E263-S30-AAD1 | Gigabyte Single Intel® Xeon® CPU Max Series Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.038,95 |
| Kime 5 | €2.947,80 €3.038,95 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €2.887,10 €3.038,95 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.826,30 €3.038,95 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E263-S30-AAD1
Gigabyte E263-S30-AAD1 Barebone Sistemi ile Edgede Ölçeklenebilir AI Sunmak ve İstihbaratı Sınırda Dağıtmak
Gigabyte E263-S30-AAD1'i tanıtmak, güçlü AI iş yüklerini ve düşük gecikmeli analizleri alan kısıtlaması bulunan veya merkezsizleştirilmiş ortamlarda mümkün kılan ileri görüşlü bir edge altyapı yaklaşımını temsil eder. Bu 2U tek işlemci sistemi, sunucu sınıfı performansı olağanüstü enerji verimliliği ile birleştirerek en son 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir CPU'larını destekler. Edge dağıtım esnekliği göz önünde bulundurularak tasarlanan bu sistem, çıkarım, görsel işleme ve edge-yerli AI görevleri için önemli bir hızlanma sağlayan iki geniş PCIe Gen5 GPU'yu barındırır. Temel altyapı yeteneklerini veri kaynağına daha yakın getirmek için tasarlanan bu platform, en önemli yerde güvenilir ve duyarlı hesaplama sağlar.
Gigabyte E263-S30-AAD1'i Neden Seçmelisiniz?
Genel amaçlı veri merkezi çözümlerinden farklı olarak, E263-S30-AAD1 gerçek dünya edge uygulamaları için tam olarak tasarlanmıştır. Kompakt form faktörü ve tek soket mimarisi, yeni nesil hızlanma potansiyelinden ödün vermeden hem maliyeti hem de termal yükü azaltır. Yüksek bant genişliği belleğini, sağlam G/Ç esnekliğini ve en son GPU mimarilerini destekleyerek, yerinde AI destekli karar verme için özel olarak üretilmiştir. İster üretim merkezlerinde, ister mobil telekom ortamlarında veya kritik saha operasyonlarında dağıtılmış olsun, bu sistem, alışılmadık alanlarda güç verimliliği, sağlam güvenilirlik ve genişleme kapasitesi arasında denge kuran bir tasarımla kurumsal sınıf performans sunar.
Gigabyte'ın tasarım felsefesi, E263-S30-AAD1'in zorlu veya dinamik edge ortamlarında optimal çalışmasını sağlayan olağanüstü termal dinamikler ve platform dayanıklılığı sağlar. Bu da onu, operasyonel edge'de AI, otomasyon veya akış iş yüklerini entegre eden ileri görüşlü organizasyonlar için doğal bir seçenek haline getirir.
- Yapay Zeka / Yapay Zeka Eğitimi / Yapay Zeka Çıkarımı
- Görsel Hesaplama
- Ağ
- Kenar
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Uzaktaki lokasyonlarda zekice operasyonlar ölçeklendirirken veya sahada yüksek verimli AI çıkarımı dağıtırken, Gigabyte E263-S30-AAV1 gereken yerde kurumsal sınıf GPU performansı sunar. Uzmanlarımızla Happyware'de konuşun ve edge bilgi işlem gücünü tam olarak iş yükünüz ve ortamınıza göre nasıl şekillendirebileceğimizi keşfedin.
Gigabyte E263-S30-AAD1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E263-S30-AAD1 | Tek Intel® Xeon® CPU Max Series / Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Intel® Xeon® CPU Max Series/Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 3DS-RDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, Hybrid/Private Cloud Server, ML training, Visual Computing, Visualization/Simulation, Networking, AI Inference, Edge Computing |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Ağırlık | 17.97 kg |
| Not | |
Gigabyte E263-S30-AAD1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard) |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | 3DS-RDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Edge Computing, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, ML training, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E263-S30-AAD1 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





