H263-S62-LAN1 | Gigabyte Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte H263-S62-LAN1
Gigabyte H263-S62-LAN1 Barebone Sistemi ile Sıvı Soğutmalı 2U Dört Düğümde Akıllı Yoğunluk Dengeli Verimlilikle Buluşuyor
Gigabyte H263-S62-LAN1, yüksek performanslı çift soketli işlemeyi son derece esnek bir depolama düzeniyle 2U dört düğümlü bir kasada birleştiriyor. Her düğüm, 5. veya 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcileri destekleyerek, veri yoğun iş yüklerine sorunsuz bir şekilde ölçeklenen kurumsal düzeyde hesaplama sağlıyor. Bu sistem, yoğun dağıtımlar için güvenilirlik ve termal kapasitenin kritik olduğu durumlarda, doğrudan sıvı soğutma (DLC) ve sağlam bir 2600W güç kaynağı ile termal performans ile enerji verimliliğini dengeler.
Neden Gigabyte H263-S62-LAN1 Tercih Edilmeli?
H263-S62-LAN1, 2U form faktöründe 24 sıcak değiştirilebilen sürücü yuvası ile Gen4 NVMe, SATA ve SAS depolama yapılandırmalarını destekleyerek etkileyici bir esneklik sunar. Hibrit depolama ortamları için ideal olan bu esneklik, mimarların performans katmanlarını ve veri erişilebilirliğini hassas bir şekilde ayarlamalarına imkan tanır. Her bağımsız düğüm, çift işlemci yeteneği, yüksek hızlı DDR5 bellek ve PCIe Gen5 genişleme seçenekleriyle HPC kümeleri ve veritabanı motorlarından sanallaştırılmış altyapılara kadar çeşitli kurumsal görevleri desteklemek için donatılmıştır. Entegre DLC ve optimize edilmiş hava akışı ile sistem, yoğunluk veya operasyonel istikrarı tehlikeye atmadan tutarlı bir termal davranışı korur.
Gigabyte’ın sunucu portföyü, bugünün çeşitli ve hızla evrilen BT iş yüklerini destekleyen ölçeklenebilir platformlar sunarak amaç ve hassasiyetle mühendislik edilmiştir. Sağlam yapı kalitesi, sezgisel bakım ve endüstri lideri bileşen uyumluluğu sunan Gigabyte, uzun vadeli değer sağlamak üzere tasarlanmış sistemlerle, güvenilir küresel destekle birlikte, işletmeleri ve entegratörleri güçlendirmeye devam ediyor.
- Yüksek Performanslı Hesaplama
- Hiperbütünleşik Altyapı
Happyware'de sadece sunucular göndermiyoruz, çözümler oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Gigabyte H263-S62-LAN1 ile karmaşık iş yükleri ve gelecekteki genişleme için hazır bir platform elde edersiniz; uzman danışmanlık ve entegrasyon desteğiyle sunulur. Bilgisayar vizyonunuzu daha hızlı, daha akıllı ve tamamen size özel şekilde gerçekleştirmek için bize güvenebilirsiniz.
Gigabyte H263-S62-LAN1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| H263-S62-LAN1 | Çift Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 1x OCP, 2x 2600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| TDP | 385W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 16TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2520 Chassis Management Controller (CMC), ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 4 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged |
| Genişlik | 440 mm |
| Yükseklik | 87.5 mm |
| Derinlik | 850 mm |
| Ağırlık | 52.66 kg |
| Not | |
Gigabyte H263-S62-LAN1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 1 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 4 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 1 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 16TB |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 6 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server, Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | H263-S62-LAN1 |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |






