E283-Z91-AAD1 | Gigabyte Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.128,53 |
| Kime 5 | €3.034,70 €3.128,53 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €2.972,20 €3.128,53 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.909,60 €3.128,53 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte E283-Z91-AAD1
Gigabyte E283-Z91-AAD1 Barebone Sistemi ile Ölçeklenebilir AMD EPYC Edge Gücü ve Platin Değerlendirilmiş SAS-4 Performansı
Gigabyte E283-Z91-AAD1, AMD EPYC™ 9005/9004 işlemcilerinin gücünü en son depolama esnekliği ile birleştiren, rafine bir 2U edge sunucu sunar. Bu platform, dijital dönüşümün eşiğinde olan işletmeler için akıllı bir seçim haline gelerek kesinti süresi, veri gecikmesi veya güvenilirlikten ödün vermeyi kabul etmeyenler için tasarlanmıştır. Zorlu edge dağıtımları için özel olarak tasarlanan E283-Z91-AAD1, merkezi yükseltmelerin sıkıntısını yaşamadan hızlı depolama kapasitesini ölçeklendirebilmenizi sağlar. SAS-4 standardının sağlam bant genişliğini kullanarak, bu sunucu kenar analitiği, uzak bölge yedekleme veya gerçek zamanlı izleme görevleri için her saniyenin önemli olduğu durumlarda kritik öneme sahip verileri hızla alır, işler ve depolar.
Gigabyte E283-Z91-AAD1'i Neden Seçmelisiniz?
Edge operasyonlarını hızlı dağıtım, geleceğe dönük teknoloji ve düşük dokunuşlu yönetim ile güçlendirmek isteyen işletmeler çözümünü burada bulur. Geleneksel depolama darboğazlarını aşın ve ekibinizin ve uygulamalarınızın hiç duraksamadan entegrasyon, hızlı ölçeklenebilirlik ve güvenilir yedekleme avantajlarından faydalanmasını sağlayın.
Gigabyte, işletmelere ve edge dağıtımlarına yönelik sağlam testlerle yenilikçi özellik setlerini birleştirerek teknolojik mükemmellik alanında bir mihenk taşı olmaya devam ediyor. E283-Z91-AAD1, akıllı, erişilebilir ve son derece güvenilir altyapıya olan sarsılmaz bağlılıklarının bir kanıtıdır.
- Ağ
- Kenar
- Hibrit/Özel Bulut Sunucu
Kenarınızı en iyi duruma getirmek mi istiyorsunuz? Size özel bir öneri, özel fiyatlandırma almak veya Gigabyte E283-Z91-AAD1'i güvence altına almak için bugün Happyware ile iletişime geçin. İşletmenizin kenarda neler başarabileceğini yeniden tanımlayın, Happyware her adımda rehberlik edecek.
Gigabyte E283-Z91-AAD1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E283-Z91-AAD1 | Çift EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 3x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 6x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I350-AM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Cloud Computing, Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hybrid/Private Cloud Server, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 625 mm |
| Ağırlık | 24.47 kg |
| Not | |
Gigabyte E283-Z91-AAD1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x3 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 6 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 6TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Cloud Computing, Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | E283-Z91-AAD1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





