AS-A126GS-TNBR | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 10U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-A126GS-TNBR
Exascale Hızlandırma Burada Başlıyor—10U'luk Yapay Zeka Güç Merkezi ve Supermicro AS-A126GS-TNBR Barebone Sistemi ile Eşsiz GPU Yoğunluğu
Hızlandırılmış bilişimin bir sonraki sınırı için tasarlanan Supermicro AS-A126GS-TNBR, büyük dil modelleri ve gelişmiş HPC simülasyonları için büyük ölçekte yapay zeka eğitimi sağlamak üzere tasarlanmış bir 10U çift işlemcili GPU sistemidir. NVIDIA HGX B200 platformu etrafında özel olarak inşa edilmiş ve sekiz H100 sınıfı GPU'ya sahip olan bu sistem, yapay zeka odaklı yeniliklerin katlanarak artan taleplerini karşılamak için benzersiz bir hesaplama yoğunluğu ve ara bağlantı bant genişliği sunar. AMD EPYC™ işlemcileriyle donatılmış ve maksimum termal kapasite için optimize edilmiş olan AS-A126GS-TNBR, yüksek bant genişliği kumaşlarını, hızlı NVLink bağlantılarını ve kapsamlı PCIe 5.0 genişletmelerini destekler, karmaşık model geliştirmeyi ve gerçek zamanlı çıkarım yapmayı hız kesmeden sağlar. İleri seviye hava akışı yönetimi, aşırı iş yükleri boyunca tutarlı performansı garanti ederken, sağlam mimarisi veri yoğun araştırma ve kurumsal dönüşümün geleceği için temel oluşturur.
Supermicro AS-A126GS-TNBR’yi Neden Seçmelisiniz?
Bu yüksek yoğunluklu GPU sistemi, hesaplama hassasiyeti ile hiper ölçekli tasarımın birleşimini simgeler. Supermicro’nun ileri termal mühendisliğiyle NVIDIA’nın HGX B200 platformunun entegrasyonu, derin öğrenme, bilimsel hesaplama ve çok modlu yapay zeka uygulamaları için en uygun altyapıyı sunar. Ölçeklenebilirlik, dayanıklılık ve saf GPU gücü, yarının zekasını şekillendiren işletmeler için bu sistemi tercih sebebi yapar.
Supermicro, sürdürülebilirlik, ölçeklenebilirlik ve sunucu inovasyonunu merkezine alarak yüksek performanslı bilişimde devrim yapmaya devam ediyor. Dünyanın veri odaklı en büyük organizasyonları tarafından güvenilen Supermicro’nun GPU ve HPC sistemlerindeki uzmanlığı, buluttan uç birime kadar eşsiz performans ve işletim güveni sağlar.
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)
- Endüstriyel Otomasyon ve Perakende
- Konuşmalı Yapay Zeka
- İlaç Keşfi
- Finans & Ekonomi
- Yapay Zeka ve Derin Öğrenme Eğitimi
- Sağlık
- İş Zekası & Analitik
- İklim ve Hava Durumu Modelleme
Supermicro AS-A126GS-TNBR ile yapay zeka altyapınızı hayata geçirin. Happyware ile bağlantı kurarak, bu olağanüstü 10U güç merkezinin araştırmalarınızı nasıl hızlandırabileceğini, yeni nesil modelleri daha hızlı eğitebileceğinizi ve konseptten uygulamaya kadar dönüşüm sağlayan kurumsal yapay zeka destekleyebileceğinizi keşfedin.
Supermicro AS-A126GS-TNBR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| A126GS-TNBR | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x PCIe, 6x 5250W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 384 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 768 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Quad-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 19 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 6x 5250W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 10U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | GPU |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Big Data, Business Intelligence, Climate and Weather Modeling, Conversational AI, Data Analytics, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Drug Discovery, Engineering/Scientific Research, Financial, Healthcare, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Industrial Automation, ML training, Retail |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 438.8 mm |
| Derinlik | 843.28 mm |
| Ağırlık | 155 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





