ARS-E103-JONX-L | Supermicro Cortex A78AE Fanless Embedded
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.423,87 |
| Kime 9 | €1.391,93 €1.423,87 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.363,43 €1.423,87 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.334,93 €1.423,87 (%6.25kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro ARS-E103-JONX-L
Endüstriyel ve IoT Uygulamaları için NVIDIA Jetson Orin™ NX Özellikli Fansız Edge AI Platformu Supermicro ARS-E103-JONX-L Edge Sistemi ile
Supermicro ARS-E103-JONX-L'yi tanıtıyoruz, güvenilirlik, düşük gürültü ve yüksek performanslı AI çıkarımı kritik olan endüstriyel ve IoT dağıtımları için tasarlanmış kompakt, fansız edge AI platformu. 6 çekirdekli Arm Cortex-A78AE CPU ve 32 Tensor Çekirdekli entegre NVIDIA Ampere GPU tarafından desteklenen bu gömülü sistem, gerçek zamanlı analiz, bilgisayarlı görme ve yapay zeka destekli otomasyon görevleri için 117 TOPS'a kadar performans sunar. 16GB'ye kadar LPDDR5X yerleşik bellek ve çok yönlü M.2 genişletme seçenekleri ile ARS-E103-JONX-L, ağ kenarında dijital tabela, sağlık izleme, görüntüleme ve endüstriyel otomasyon için eksiksiz bir çözüm sağlar.
Neden Supermicro ARS-E103-JONX-L Seçilmeli?
Bu platform fansızdır ve DIN rayına monte edilebilir, sert veya alan kısıtlamalı ortamlarda sessiz, düşük bakım gerektiren bir çalışma sağlar. IoT ve AI iş yükleri için esnek ağ bağlantısı sağlamak üzere 10G/1G veya PoE ile 1G dahil olmak üzere birden fazla LAN bağlantı seçeneği sunar. M.2 yuvaları NVMe depolama ve genişletme modüllerini destekler, böylece harici cihazlar olmadan hızlı bir şekilde AI modelleri ve edge uygulamaları dağıtılabilir. Sağlam tasarımı, genişletilmiş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ila 60°C) ve endüstriyel sınıf giriş/çıkış ile ARS-E103-JONX-L sürekli, güvenilir edge çıkarımı için tasarlandı.
Supermicro, yenilik, verimlilik ve açık ataraçılık üzerine odaklanarak kenar ve gömülü bilgisayar alanında lider olmaya devam ediyor. Fansız IoT ve AI platformları, yüksek performanslı SoC'ları, GPU hızlandırmayı ve sağlam sistem tasarımını birleştirerek işletmelerin kenarda düşük karmaşıklıkla AI çıkarımı dağıtmasına olanak tanır. Supermicro çözümleri, endüstriyel sınıf performansı kompakt sistemlerde talep eden müşteriler için ideal olan güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve yönetim kolaylığı sunar.
- Endüstriyel Otomasyon
- Bilgisayarlı Görme / Görüntüleme
- Sağlık İzleme
- Dijital Tabela / PoS
- Yapay Zeka Kenar Çıkarımı
Supermicro ARS-E103-JONX-L 'nin tam potansiyelini Happyware ile açığa çıkarın, akıllı edge AI çözümleri için güvenilir ortağınız. Konfigürasyondan dağıtıma ve desteğe kadar, fansız gömülü platformunuzun endüstriyel veya IoT ortamınızda optimal çalışmasını sağlıyoruz. Akıllı edge AI yeteneklerini operasyonlarınıza getirmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro ARS-E103-JONX-L Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E103-JONX-L | ARM Cortex A78AE İşlemci, | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: USB 2.0 , Form Faktörü: M.2 2230 , E-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: USB 3.0 , Form Faktörü: M.2 3042/M.2 3052 , B-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 1 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, Nvidia |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 4x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-IT 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden Intel® SoC |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (harici), 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x HDMI |
| Ön Panel | COM Port, HDMI Port, USB Type-A, USB Type-C |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Soğutucu Adedi | 0 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | +9~36V DC Power Input |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | Fanless Embedded |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | CPU, RAM |
| Uygunluk | Edge, IoT |
| Performans Sınıfı | Low-End |
| Kullanım Alanı | AI, AI / Deep Learning, AI Inference, AI Training, Edge AI, Edge AI Inferencing, ML training |
| Genişlik | 185 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 140 mm |
| Ağırlık | 1.95 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |




