E263-S30-AAV1 | Gigabyte Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.168,61 |
| Kime 5 | €3.073,60 €3.168,61 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €3.010,20 €3.168,61 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.946,90 €3.168,61 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E263-S30-AAV1
Gigabyte E263-S30-AAV1 ile Amaca Yönelik Uç İstihbaratı ve Veri Merkezi Düzeyinde Performansı
Gigabyte E263-S30-AAV1, ağa yakın bir noktada veri merkezi sınıfı performans sunan, amaca yönelik tasarlanmış bir 2U uç sunucusudur. Tek bir 5. veya 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemci tarafından desteklenen ve iki adet çift yuvalı PCIe Gen5 GPU'yu destekleyen bu platform, dayanıklılığın, gecikmenin ve enerji verimliliğinin kritik olduğu alanlarda AI yordama, gerçek zamanlı analizler ve hesaplama yoğunluklu uç uygulamalar için optimize edilmiştir. Güvenilir ve enerji tasarruflu operasyon için Titanyum sınıfı bir güç kaynağı ile güçlendirilmiş olan E263-S30-AAV1, performans ölçeklenebilirliğinden ödün vermeden zorlu uç dağıtımları için ikna edici bir çözüm sunar.
Gigabyte E263-S30-AAV1 Neden Tercih Edilmeli?
Geleneksel raf sunucuların aksine, E263-S30-AAV1 uç noktayı düşünerek özel olarak tasarlanmıştır. Tek soket düzeni, güç tüketimini en aza indirirken, sınırlı ortamlar için ideal olan gelişmiş çok çekirdekli işlem yetenekleri sunar. Gen5 GPU desteği, güçlü I/O ve dağıtım esnekliği için optimize edilmiş tasarımı ile bu sistem, akıllı şehirlerden telekomünikasyon baz istasyonlarına kadar farklı ortamlarda üstün performans gösterir. Ayrıca, Gigabyte'ın sağlam sistem mimarisi, titreşim, sıcaklık ve alan sınırlamalarının faktör olduğu geleneksel olmayan veri merkezi koşullarında dayanıklılık sağlar. Bu model, Gigabyte'ın üst düzey termal yönetim, genişletilebilirlik ve AI hızlandırması sunarken, enerji bilinçli ve uç nokta optimizasyonlu bir formda merkezi olmayan hesaplama çözümlerine yönelik devam eden itiş gücünü yansıtır.
Temel Uygulamalar:- AI / AI Eğitimi / AI Çıkarım
- Görsel Hesaplama
- Ağ
- Uç Nokta
- Hibrit/Özel Bulut Sunucu
İster uzak alanlarda akıllı operasyonları ölçeklendirin ister sahada yüksek verimli AI çıkarımını dağıtın, Gigabyte E263-S30-AAV1 ihtiyacınız olan yerlerde işletme düzeyinde GPU performansı sunar. Bugün Happyware'deki uzmanlarımızla konuşun ve iş yükünüze ve ortamınıza tam olarak uyarlanan uç bir bilişimin gücünden nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin.
Gigabyte E263-S30-AAV1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E263-S30-AAV1 | Çift Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Edge Computing, Hybrid/Private Cloud Server, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 520 mm |
| Ağırlık | 21 kg |
| Not | |
Gigabyte E263-S30-AAV1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard) |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 4TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Edge Computing, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E263-S30-AAV1 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





