E163-Z34-AAH1 | Gigabyte Single EPYC 9004 EPYC 9005 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €2.405,38 |
| Kime 5 | €2.333,30 €2.405,38 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €2.285,20 €2.405,38 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.237,10 €2.405,38 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E163-Z34-AAH1
Gigabyte E163-Z34-AAH1 Barebone Sistemi ile Yüksek Performanslı ve Yeni Nesil Uç Bilişim Gücü
Gigabyte E163-Z34-AAH1, modern BT taleplerini kolayca karşılamak üzere tasarlanmış son derece verimli bir 1U uç sunucusunu sunuyor. AMD EPYC™ 9005/9004 işlemcilerle güçlendirilmiş bu sistem, kompakt bir form faktöründe olağanüstü bir işlem yoğunluğu sunar, işletmelerin verileri kaynağına daha yakın işlemelerine olanak tanır. Çift 2 yuvalı Gen5 NVMe, SATA ve SAS-4 depolama seçenekleri ile bu sistem, çok yönlü ve yüksek hızlı veri aktarımını garanti eder. PCIe Gen5 desteği ile güçlendirilen sistem, uç, bulut tabanlı uygulamalar ve gerçek zamanlı analiz gibi ileri iş yükleri için hızlandırma kartlarını entegre etme esnekliği sağlar.
Neden Gigabyte E163-Z34-AAH1 Tercih Edilmeli?
Bu sistem, hem performansın hem de verimliliğin kritik olduğu ortamlarda mükemmeldir. AMD'nin EPYC işlemcilerinin dahil edilmesi, eşsiz çok çekirdekli ölçeklenebilirlik sağlar ve kompakt 1U kısa derinlikli tasarımı, yetkinlikten ödün vermeden değerli raf alanından tasarruf ettirir. Çığır açan Gen5 NVMe depolama desteği, zorlu iş yükleri için daha hızlı yanıt sürelerini garantiler ve güçlü I/O genişletilebilirliği, gelişen BT ihtiyaçlarına uyum sağlamayı temin eder. Uç noktada performansı önceliklendiren kuruluşlar için E163-Z34-AAH1, yoğunluk, güç verimliliği ve geleceğe dönük ölçeklenebilirliğin ideal dengesini sunar.
Gigabyte, mühendislik uzmanlığını yenilikçi tasarımla birleştirerek dünyanın en zorlu BT zorluklarını karşılayan sistemler yaratan kurumsal ve veri merkezi donanımlarında güvenilir bir lider olarak öne çıkmaktadır. Enerji verimli uç sunuculardan yüksek yoğunluklu GPU platformlarına kadar, Gigabyte modern altyapılara sorunsuz bir şekilde entegre olan kanıtlanmış çözümler sunar. Güvenilirlik, öngörüye dayalı mimariler, en yeni işlemci ve depolama teknolojileri ile derin uyumluluğa odaklanarak Gigabyte, işletmelerin dayanıklı ve geleceğe yönelik hazırlıklı devreye almalar inşa etmelerini güvenle sağlar.
- Ağ
- Uç
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware ile, rekabetçi fiyatlandırma, güvenilir destek ve BT stratejinize sorunsuz entegrasyondan yararlanırsınız. Gigabyte E163-Z34-AAH1 ile daha akıllı, daha verimli uç bilişime doğru bir sonraki adımı atın.
Gigabyte E163-Z34-AAH1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E163-Z34-AAH1 | Tek EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1300W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1300W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Ağırlık | 15.12 kg |
| Not | |
Gigabyte E163-Z34-AAH1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1300W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 3TB |
| Performans Sınıfı: | Mid-Range |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 6 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E163-Z34-AAH1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





