ARS-E103-JONX-H | Supermicro Cortex A78AE Fanless Embedded
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.810,44 |
| Kime 9 | €1.769,89 €1.810,44 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.733,69 €1.810,44 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.697,49 €1.810,44 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro ARS-E103-JONX-H
NVIDIA Jetson Orin™ NX ve 10GbE Bağlantı ile Yüksek Performanslı Fansız Kenar AI Platformu
Supermicro ARS-E103-JONX-H, performans, güvenilirlik ve düşük gecikmenin önemli olduğu zorlu endüstriyel ve kurumsal kenar ortamları için tasarlanmış kompakt, fansız bir kenar AI sistemidir. 8 çekirdekli Arm® Cortex®-A78AE CPU ve 32 Tensor Çekirdekli NVIDIA Ampere GPU'ya sahip NVIDIA Jetson Orin™ NX modülü tarafından güçlendirilmiş bu platform, gelişmiş çıkarım, gerçek zamanlı analiz ve bilgisayarla görmeyi doğrudan kenarda sağlayan 157 TOPS'a kadar AI performansı sunar. Dayanıklı fansız tasarımı, DIN ray montaj desteği ve endüstriyel sınıf güç girişi, onu zorlu koşullarda sürekli çalışma için ideal hale getirir.
Neden Supermicro ARS-E103-JONX-H'yi Tercih Etmelisiniz?
Hem hesaplama yoğunluğu hem de yüksek hızlı ağ gereksinimleri talep eden iş yükleri için tasarlanan ARS-E103-JONX-H, veri yoğun AI boru hatlarını, dağıtılmış görüş sistemlerini ve kenar birleştirme senaryolarını destekleyerek 10GbE bağlantısı ve çok sayıda 1GbE portunu entegre eder. Yerleşik ECC LPDDR5X bellek veri bütünlüğünü sağlarken, çok yönlü M.2 genişlemesi NVMe depolama, kablosuz modüller ve çift nano-SIM desteğiyle hücresel bağlantı sağlar. Geniş çalışma sıcaklık aralığı ve tamamen fansız yapısı, bakım gereksinimlerini azaltır ve endüstriyel otomasyon, sağlık hizmetleri ve akıllı altyapı dağıtımlarında uzun vadeli güvenilirliği artırır.
Supermicro'nun kenar ve gömülü platformları, performans verimliliği, termal tasarım ve uzun vadeli güvenilirlik üzerinde bir odak ile inşa edilmiştir. NVIDIA Jetson teknolojisini endüstriyel sınıf sistem mühendisliği ile birleştirerek, birliklerin AI'ı verinin üretildiği yere daha yakın konuşlandırmasını sağlar, gecikmeyi, bant genişliği maliyetlerini ve merkezi altyapıya bağımlılığı azaltır. Bu yaklaşım, müşterilerin çeşitli kenar ortamlarında AI yeniliğini güvenle ve verimli bir şekilde ölçeklendirmesini sağlar.
- Görüntüleme ve Bilgisayarla Görme
- Endüstriyel Otomasyon
- Sağlık ve Medikal Sistemler
- Yapay Zeka
- Dijital Tabela ve Satış Noktası
Supermicro ARS-E103-JONX-H ile kenar AI stratejinizi hızlandırın. Happyware uzmanlarımız, uygulamanız için en uygun edge AI platformunu seçmenize, yapılandırmanıza ve dağıtmanıza yardımcı olur, optimal performans, güvenilirlik ve uzun vadeli destek sağlar. Sipariş vermek, özel bir yapılandırma talep etmek veya daha fazla bilgi almak için bugün Happyware ile iletişime geçin.
Supermicro ARS-E103-JONX-H Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E103-JONX-H | ARM Cortex A78AE İşlemci, | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe 4.0 x4 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: USB 2.0 , Form Faktörü: M.2 2230 , E-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: USB 3.0 , Form Faktörü: M.2 3042/M.2 3052 , B-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 1 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 4x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-IT 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden Intel® SoC |
| IPMI / BMC Desteği | Hayır |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (harici), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x HDMI 2.0 |
| Ön Panel | COM Port, HDMI Port, USB Type-A, USB Type-C |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | +9~36V DC Power Input |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | Fanless Embedded |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | CPU, GPU, RAM |
| Uygunluk | IoT |
| Kullanım Alanı | Artificial Intelligence (AI), digital imaging, Digital Signage, Healthcare, Industrial Automation, Point of Sale (POS) |
| Genişlik | 185 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 140 mm |
| Ağırlık | 2.15 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |




