SYS-F521E3-RTB | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 4U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-F521E3-RTB
Yüksek Kapasiteli Depolama, Supermicro SYS-F521E3-RTB Barebone Sistemi ile Çoklu Düğüm Hesaplama Gücüyle Buluşuyor
Supermicro SYS-F521E3-RTB'yi tanıtıyoruz; yoğun bir alanda hem yüksek kapasiteli depolama hem de güçlü hesaplama performansı talep eden işletmeler için tasarlanmış bir 4U 4-düğüm FatTwin platformu. Her bir düğüm, sektör lideri işlem gücü ve verimlilik sunan 5. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemcileri (Emerald Rapids) çift olarak desteklemektedir. Her bir düğümde NVMe, SAS veya SATA'yı destekleyen sekiz adet sıcak değiştirilebilir 3.5" sürücü yuvası bulunmaktadır ve bu sistem, veri yoğun iş yükleri için mükemmel depolama esnekliği sağlar. PCIe 5.0 genişletme, hızlandırıcılar, yüksek hızlı ağ ve yeni nesil depolama cihazları için kesintisiz bağlantı sağlar, bu da onu hesaplama yoğunluğu ile önemli veri akışını harmanlayan uygulamalar için güçlü bir seçim haline getirir.
Neden Supermicro SYS-F521E3-RTB Tercih Edilmeli?
SYS-F521E3-RTB, yoğunluk, depolama kapasitesi ve hizmet verilebilirlik arasında ideal dengeyi kurar. 4U tasarımı, her biri 8 sürücüye kadar destekleme yeteneğine sahip dört bağımsız çift soketli düğüm barındırır, bu da işletmelere hesaplama ve depolama kaynaklarını verimli bir şekilde ölçeklendirme özgürlüğü verir. Sıcak değiştirilebilir düğümler ve sürücüler, hizmet kesintisini azaltırken, yedek güç kaynakları sistem güvenilirliğini artırır. Bu kombinasyon, performanstan ödün vermeden güçlü veri erişebilirliği, basitleştirilmiş bakım ve altyapı konsolidasyonu ihtiyacı duyan organizasyonlar için özellikle caziptir. Supermicro, veri merkezi verimliliği ve yeniliği için standardı belirlemeye devam ediyor. Sürdürülebilirlik, ölçeklenebilirlik ve son teknoloji çözümlerin hızla dağıtılması üzerine inşa edilen bir itibar ile Supermicro, işletmelere gelişen BT manzaralarına uyum sağlama konusunda güven verir. Geniş portföyü ve açık mimari yaklaşımı, müşterilerin sistemlerini tam olarak ihtiyaçlarına göre uyarlarken maliyet verimliliği ve operasyonel dayanıklılığı koruyabilmesini sağlar.
Öne Çıkan Uygulamalar:- Hiperskala / Hiper Birleşik
- Telco Veri Merkezi
- HPC ve Büyük Veri
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
Altyapınızı Supermicro SYS-F521E3-RTB Barebone Sistemi ile Happyware'den hızlı hale getirin. Uzman ekibimiz, kurulumunuzun performans, dayanıklılık ve gelecekteki büyüme için optimize edilmesini sağlamak amacıyla özelleştirilmiş sistem tasarımı, entegrasyonu ve destek sunar. Yarınki zorluklara cevap verebilecek kurumsal düzeyde hesaplama ile kuruluşunuzu donatmak için bugün Happyware ile iletişime geçin.
Supermicro SYS-F521E3-RTB Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| F521E3-RTB | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 1x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 60 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 120 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 6x 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A, VGA Port, IPMI Management Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 2 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 4U Rack |
| Düğüm Sayısı | 4 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Application and data serving, Big Data, Cluster Nodes, Data Center Applications, Data Center Optimized, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged, Telecom Micro Data Center, High-performance Computing (HPC) |
| Genişlik | 448 mm |
| Yükseklik | 177 mm |
| Derinlik | 737 mm |
| Ağırlık | 90.71 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





