E283-Z90-AAD1 | Gigabyte Dual EPYC 9005 EPYC 9004 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.553,36 |
| Kime 2 | €3.483,00 €3.553,36 (%1.98kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.412,00 €3.553,36 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.341,00 €3.553,36 (%5.98kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E283-Z90-AAD1
AMD EPYC İşlemci ile Uç Performansı Yeniden Tanımlayın ve Gigabyte E283-Z90-AAD1 Barebone Sistemi ile Platin Derecede Gücü Keşfedin
Gigabyte E283-Z90-AAD1, hiçbir uzakta konuşlandırılmış uygulamalara sahip işletmelerin ödün veremeyeceği yeni nesil bir 2U uç sunucusunu tanıtıyoruz. Çift AMD EPYC™ 9005/9004 işlemcinin olağanüstü gücünü bünyesinde barındıran bu sistem, gelişmiş işlem performansı, hızlı veri işleme ve sağlam güvenilirlik için ustalıkla tasarlanmıştır. Uç veri merkezleri, saha araştırmaları, endüstriyel izleme ve telekomünikasyon siteleri için mükemmel olan E283-Z90-AAD1, işletmenizin ihtiyaç duyduğu her yerde güçlü, gerçek zamanlı analitik ve duyarlı uygulama desteği sağlar. Dört adetsiz alet gerektirmeyen, sıcak takas 2.5" yuvası ile Gen4 NVMe, SATA ve SAS disklerini destekleyerek, ekibinize işlemsel iş yükleri için rakipsiz esneklik veya arşivleme ve yedekleme için yüksek kapasiteli seçenekler sunar, hepsi sağlam, rahatça konuşlandırılabilir bir kasada.
Gigabyte E283-Z90-AAD1'i Neden Seçmelisiniz?
Bu sunucu, dağıtılmış BT karmaşıklıklarında üstünlük sağlamak için araç kutunuzdur. Önceliğiniz ister Uçta Bulut uygulamak, ister endüstriyel kontrolü basitleştirmek, ister yerinde hızlı ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlamak olsun, E283-Z90-AAD1 kolay bakım, modüler genişleme ve kurumsal düzeyde dayanıklılık sayesinde zaman ve zahmetten tasarruf sağlar. Veri nerede üretilirse üretilsin, hareketli altyapıda en üst düzeyde taleplerde bulunan profesyonellere yönelik özel olarak tasarlanmıştır.
Gigabyte’ın açık inovasyon ve titizlikle test edilmiş mühendislik mirasına güvenin. E283-Z90-AAD1, kesintisiz inovasyona başlamanızı sağlayan güvenilir donanımla organizasyonları donatmaya olan bağlılıklarını en iyi şekilde temsil eder, ağı henüz en uzak noktalarında bile.
- Ağ
- Kenar
- Hibrit/Özel Bulut Sunucu
Happyware, sadece sunucu teslim etmekten öteye gider, bizim tutkumuz sizin vizyonunuzu güçlendirmektir. Teknoloji müttefikiniz olarak, doğrudan danışmanlıktan, uzman sistem entegrasyonu ve yerel desteğe kadar avantaj sağlarsınız, bu sayede E283-Z90-AAD1 sadece kurulmakla kalmaz, aynı zamanda hedefleriniz için tamamen optimize edilir. Operasyonlarınız için en iyi uç çözümü oluşturmak üzere işbirliği yapalım. Happyware sizi, BT'nin ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun çalıştığı bir geleceğe davet ediyor, her yerde.
Gigabyte E283-Z90-AAD1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E283-Z90-AAD1 | Çift EPYC 9005 / EPYC 9004 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9005/EPYC 9004 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" SATA/NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Hybrid/Private Cloud Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking, Cloud Computing, Edge Computing, Multi-Access Edge Computing (MEC) |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 625 mm |
| Ağırlık | 27.17 kg |
| Not | |
Gigabyte E283-Z90-AAD1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Cloud Computing, Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E283-Z90-AAD1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





