ARS-E103-JONX-H2 | Supermicro Cortex A78AE Fanless Embedded
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.794,83 |
| Kime 9 | €1.754,57 €1.794,83 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.718,67 €1.794,83 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.682,77 €1.794,83 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro ARS-E103-JONX-H2
Supermicro AS-2115GT-HNTF Barebone Sistemi ile Kompakt, Fansız Edge AI Mükemmelliği
Supermicro ARS-E103-JONX-H2'yi tanıtıyoruz: ağ kenarında akıllı bilgi işlem için özel olarak tasarlanmış kompakt, fansız bir edge AI platformu. 8 çekirdekli CPU ile donatılmış ve 157 TOPS'a kadar yapay zeka performansı sunan bu sistem, zorlu edge iş yükleri için güvenilir, gerçek zamanlı çıkarım yetenekleri sağlar. Sessiz ve bakımsız soğutma tasarımı, dayanıklılık, düşük güç tüketimi ve sürekli çalışmanın önemli olduğu kurulumlar için idealdir, ayrıca küçük bir yerleşim alanı sağlar.
Neden Supermicro AS-2115GT-HNTF'yi Seçmelisiniz?
Bu platform, edge dağıtımları için AI hızlandırma, güç verimliliği ve sağlam güvenilirliğin güçlü bir dengesini sunar. Verinin üretildiği yere daha yakın yüksek performanslı yapay zeka işleme getirerek gecikmeyi ve merkezi veri merkezi kaynaklarına bağımlılığı azaltır. Fansız mimari toz direnci, sessiz çalışma ve uzun vadeli dayanıklılığı garanti ederken, kompakt form faktörü dar veya endüstriyel ortamlarda kolay entegrasyonu sağlar. Az karmaşıklıkla edge'de yapay zeka dağıtmak isteyen işletmeler için bu sistem, maliyet etkin ve son derece yetenekli bir çözüm sunar.
Supermicro, performans, verimlilik ve uzun vadeli güvenilirliği dengeleyen en son platformları sunmaya devam ediyor. Hem veri merkezi hem de edge bilgi işlemde deneyime sahip olan Supermicro, iş yüklerinizle birlikte gelişen donanımlar sağlar. Müşteriler geniş ekosistem desteğinden, kanıtlanmış yeniliklerden ve güvenilir kurumsal mühendislikten faydalanır, bu da Supermicro'yu ölçeklenebilir, geleceğe hazır altyapı için ideal bir ortak yapar.
- Yapay Zeka (AI)
- Endüstriyel Otomasyon, Perakende, Akıllı Tıbbi Uzman Sistemleri
- Görüntüleme ve Bilgisayarla Görü
- Sağlık Hizmetleri
- Dijital Tabela Kiosk, Etkileşimli bilgi sistemi
Supermicro ARS-E103-JONX-H2, işletmelerin edge'de yapay zekayı güvenle dağıtmasını sağlar, yüksek performans ile kompakt ve güvenilir mühendisliği birleştirir. Edge bilgi işlem projeleriniz için bu sistemi temin etmek, yapılandırmak ve desteklemek üzere güvenilir ortağınız olarak Happyware'i seçin. Happyware'in uzmanlığıyla sadece doğru teknolojiyi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda yapay zeka çağında güvenli ve verimli bir şekilde ölçeklenmenize yardımcı olmaya kendini adamış bir partner kazanırsınız.
Supermicro ARS-E103-JONX-H2 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E103-JONX-H2 | ARM Cortex A78AE İşlemci, | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 4x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-IT 1x 10 Gbps RJ45 üzerinden AQC113 |
| IPMI / BMC Desteği | Hayır |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (harici), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x HDMI 2.0 |
| Ön Panel | COM Port, HDMI Port, LED Indicators, USB Type-A, USB Type-C |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 0x W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | +9~36V DC Power Input |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | Fanless Embedded |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | RAM |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Digital Signage Kiosk, Healthcare, Industrial Automation, Interactive info system, ML training, Retail |
| Genişlik | 185 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 140 mm |
| Ağırlık | 1.95 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |




