Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2T
Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T, kısa derinlikli bir 1U yapı ile ağ ve depolamayı verimli hale getirmek isteyen işletmeler için ideal bir performans ve kompaktlık karışımı sunar. Tek bir AMD EPYC 4005/4004 veya AMD Ryzen 9000/8000/7000 serisi işlemci tarafından desteklenen sistem, 16 çekirdeğe ve 32 iş parçacığına kadar sunarak, bilgi işlem gücünü enerji verimliliğiyle dengeler. 3× 2.5" ve 1× 3.5" dahili sürücü yuvası, bir PCIe Gen5 x16 genişleme yuvası ve çift 10GbE ile çift 1GbE ağ bağlantıları ile bu sunucu, esneklik ve bağlantıyı korurken zorlayıcı iş yüklerini yönetmek için tasarlanmıştır.
Neden Happyware VivaRack VR-SAR35P-1FNV9-2L2T Tercih Edilmeli?
Bu 1U sunucu, yüksek operasyonel verimlilik ve bakım kolaylığı için tasarlanmıştır. Aletsiz HDD tepsileri hızlı sürücü değişimlerine olanak tanır ve 315W Flex ATX tek PSU, güvenilir ve enerji konusunda duyarlı güç dağıtımı sağlar. Dört DIMM yuvası üzerinden 192GB DDR5 ECC/n-ECC bellek desteği, kurumsal uygulamalara özel hızlı, çift kanal performans sağlar. Entegre ASPEED AST2600 yönetim denetleyicisi ile IPMI 2.0, tam uzaktan izleme, sensör raporlama ve BIOS güncellemeleri sunar, böylece BT ekipleri sistemleri diledikleri yerden güvenle yönetebilir.
Temel Uygulamalar:
  • Ana akım
  • Depolama
  • Kısa derinlik
Happyware VR-SAR35P-1FNV9-2L2T Teknik Özellikleri
İşlemci
CPU Tek İşlemci
AMD EPYC 4004/EPYC 4005/Ryzen 8000/Ryzen 9000/Ryzen 7000
AMD EPYC/Ryzen Serisi İşlemciler
4th/5th Nesil, Grado/Granite Ridge/Raphael
TDP 170W'a kadar cTDP desteği
Soket
Soket Tipi ve Adedi 1x AM5 (LGA 1718)
Sistem Belleği
Bellek 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 192GB'a kadar RAM
Not
Depolama ve Denetleyici Yapılandırması
Sürücü Yuvaları 1x 3.5" SATA Sabit Disk Yuvası
3x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası
M.2 Yuvaları 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 2242/M.2 2280 , M-Key
RAIDRAID Desteği
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) Yapılandırması 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height yuva
GPU
Entegre GPU Evet, ASpeed
LAN 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden BCM57416
2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210
IPMI / BMC Desteği Evet
Not
Anakart Üzerindeki Bileşenler
Yonga Seti ModeliB650E
G/Ç Bağlantı Noktaları
USB 2x USB 3.0 (harici), 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici)
Video 1x VGA, 1x HDMI, 1x DisplayPort
Ön PanelPower button, System Reset button, System status LED, USB Type-A
Sistem Soğutması
Dahil / Desteklenen Fanlar Evet
Soğutucu Adedi3
Hava Körüğü Hayır
Hava Kılavuzu Adedi0
Sıvı Soğutmalı Hayır
Güç Kaynağı
1x 315W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı
Güç Kaynağı SoğutucusuNo
Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar
İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen Windows 10
Windows 11
Windows Server
Yönetim YazılımıASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), IPMI 2.0
BIOS Bilgisi
BIOS 256Mb SPI Flash ROM, AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, Plug and Play (PnP)
Diğer Özellikler
Form Faktörü 1U Rack
Düğüm Sayısı 1 Düğüm
Donanım Tabanlı Güvenlik ÖzellikleriTPM header with SPI interface
Önceden Yüklenmiş BileşenlerNone
UygunlukServer
Performans SınıfıEnterprise-Class
Kullanım AlanıGeneral Purpose Computing, Networking, Compact Server
Genişlik365.9 mm
Yükseklik43.5 mm
Derinlik430 mm
0 in 0 değerlendirme