G894-AD1-AAX5 | Gigabyte Dual Xeon 6 SoC Xeon 6900 w/ P-cores 8U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte G894-AD1-AAX5
Gigabyte G894-AD1-AAX5 Barebone Sistemi ile Kurumsal Ölçekte HPC ve AI Hızlandırma
Gigabyte G894-AD1-AAX5 Barebone Sistemi sunar; sağlam 8U form faktörü içinde kurumsal düzeyde HPC ve AI performansı. Dual NVIDIA HGX™ B200 GPU entegrasyonu için tasarlandı ve Intel® Xeon® 6 işlemciler tarafından destekleniyor, bu platform en zorlu hesaplama yoğunluğundaki iş yüklerini ele almak için inşa edildi. Esnek PCIe genişlemesi, yüksek bant genişlikli NVMe depolama desteği ve optimize edilmiş hava akışı sayesinde sürdürülü yüksek performans operasyonunu mümkün kılarken, AI eğitimi, derin öğrenme, bilimsel simülasyonlar ve bulut yerel uygulamalar için ideal bir seçenek oluşturur. 8U kasa, güç ve soğutma için geniş bir alan sunar ve en ağır hesaplama yükleri altında bile güvenilirliği sağlar.
Neden Gigabyte G894-AD1-AAX5'i Tercih Etmelisiniz?
G894-AD1-AAX5, mutlak hesaplama yoğunluğu ve GPU entegrasyonu ile öne çıkar. Altı Intel® Xeon işlemci desteği muazzam paralel işleme gücü sağlarken, dual NVIDIA HGX™ B200 GPU'ları AI, makine öğrenimi ve simülasyon görevlerini hızlandırır. Optimize edilmiş PCIe düzeni ve NVMe desteği, yüksek hızlı I/O ve depolama performansı sağlar. Sistemin tasarımı, ham hesaplamayı verimli soğutma ve kolay bakım ile dengeler, bu da onu araştırma kurumları, AI laboratuvarları ve hiperskala veri merkezleri için tercih edilen bir çözüm haline getirir.
Gigabyte, HPC, AI ve bulut iş yükleri için ölçeklenebilir, güvenilir ve enerji verimli platformlar sunarak yüksek performanslı sunucu inovasyonunda standardı belirlemeye devam ediyor. Sunucuları, öncü işlemci ve GPU teknolojilerini kurumsal düzeyde güvenilirlikle birleştirerek kuruluşların geleceğe hazır hesaplama çözümlerini güvenle dağıtmalarını sağlar.
- AI / AI Eğitimi / AI Çıkarımı
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- GPU Sunucusu
Gigabyte G894-AD1-AAX5 Barebone Sistemi'nin performansını, güvenilir ortağınız Happyware ile maksimuma çıkarın. Uzman konfigürasyon ve dağıtım desteğinden sürekli bakıma kadar, Happyware yüksek yoğunluklu HPC ve AI altyapınızın ilk günden itibaren en yüksek performansı sağlamasını sağlar. Veri merkezinize yeni nesil hesaplama yeteneklerini entegre etmek için bugün bize ulaşın.
Gigabyte G894-AD1-AAX5 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| G894-AD1-AAX5 | Çift Xeon 6 SoC / Xeon 6900 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 12x PCIe, 12x 3000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6 SoC/Xeon 6900 w/ P-cores Intel Xeon/Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 288 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 576 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x BR (LGA 7529) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası DDR5 MRDIMM/RDIMM, |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 8 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 21 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 12x 3000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux Ubuntu Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 8U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), ML training |
| Genişlik | 447 mm |
| Yükseklik | 351 mm |
| Derinlik | 923 mm |
| Not | |
Gigabyte G894-AD1-AAX5 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) PCIe Gen 5 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 8 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 12 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 12 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 3000W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | No |
| RAM DIMM Türü: | MRDIMM, RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 8 |
| Soğutucu Sayısı: | 21 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, AI Inference, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server, ML training |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 8U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, Windows Server |
| Ürün Modeli: | G894-AD1-AAX5 |
| İşlemci Kod Adı: | Granite Rapids |
| İşlemci Soketi: | BR (LGA 7529) |
| İşlemci Türü: | Xeon 6 SoC, Xeon 6900 w/ P-cores |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |


