Supermicro SYS-E50-14AM-L
Neden Supermicro SYS-E50-14AM-L Tercih Etmelisiniz?
Ana Uygulamalar:
  • Endüstriyel / Otomasyon
  • Dijital Tabela Kioskları, Etkileşimli bilgi sistemi
  • Sağlık Hizmetleri
  • Perakende
Supermicro SYS-E50-14AM-L Teknik Özellikleri
Tek Intel Atom® Alder Lake-N N97, 2x M.2 yuvası, 2x 2.5GbE RJ45 LAN portu, 1x 40W harici PSU
İşlemci/Yonga Seti
CPUTek Soket FCBGA-1264
Intel® Atom® Alder Lake-N N97
Çekirdekler4C/12T'ye kadar; 6MB önbelleğe kadar
Not7W TDP CPU'ları destekler (Hava Soğutmalı)
Sistem Belleği
BellekYuva Sayısı: 1 DIMM yuva/1 Kanal
Maksimum Bellek (1DPC): 16GB 4800MT/s non-ECC DDR5 SO-DIMM
Bellek Voltajı1.1 V
Üzerinde Bulunan Cihazlar
Yonga SetiYonga Üzerinde Sistem
Ağ Bağlantısı2 RJ45 2.5GbE Realtek ile
Giriş / Çıkış
LAN2 RJ45 2.5 GbE LAN portu
USB2 USB 3.2 Gen2 Tip-A portu(Arka)
Video1 HDMI 1.4 portu(Arka)
Sistem BIOS
BIOS TürüAMI 256MB SPI Flash EEPROM
Yönetim
YazılımSupermicro SuperDoctor® 5 (SD5)
Güç YapılandırmalarıACPI Güç Yönetimi
+12V DC Güç Girişi
AC güç kaybından kurtulma için güç açma kontrolü
Güvenlik
DonanımGüvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0
ÖzelliklerGüvenli Başlatma
PC Sağlık İzleme
CPUİşlemci Çekirdekleri, Yonga Seti Voltajları, Bellek için izleme yapar
FanTachometre İzleme ile Fanlar
Hız kontrolü için durum izleme
Pulse Width Modulated (PWM) fan konektörleri
Sıcaklıkİşlemci ve kasa çevresi için izleme
İşlemci termal kapanma desteği, PEPI
Kasa
Form FaktörüFansız Gömülü
ModelCSE-E50-L
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik4.4cm (44 mm)
Genişlik14.8cm (148 mm)
Derinlik11.8cm (118 mm)
Paket24.13cm (Y) x 13.97cm (G) x 20.32cm (D)
AğırlıkBrüt Ağırlık: 1.6 kg (3.52 lbs)
Net Ağırlık: 1 kg (2.2 lbs)
Mevcut RenkSiyah
Ön Panel
DüğmelerGüç Aç/Kapat
LEDGüç durumu
Genişleme Yuvaları
M.21 M.2 PCIe 3.0 x1 SATA yuvası (B-key 2242/3042)
1 M.2 PCIe 3.0 x1 yuvası (E-key 2230)
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması-
Sürücü Yuvaları / Depolama
Sistem Soğutma
FanlarN/A
Güç Kaynağı
1x 40W güç kaynağı
Boyutlar
(G x Y x U)
110 x 32 x 50 mm
Çalışma Ortamı
ROHS
RoHS Uyumlu
Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 45°C (32°F - 113°F) 0.7 m/s hava akışı ile
Değil Çalışma Sıcaklığı: -30°C - 60°C (-22°F - 140°F)
Çalışma Bağıl Nem: %8 - %80 (yoğuşmasız)
Çalışmayan Bağıl Nem: %8 - %90 (yoğuşmasız)
Sipariş Bilgileri
Üretici SKUSYS-E50-14AM-L
Sistem KurulumuSYS-E50-14AM-L Supermicro tarafından Tam Sistem olarak yapılandırılmıştır
Supermicro SYS-E50-14AM-L Nitelikleri
Anakart Yonga Seti: System-on-Chip (SoC)
Arka panel: No
Belgelendirme: RoHS
Belirli Bağlantı Noktaları: USB 3.2 Gen 2 Type-A
Bellek ECC Desteği: Non-ECC
Bellek kayıtlı/kayıtsız: Unbuffered
Bluetooth Desteği: None
Dahili Ağ Hızı: 2.5 Gbps
Dahili Grafik: No
Dahili LAN: 2
Dahili M.2: x1 B-Key (M.2 2242, M.2 3042) (PCIe Gen 3, SATA) 0, x1 E-Key M.2 2230 PCIe Gen 3 0
Düğüm başına GPU sayısı: 0
Düğüm sayısı: 1
Entegre GPU Üreticisi: -
Fansız Sunucu: Yes
Güç Kaynağı Sayısı: 1
Güç Kaynağı Soğutucu: No
Güç kaynağı Watt Değeri: 40W
HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: External Power Supply
HotSwap/Sabit Sürücüler: No
IPMI / BMC Yönetimi: No
Kart Okuyucu Desteği: No
Maksimum Bellek: 16GB
Performans Sınıfı: Low-End
RAID Desteği: No
RAM DIMM Türü: SODIMM
Soğutucu Sayısı: 0
Tasarım: Box PC
Uygunluk: Embedded
Wi-Fi Desteği: None
Yedekli güç kaynağı: No
Ön Giriş/Çıkış: LED Indicators
Önceden Kurulmuş Bileşenler: None
Önceden Yüklenmiş Yazılım: Windows 10, Windows 11
Ürün Modeli: E50-14AM-L
İşlemci Kod Adı: Alder Lake
İşlemci Soketi: FCBGA1264
İşlemci Türü: Atom
İşlemci soket sayısı: No
İşlemci Üreticisi: Intel
Şasi Girişi Algılama: No
0 in 0 değerlendirme