SYS-F511E2-RT | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-F511E2-RT
Supermicro SYS-F511E2-RT Barebone Sistemi ile Veri Merkezi Performansı İçin Aşırı Çoklu Düğüm Yoğunluğu
Supermicro SYS-F511E2-RT'yi tanıtalım, kompakt bir form faktöründe maksimum hesaplama yoğunluğuna ihtiyaç duyan kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış 4U 8-düğüm FatTwin platformu. Sekiz düğümünün her biri, büyük ölçekli dağıtımlarda istisnai hesaplama çıkışı sağlamak için çift 5. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemcileri (Emerald Rapids) destekler. Her düğüm, NVMe, SAS veya SATA desteği ile altı adet sıcak takas 2.5 " sürücü yuvası entegre eder ve bu, iş yükü ihtiyaçlarına göre performans, kapasite ve dayanıklılığı dengelemek için esneklik sağlar. PCIe 5.0 genişletme ve gelişmiş ağ desteği ile bu platform, modern yüksek performanslı bilgi işlem, bulut iş yükleri ve kurumsal ölçekli uygulamalar için optimize edilmiştir.
Neden Supermicro SYS-F511E2-RT'yi Seçmelisiniz?
SYS-F511E2-RT, verimlilikli 4U tasarımında hesaplama yoğunluğunu ve hizmet edebilirliği birleştirir. Tek bir kasada sekiz bağımsız çift soketli düğümü birleştirerek kuruluşların raf kullanımını en üst düzeye çıkarmasına, güç ve soğutma yüklerini azaltmasına ve altyapı ölçeklendirmeyi basitleştirmesine olanak tanır. Sıcak takas edilebilen düğümler ve sürücü yuvaları hızlı bakım ve minimum kesinti süresi sağlarken, yedekli güç kaynakları ve ön erişim mimarisi zorlu ortamlarda dayanıklılığı artırır. Esneklikten ödün vermeden yüksek kullanım oranlarına ulaşmak isteyen BT liderleri için bu FatTwin sistemi cazip bir çözüm sunar. Süpermicro, yenilik, verimlilik ve geniş ürün yelpazesi ile tanınan, en ileri sunucu teknolojilerini sunmada liderdir. Platformları açık standartlar ile tasarlanmış ve sürdürülebilirlik için optimize edilmiştir, bu da işletmelerin toplam mülkiyet maliyetini düşürerek ölçeklenebilir altyapıyı dağıtmasına yardımcı olur. Güvenilirlik ve pazara hızla giriş konularında bir itibar üzerine inşa edilen Süpermicro, kuruluşların değişen BT gereksinimlerinin önünde kalmasını sağlıyor.
Başlıca Uygulamalar:- Hiperskala / Hiperbütünleşik
- Telco Veri Merkezi
- HPC ve Büyük Veri
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
Mutlu cihazlarınız için üstün sunucu altyapısı ortağı Happyware ile Supermicro SYS-F511E2-RT Barebone Sisteminin yeteneklerini kullanın. Özel entegrasyondan özel desteğe kadar, Happyware platformunuzun tam performans, verimlilik ve ölçeklenebilirlik gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde dağıtılmasını sağlar. Veri merkezinizi dayanıklı, yüksek yoğunluklu hesaplama gücü ile donatmak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-F511E2-RT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| F511E2-RT | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 60 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 120 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) 1x PCIe 4.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 8 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Kullanım Alanı | 5G/Telco, Big Data, Cluster Nodes, Data Center Applications, Data Center Optimized, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Hyperscale / Hyperconverged, Telecom Micro Data Center, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 448 mm |
| Yükseklik | 177 mm |
| Derinlik | 737 mm |
| Ağırlık | 90.71 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |






