön saflarında kalmasını sağlar.
- Bilimsel Araştırma
- İş Zekası & Analitik
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi ve Çıkarsama
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Konuşma Tabanlı Yapay Zeka
- İlaç Keşfi
- Finansal Hizmetler ve Dolandırıcılık Tespiti
- Geniş Dil Modeli (LLM) ve Üretici Yapay Zeka
- Otonom Araç Teknolojileri
Supermicro AS-2015HS-TNR'nin potansiyelini Happyware ile en üst düzeye çıkarın, ileri IT çözümlerinde güvendiğiniz ortağınız. Size özel yapılandırmadan devam eden teknik desteğe kadar, her sistemin tam iş gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde teslim edilmesini sağlarız. Ölçeklenebilir performans ve güvenilirliği veri merkezinize getirmek için Happyware ile bugün iletişime geçin veya özel bir danışma talep edin.
Supermicro SYS-822GS-NBRT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 822GS-NBRT | Çift Intel Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x PCIe, 6x 6600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 172 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 344 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | Mini DP Port, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 12 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 6x 6600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 8U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | GPU |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Autonomous Vehicle Technologies, Business Intelligence, Conversational AI, Data Analytics, Drug Discovery, Engineering/Scientific Research, Financial, High-performance Computing (HPC), Large Language Model (LLM), ML training |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 356 mm |
| Derinlik | 950 mm |
| Ağırlık | 155 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |




