VR-SAR35P-1FNV9-2L2T | Happyware Single EPYC 4004 EPYC 4005 Ryzen 8000 Ryzen 9000 Ryzen 7000 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2T
Ağ ve Depolama Optimizasyonu için Kompakt 1U Kurumsal Sunucu Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T Barebone Sistemi
Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T, kısa derinlikli bir 1U yapı ile ağ ve depolamayı verimli hale getirmek isteyen işletmeler için ideal bir performans ve kompaktlık karışımı sunar. Tek bir AMD EPYC 4005/4004 veya AMD Ryzen 9000/8000/7000 serisi işlemci tarafından desteklenen sistem, 16 çekirdeğe ve 32 iş parçacığına kadar sunarak, bilgi işlem gücünü enerji verimliliğiyle dengeler. 3× 2.5" ve 1× 3.5" dahili sürücü yuvası, bir PCIe Gen5 x16 genişleme yuvası ve çift 10GbE ile çift 1GbE ağ bağlantıları ile bu sunucu, esneklik ve bağlantıyı korurken zorlayıcı iş yüklerini yönetmek için tasarlanmıştır.
Neden Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T Tercih Edilmeli?
Bu 1U sunucu, yüksek operasyonel verimlilik ve bakım kolaylığı için tasarlanmıştır. Aletsiz HDD tepsileri hızlı sürücü değişimlerine olanak tanır ve 315W Flex ATX tek PSU, güvenilir ve enerji konusunda duyarlı güç dağıtımı sağlar. Dört DIMM yuvası üzerinden 192GB DDR5 ECC/n-ECC bellek desteği, kurumsal uygulamalara özel hızlı, çift kanal performans sağlar. Entegre ASPEED AST2600 yönetim denetleyicisi ile IPMI 2.0, tam uzaktan izleme, sensör raporlama ve BIOS güncellemeleri sunar, böylece BT ekipleri sistemleri diledikleri yerden güvenle yönetebilir.
Happyware'in kalite ve hassasiyet konusundaki odaklanması, VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T'nin kompakt veri merkezleri, uç ortamlar ve ağ yoğun operasyonlarda mükemmel olmasını sağlar. Kompakt form, güçlü CPU seçenekleri ve gelişmiş I/O desteğinin kombinasyonu, onu modern kurumsal altyapıda güvenilir bir temel olarak konumlandırır.
Temel Uygulamalar:
- Ana akım
- Ağ
- Depolama
- Kısa derinlik
Happyware ile üstün kompakt sunucu performansını bugün deneyimleyin, ileri teknoloji kurumsal çözümler için güvenilir ortağınız. Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T'yi keşfedin ve veri merkezi verimliliğinizi artırın.
Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2T Teknik Özellikleri
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 4004/EPYC 4005/Ryzen 8000/Ryzen 9000/Ryzen 7000 AMD EPYC/Ryzen Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Grado/Granite Ridge/Raphael |
| TDP | 170W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x AM5 (LGA 1718) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 192GB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 3.5" SATA Sabit Disk Yuvası 3x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2242/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden BCM57416 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | B650E |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 (harici), 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA, 1x HDMI, 1x DisplayPort |
| Ön Panel | Power button, System Reset button, System status LED, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 1x 315W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0 |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | 256Mb SPI Flash ROM, AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, Plug and Play (PnP) |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | General Purpose Computing, Networking, Compact Server |
| Genişlik | 365.9 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 430 mm |
| Not | |





