SYS-E300-14AR | Supermicro Single Ultra 5 Ultra 7 Ultra 9 1U Fan-based Embedded Server
Başlayan €1.045,87*
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-E300-14AR
Supermicro SYS-E300-14AR Barebone Sistemi ile Kompakt Gömülü Yenilik ve Yüksek Verimliliğe Sahip Edge Hesaplama
Supermicro SYS-E300-14AR'yi tanıtıyoruz; kompakt, enerji verimli bir yapı içinde performansın sağlanması gereken ortamlara uygun şekilde tasarlanmış bir Mini-1U gömülü sunucu. 65W TDP'ye kadar Intel® Core™ Ultra işlemciler ile donatılan bu platform, kenar ve özel uygulamalar için hesaplama yetkinliğini verimlilikle dengeler. Esneklik düşünülerek tasarlanan sistem, M.2 ve 2.5" depolama seçeneklerini, aynı zamanda PCIe Gen5 genişletmesini barındırarak işletmelerin sistemi AI odaklı iş yükleri, hafif sanallaştırma veya güvenli ağ işlevlerine göre uyarlamasını sağlar. Fan tabanlı soğutma tasarımı, sürekli operasyonel senaryolarda bile tutarlılığı garanti eden güvenilir bir seçim yapar ve gömülü ve edge dağıtımları için güvenilirliği ile öne çıkar.
Supermicro SYS-E300-14AR'yi Neden Tercih Etmelisiniz?
SYS-E300-14AR, kompakt form faktöründe kurumsal sınıf özellikleri sağlayarak, yoğunluk veya verimlilikten ödün vermeden performansı kenarda konsolide etmeyi mümkün kılar. Intel® Core™ Ultra işlemcilerinin kullanımı, entegre AI hızlandırma ile güçlü hesaplama yeteneklerini garantilerken, PCIe Gen4 desteği yüksek hızlı bağlantı ve depolama yükseltmeleri için olanakları genişletir. Mekan sınırlı konumlarda dağıtım için tasarlanmış olup, mükemmel hizmet verilebilirlik, verimli termal yönetim ve güvenilir 7/24 operasyon sağlar. Sonuç olarak boyut-performans oranını maksimize eden bir sistemle, IT ekiplerinin güçlü hizmetleri verilerin üretildiği yere daha yakın dağıtmalarını sağlar.
Supermicro, performans ile sürdürülebilirliği ve uyarlanabilirliği harmanlayarak yenilikçi sunucu çözümlerinde güvenilir bir lider olmaya devam ediyor. Gömülü sistemleri, telekom ve endüstriyel otomasyondan ağ güvenliğine ve kenar bilgisayara kadar çeşitli endüstriler için özel olarak üretilmiştir. Açık standartlara bağlılık, hızlı pazara giriş süresi ve üstün verimlilikle birlikte Supermicro, işletmelerin gelişen IT ortamlarına güvenle uyum sağlamalarını sağlayan çözümler sunar.
- Dijital Tabela
- Tıbbi Uygulamalar
- Gözetim Güvenlik Sunucusu
- AI Çıkarsama
Supermicro SYS-E300-14AR Barebone Sistemi'nin tüm potansiyelini işinize taşıyın, Happyware ile. Uzman ön yapılandırmadan özelleştirilmiş danışmanlık ve sürekli desteğe kadar, Happyware gömülü altyapı yatırımınızın uzun vadeli değer sunmasını garanti eder. Kenar ve özel iş yüklerinizi desteklemek için tasarlanmış geleceğe hazır bir gömülü sunucuyu güvence altına almak için bugün ekibimizle iletişime geçin.
Supermicro SYS-E300-14AR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E300-14AR | Tek Intel Ultra 5 / Ultra 7 / Ultra 9 İşlemci, 1x Sabit Disk Yuvaları, 1x PCIe, 1x 180W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Ultra 5/Ultra 7/Ultra 9 Intel Core Ultra Serisi İşlemciler 15th Nesil, Arrow Lake |
| Çekirdek Sayısı | 24 adede kadar çekirdek |
| TDP | 65W'a kadar cTDP desteği |
| Not | Hava Soğutmalı |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x V1 (LGA 1851) |
| Not | Socket V1 |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 2x SO-DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 SODIMM, 96GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x8 |
| Not | Maksimum Bellek (1DPC): 96GB 6400MT/s ECC/non-ECC DDR5 SO-DIMM'a kadar |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | *SATA desteği ek depolama kontrolcüsü ve/veya kablolar gerektirebilir |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva |
| Not | *Genişleme yuvası için ek parça gerektirir |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | PCIe GPU kartlarının düşük profilli desteği |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550 2x 2.5 Gbps RJ45 üzerinden I226-LM |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | 1 RJ45 1 GbE Ayrılmış BMC LAN portu |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | W880 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 4x USB 3.2 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA, 1x DisplayPort 1.0, 1x HDMI 1.0 |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | Ön Panel LED HDD Durumu LAN1 etkinliği LAN2 etkinliği Güç durumu WiFi etkinliği Düğmeler Güç Açma/Kapama |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | 1x CPU soğutucu Φ80x15mm fanlar 2x 4-Pin PWM 40x40x28mm fanlar |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 1x 180W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | Boyut (GxYxU) 151,3 x 25,4 x 75,6 mm Giriş 180W: 100-240Vac / 47-63Hz |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Plug-ins for 3rd Party Software, Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.5 support, SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Fan-based Embedded |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Digital Signage Kiosk, Healthcare, ML training, Security and Surveillance |
| Genişlik | 264.8 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 225.8 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | Çalışma Ortamı Çevresel Özellikler Çalışma Sıcaklığı: 0°C ila 40°C (32°F ila 104°F) arası 0.7 m/s hava akışı ile Çalışmama Sıcaklığı: -40°C ila 70°C (-40°F ila 158°F) Çalışma Bağıl Nem: %8 ila %90 (yoğuşmasız) Çalışmama Bağıl Nem: %5 ila %95 (yoğuşmasız) |





