Supermicro SYS-E50-14AM
Zeki Uç Nokta Uygulamaları için Ultra-Kompakt Fansız Sistem: Supermicro SYS-E50-14AM
Neden Supermicro SYS-E50-14AM Tercih Edilmeli?
Başlıca Uygulamalar:
  • Endüstriyel / Otomasyon
  • Dijital Tabela Kiosk, Etkileşimli Bilgi Sistemi
  • Sağlık
  • Perakende
Supermicro SYS-E50-14AM Teknik Özellikleri
SYS-E50-14AMTek Intel Atom® Alder Lake-N N97, 1x 2.5" sabit sürücü yuvası, 2x M.2 yuvası, 2x 2.5GbE RJ45 LAN portu, 1x 40W harici PSU
İşlemci/Çipset
CPUTek Soket FCBGA-1264
Intel® Atom® Alder Lake-N N97
ÇekirdeklerEn fazla 4Ç/12T; En fazla 6MB Önbellek
Not7W'a kadar TDP CPU'ları destekler (Hava Soğutmalı)
Sistem Belleği
BellekYuva Sayısı: 1 DIMM yuvası/1 Kanal
Max Bellek (1DPC): En fazla 16GB 4800MT/s non-ECC DDR5 SO-DIMM
Bellek Voltajı1.1 V
Üzerinde Bulunan Cihazlar
ÇipsetSistem Üzerinde Çip
Ağ Bağlantısı2 RJ45 2.5GbE ile Realtek
Giriş / Çıkış
LAN2 RJ45 2.5 GbE LAN portu
USB2 USB 2.0 portu (ön)
2 USB 3.2 Gen2 Type-A portu (arka)
Video2 HDMI 1.4 portu (arka)
Seri2 COM portu (ön)
TPM1 TPM Dahili/port 80
Sistem BIOS'u
BIOS TürüAMI 256MB SPI Flash EEPROM
Yönetim
YazılımSupermicro SuperDoctor® 5 (SD5)
Güç YapılandırmalarıACPI Güç Yönetimi
+12V DC Güç Girişi
AC güç kaybı sonrası geri kazanım için güç açma kontrolü
Güvenlik
DonanımGüvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0
ÖzelliklerGüvenli Önyükleme
PC Sağlık İzleme
CPUCPU Çekirdekleri, Çipset Voltajları, Bellek için izleme
FanDönüş hızı izleme fanları
Hız kontrolü için durum izleyici
Darbe Genişlik Modülasyonlu (PWM) fan konektörleri
SıcaklıkCPU ve kasa ortamı için izleme
CPU termal kesme desteği, PEPI
Şasi
Form FaktörFansız Gömülü
ModelCSE-E50
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik4.4cm (44 mm)
Genişlik14.8cm (148 mm)
Derinlik11.8cm (118 mm)
Paket24.13cm (Y) x 13.97cm (G) x 20.32cm (D)
AğırlıkBilinmiyor Belirlenecek
Mevcut RenkSiyah
Ön Panel
DüğmelerGüç Açık/Kapalı
LEDGüç durumu
Genişleme Yuvaları
M.21 M.2 PCIe 3.0 x1 yuva (E-key 2230; USB 2.0)
1 M.2 PCIe 3.0 x1 SATA yuva (B-key 2242/3042; USB 3.0)
Sürücü Yuvaları / Depolama
Sürücü Yuvaları YapılandırmasıVarsayılan: Toplam 1 yuva
1 dahili sabit 2.5" SATA sürücü yuvası
M.21 M.2 PCIe 3.0 x1 SATA yuva (B-key 2242/3042)
Sistem Soğutma
FanlarBilinmiyor Uygulanabilir Değil
Güç Kaynağı
1x 40W güç kaynağı
Boyut
(G x Y x U)
110 x 32 x 50 mm
Çalışma Ortamı
ROHS
RoHS Uyumlu
Çevresel Özellikler
Çalışma Sıcaklığı: 0°C ile 45°C (32°F ile 113°F) arasında 0.7 m/s hava akışı ile
Çalışma Dışı Sıcaklık: -30°C ile 60°C (-22°F ile 140°F) arasında
Çalışma Bağıl Nemi: %8 ile %80 arası (yoğuşmasız)
Çalışma Dışı Bağıl Nem: %8 ile %90 arası (yoğuşmasız)
Sipariş Bilgileri
Üretici SKU'uSYS-E50-14AM
Sistem KurulumuSYS-E50-14AM, Supermicro tarafından Tam Sistem olarak yapılandırılmıştır
Supermicro SYS-E50-14AM Nitelikleri
Anakart Yonga Seti: System-on-Chip (SoC)
Arka panel: No
Belgelendirme: RoHS
Belirli Bağlantı Noktaları: USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-A
Bellek ECC Desteği: Non-ECC
Bellek kayıtlı/kayıtsız: Unbuffered
Bluetooth Desteği: None
Dahili Ağ Hızı: 2.5 Gbps
Dahili Grafik: No
Dahili LAN: 2
Düğüm başına GPU sayısı: 0
Düğüm sayısı: 1
Fansız Sunucu: Yes
Güç Kaynağı Sayısı: 1
Güç Kaynağı Soğutucu: No
Güç kaynağı Watt Değeri: 40W
HDD form faktörü: 2.5"
HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: External Power Supply
HotSwap/Sabit Sürücüler: No
IPMI / BMC Yönetimi: No
Kart Okuyucu Desteği: No
Maksimum Bellek: 16GB
Performans Sınıfı: Low-End
RAID Desteği: No
RAM DIMM Türü: SODIMM
Sabit disk yuva sayısı: 1
Soğutucu Sayısı: 0
Tasarım: Box PC
Uygunluk: Server
Wi-Fi Desteği: Wi-Fi (default)
Yedekli güç kaynağı: No
Ön Giriş/Çıkış: 3.5mm Audio, COM Port, LED Indicators, USB Type-A
Önceden Kurulmuş Bileşenler: None
Önceden Yüklenmiş Yazılım: Windows 10, Windows 11, Windows Server
Ürün Modeli: E50-14AM
İşlemci Kod Adı: Alder Lake
İşlemci Soketi: FCBGA1264
İşlemci Türü: Atom
İşlemci soket sayısı: No
İşlemci Üreticisi: Intel
Şasi Girişi Algılama: No
0 in 0 değerlendirme