SYS-E403-13E-FRN2T | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2.5U Fan-based Embedded Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.635,84 |
| Kime 9 | €1.599,15 €1.635,84 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.566,45 €1.635,84 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.533,75 €1.635,84 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T
Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T Barebone Sistemi ile 2.5U Şasili Kurumsal Sınıf Edge Bilgi İşlem
Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T'in tanıtımı, zorlu IoT ve endüstriyel iş yükleri için tasarlanmış kompakt bir 2.5U şasi içinde sağlam ve güvenilir bilgi işlem sunar. 4. veya 5. Nesil Intel® Xeon Ölçeklenebilir işlemcilerle donatılmış bu sistem, karmaşık, çok iş parçacıklı uygulamalarla başa çıkmak için yüksek çekirdek ve iş parçacığı sayısı sunar. Üç PCIe 5.0 x16 tam yükseklik, tam uzunluk yuvası ve çift 10GbE LAN ile kapsamlı genişletme ve yüksek hızlı bağlantı sağlar, bu da onu AI çıkarımı, gerçek zamanlı analiz ve edge'de sanallaştırma için ideal hale getirir. Fan soğutmalı tasarımı, güvenilirliğin en önemli olduğu ortamlarda kararlı bir çalışma sağlar.
Neden Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T'i Seçmelisiniz?
Bu sistem, kısıtlı alanlarda yüksek performanslı bilgi işlem sunma konusunda mükemmeldir. Üç PCIe 5.0 x16 yuvası, AI hızlandırıcıları veya GPU'ların kurulumuna izin vererek edge’de yoğun veri işleme sağlar. Çift 10GbE LAN, zamana duyarlı işlemler için düşük gecikmeli bağlantı garantisi verir. Fan soğutmalı 2.5U şasisi, güvenilirlik, enerji verimliliği ve kolay bakım sunarak endüstriyel IoT, AI edge dağıtımları ve sanallaştırılmış bilgi işlem ortamları için çok yönlü bir çözüm haline getirir.
Supermicro, dayanıklı, enerji verimli ve ölçeklenebilir tasarımlarıyla tanınan küresel bir sunucu ve gömülü bilgi işlem teknolojisi lideridir. Açık mimari platformları, endüstriyel, AI ve edge iş yükleri için esneklik ve güvenilirlik sunarak işletmelerin geleceğe hazır bir altyapı dağıtmasını sağlar.
- Çok Erişimli Edge Bilgi İşlem (MEC)
- Endüstriyel Otomasyon
- Makine Öğrenimi (ML)
- Evrensel Müşteri Tarafı Ekipmanı (uCPE)
- Edge'de Yapay Zeka (AI)
- Akıllı Perakende/Tıbbi Uzman Sistemleri
Happyware'de, Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T Barebone Sistemini benzersiz IoT ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için uyarlıyoruz. Sistem konfigürasyonundan dağıtım ve sürekli desteğe kadar, edge altyapınızın maksimum performans, verimlilik ve güvenilirlik sunmasını sağlıyoruz. Edge bilgi işlem stratejinizi güçlendirmek için bugün Happyware ile iletişime geçin.
Supermicro SYS-E403-13E-FRN2T Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| E403-13E-FRN2T | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x Sabit Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 32 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 64 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası 2x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | COM Port, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2.5U Fan-based Embedded |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Edge AI Inferencing, Healthcare, Industrial Automation, ML training, Multi-Access Edge Computing (MEC), Retail, Universal Customer Premise Equipment (uCPE) |
| Genişlik | 266.7 mm |
| Yükseklik | 117.348 mm |
| Derinlik | 406.4 mm |
| Ağırlık | 10.95 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





