Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2S
Neden Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2S Seçilmeli?
Anahtar Uygulamalar:
  • Ana akım
  • Depolama
  • Kompakt
Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2S Teknik Özellikleri
İşlemci
CPU Tek İşlemci
AMD EPYC 4004/EPYC 4005/Ryzen 8000/Ryzen 9000/Ryzen 7000
AMD EPYC/Ryzen Serisi İşlemciler
4th/5th Nesil, Grado/Granite Ridge/Raphael
TDP 170W'a kadar cTDP desteği
Soket
Soket Tipi ve Adedi 1x AM5 (LGA 1718)
Sistem Belleği
Bellek 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 192GB'a kadar RAM
Not
Depolama ve Denetleyici Yapılandırması
Sürücü Yuvaları 1x 3.5" SATA Sabit Disk Yuvası
3x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası
M.2 Yuvaları 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2242/M.2 2280 , M-Key
RAIDRAID Desteği
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height yuva
GPU
Entegre GPU Evet, ASpeed
LAN 2x 25 Gbps SFP28 üzerinden BCM57502
2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210
IPMI / BMC Desteği Evet
Not
Anakart Üzerindeki Bileşenler
Yonga Seti ModeliB650E
G/Ç Bağlantı Noktaları
USB 2x USB 3.0 (harici), 4x USB 3.2 Gen 1 (harici)
Video 1x VGA, 1x HDMI
Ön PanelPower button, System Reset button, System status LED, USB Type-A
Sistem Soğutması
Dahil / Desteklenen Fanlar Evet
Soğutucu Adedi3
Hava Körüğü Hayır
Hava Kılavuzu Adedi0
Sıvı Soğutmalı Hayır
Güç Kaynağı
1x 315W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı
Güç Kaynağı SoğutucusuNo
Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar
İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen Windows 10
Windows 11
Windows Server
Yönetim YazılımıASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0
BIOS Bilgisi
BIOS 256Mb SPI Flash ROM, AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, Plug and Play (PnP)
Diğer Özellikler
Form Faktörü 1U Rack
Düğüm Sayısı 1 Düğüm
Donanım Tabanlı Güvenlik ÖzellikleriTPM header with SPI interface
Önceden Yüklenmiş BileşenlerNone
UygunlukServer
Performans SınıfıEnterprise-Class
Kullanım AlanıCompact Server, Networking, General Purpose Computing
Genişlik365.9 mm
Yükseklik43.5 mm
Derinlik430 mm
0 in 0 değerlendirme