E164-S30-AAG1 | Gigabyte Single Xeon 6 SoC Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ P-cores 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E164-S30-AAG1
Gigabyte E164-S30-AAG1 Barebone Sistemi ile Kompakt Edge Zekası, Ölçeklenebilir ve Yeni Nesil I/O
Gigabyte E164-S30-AAG1, kompakt bir 1U form faktöründe çevik performans ve sadeleştirilmiş altyapı sunar. Intel® Xeon® 6 işlemcileri ve entegre PCIe Gen5 mimarisini destekleyerek düşük gecikme süresi ve yüksek verimlilikte işlem için özel olarak tasarlanmıştır — içerik teslimi, endüstriyel otomasyon veya merkezi olmayan analizler için idealdir.
Gigabyte E164-S30-AAG1'i Neden Seçmelisiniz?
E164-S30-AAG1, ince bir dengeye sahip yapılandırma ile NVMe, SATA veya SAS-4 sürücülerle uyumlu 2 adede kadar sıcak değiştirilebilir 2.5" yuvasını destekler, bu da farklı depolama katmanları ve önbellekleme stratejileri için dağıtım esnekliği sağlar. Ağ veya hızlandırmada sorunsuz genişleme sağlayan bir x16 Gen5 PCIe yuvası ve tam özellikli bir OCP 3.0 yuvası sunar. Uzak veya alan kısıtlamalı siteler için tasarlanan bu sistem, DDR5 belleği, gelişmiş RAS özellikleri ve özel AST2600 BMC ile güvenli platform yönetimini kucaklarken termal verimliliği korur.
Gigabyte'ın sunucu portföyü, evrimleşen edge ve çekirdek veri merkezi taleplerini titiz mühendislik, termal öngörü ve gelişmekte olan CPU ve depolama standartlarına uyumlulukla karşılamaya devam ediyor. Kapsamlı BIOS, yazılım ve bileşen düzeyinde doğrulama ile desteklenen Gigabyte, iş sürekliliğinin tartışılmaz olduğu durumlarda donanım güvenilirliği sağlar.
- Ağ
- Edge
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware'de, edge ortamlarının yalnızca performanstan fazlasını talep ettiğini anlıyoruz—dayanıklılık, özel entegrasyon ve yaşam döngüsü desteği gerektirirler. Gigabyte E164-S30-AAG1'i edge stratejinize uygun hale getirmemize izin verin, dağıtımdan genişlemeye kadar operasyonel mükemmelliği sağlayalım.
Gigabyte E164-S30-AAG1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E164-S30-AAG1 | Tek Xeon 6 SoC / Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 288 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | Mini DP Port, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 5 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Ağırlık | 12.1 kg |
| Not | |
Gigabyte E164-S30-AAG1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) PCIe Gen 5 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 5 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | Mini DP Port, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E164-S30-AAG1 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids, Sierra Forest |
| İşlemci Soketi: | E2 (LGA 4710) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6500 w/ P-cores, Xeon 6700 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





