Happyware VR-SAEC25-2LUE1CV5-2L2T-R
Happyware VivaRack VR-SAEC25-2LUE1CV5-2L2T-R, tek bir AMD EPYC 8004 işlemcinin güçlü performansını ileri düzey depolama ve genişletme yetenekleriyle bir araya getirerek yüksek yoğunluklu 2U kurumsal sunucularda yeni bir standartı temsil ediyor. 64 çekirdek ve 128 iş parçacığı sunan bu sistem, yoğun iş yükleriyle verimli ve güvenilir bir şekilde başa çıkmak için tasarlanmıştır. 24 hot-swap U.2 NVMe/SAS/SATA yuvası ve iki ek 2.5" hot-swap sürücü yuvası ile önemli ölçüde depolama esnekliği sağlar. Çift 10GbE ve çift 1GbE LAN portları, modern kurumsal ve edge computing ortamlarına uygun yüksek hızlı ağ bağlantıları sağlar.
Neden Happyware VivaRack VR-SAEC25-2LUE1CV5-2L2T-R'i Seçmelisiniz?
Yoğun iş yükleri için tasarlanan bu sunucu, hızlandırıcılar ve çevre birimleri için çoklu düşük profilli PCIe Gen5 ve CXL genişletme yuvaları ile birlikte 768GB'a kadar yüksek hızlı DDR5 bellek sunar. Çift 2000W Platinum CRPS güç kaynakları, kritik uygulamalarda kesintisiz çalışma sağlar, ASPEED AST2600 yönetim denetleyicisi ve IPMI 2.0 ile HTML5 KVM ise kapsamlı uzaktan yönetim ve izleme sunar. Verimli soğutma sistemi ve sağlam yapısı, veri merkezleri ve alan ve performansın bir arada bulunması gereken kurumsal edge bölgeleri için ideal bir seçenek yapar.
Ana Uygulamalar:
  • Kurumsal Sunucu
  • Big Data
  • Veritabanı
Happyware VR-SAEC25-2LUE1CV5-2L2T-R Teknik Özellikleri
İşlemci
CPU Tek İşlemci
AMD EPYC 8004
AMD EPYC Serisi İşlemciler
4th Nesil, Siena
TDP 200W'a kadar cTDP desteği
Soket
Soket Tipi ve Adedi 1x SP6 (LGA 4844)
Sistem Belleği
Bellek 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 768GB'a kadar RAM
Not
Depolama ve Denetleyici Yapılandırması
Sürücü Yuvaları 24x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası
2x 2.5" SAS/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası
M.2 Yuvaları 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key
RAIDRAID Desteği
Not
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması 3x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası
1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva
1x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuva
GPU
Entegre GPU Evet, ASpeed
LAN 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2
2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210
IPMI / BMC Desteği Evet
Anakart Üzerindeki Bileşenler
Yonga Seti ModeliSystem-on-Chip (SoC)
G/Ç Bağlantı Noktaları
USB 2x USB 3.0 (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 (harici)
Video 1x VGA
Ön PanelPower button, System Reset button, System status LED, USB Type-A
Sistem Soğutması
Dahil / Desteklenen Fanlar Evet
Soğutucu Adedi4
Hava Körüğü Hayır
Hava Kılavuzu Adedi0
Sıvı Soğutmalı Hayır
Güç Kaynağı
2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi
Güç Kaynağı SoğutucusuNo
Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar
İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen Windows Server
Yönetim YazılımıASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0
BIOS Bilgisi
Diğer Özellikler
Form Faktörü 2U Rack
Düğüm Sayısı 1 Düğüm
Donanım Tabanlı Güvenlik ÖzellikleriTPM header with SPI interface
Önceden Yüklenmiş BileşenlerNone
UygunlukServer
Performans SınıfıEnterprise-Class
Kullanım AlanıBig Data, Database, Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking
Genişlik663.6 mm
Yükseklik87.5 mm
Derinlik448 mm
0 in 0 değerlendirme