E133-C10-AAG1 | Gigabyte Single EPYC 4004 EPYC 4005 Ryzen 9000 Ryzen 7000 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €1.637,81 |
| Kime 5 | €1.588,70 €1.637,81 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €1.556,00 €1.637,81 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.523,20 €1.637,81 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E133-C10-AAG1
AMD EPYC/Ryzen Gücü ile Desteklenen Kompakt Uç Verimlilik: Gigabyte E133-C10-AAG1 Barebone Sunucu
Gigabyte E133-C10-AAG1'yi tanıtıyoruz: uzak, yer sınırlı veya gecikme duyarlı ortamlarda olağanüstü verimlilik ve esneklik sağlamak üzere tasarlanmış bir 1U raf sunucusu. En yeni AMD EPYC™ 4005/4004 ve Ryzen™ 9000/7000 işlemcilerini destekleyen bu sunucu, uç dağıtım senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için gücü ve yoğunluğu dengeler. İki adet sıcak değiştirilebilir SATA sabit disk yuvası ve bir PCIe Gen4 genişleme yuvası ile E133-C10-AAG1, ağ çevresinde güvenli veri işleme, hafif sanallaştırma ve gerçek zamanlı analizler için ideal bir platformdur.
Gigabyte E133-C10-AAG1'yi Neden Seçmelisiniz?
Geleneksel olmayan veri ortamlarında tutarlı performans için tasarlanan bu kompakt sistem; güçlü bağlantı, gelişmiş BMC uzaktan yönetimi ve DDR5 bellek desteği sunarak, dağıtılmış dağıtımlarda bile sorunsuz çalışmayı sağlar. Ön erişimli tasarımı kolay servis imkanı tanırken, AMD'nin verimli işlemcilerinin entegrasyonu, onu uç altyapılar, IoT ağ geçitleri ve akıllı kontrol sistemleri için ekonomik bir seçim haline getirir.
Ölçeklenebilir mimari ve hesaplama yeniliğindeki güçlü mirasıyla Gigabyte, enerji bilinci ve dağıtım hazır platformlarla kurumsal BT ekiplerini güçlendirmeye devam ediyor. Uç ve çekirdek ortamlar için çözümleri güvenilirlik, esneklik ve uzun ömürlülük düşünülerek tasarlanmıştır.
- Ağ
- Uç
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Akıllıca uç dağıtım yapın. Gigabyte E133-C10-AAG1'i seçin ve Happyware'in gelişen dağıtım ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş yapılandırmalar, sorunsuz entegrasyon ve yanıt veren yerel uzmanlığı ile altyapınızı desteklemesine izin verin.
Gigabyte E133-C10-AAG1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E133-C10-AAG1 | Tek EPYC 4004 / EPYC 4005 / Ryzen 9000 / Ryzen 7000 İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 4004/EPYC 4005/Ryzen 9000/Ryzen 7000 AMD Ryzen 9/Ryzen 7/EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Grado/Naples/Raphael |
| Çekirdek Sayısı | 16 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 105W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x AM5 (LGA 1718) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası Non-ECC ECC DDR5 UDIMM, 1TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 4,NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden BCM5720 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | B650E |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Ubuntu Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Hybrid/Private Cloud Server, Networking, Edge Computing |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Ağırlık | 14.4 kg |
| Not | |
Gigabyte E133-C10-AAG1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | B650E |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Bellek ECC Desteği: | ECC, Non-ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Unbuffered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 1TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | UDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Edge Computing, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Ubuntu, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E133-C10-AAG1 |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Grado, Naples, Raphael |
| İşlemci Soketi: | AM5 (LGA 1718) |
| İşlemci Türü: | EPYC 4004, EPYC 4005, Ryzen 7000, Ryzen 9000 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





