R133-C10-AAG1 | Gigabyte Single EPYC 4005 EPYC 4004 Ryzen 9000 Ryzen 7000 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R133-C10-AAG1
Gigabyte R133-C10-AAG1 Barebone Sistemi ile Performans ve Esneklik Yeniden Tanımlanıyor
Gigabyte R133-C10-AAG1'i tanıtıyoruz; işletmeler için verimli ama güçlü tek soketli bir sistem arayanlara yönelik 1U raf sunucusudur. En yeni AMD EPYC™ 4005/4004 işlemcileri ve Ryzen™ 9000 ve 7000 serisi CPU’ları destekleyerek geniş bir iş yükü yelpazesi için olağanüstü esneklik sunar. Bu platform, dört adede kadar 3,5"/2,5" SATA sürücüyü destekler, birden fazla PCIe Gen5 genişletme seçeneği sunar ve yer tasarrufuna duyarlı ortamlarda mükemmel güvenilirlik sağlamak adına Titanyum seviyesinde güç verimliliğinden yararlanır. Hem geleneksel BT uygulamaları hem de modern uç dağıtımlar için tasarlanan R133-C10-AAG1, enerji verimliliğini ödün vermeyen performansla birleştirir.
Neden Gigabyte R133-C10-AAG1'i Seçmelisiniz?
R133-C10-AAG1, organizasyonlara, işlem yoğunluğunu operasyonel verimlilikle dengeleyen ölçeklenebilir ve maliyet açısından optimize edilmiş bir platform sağlar. Hem EPYC™ hem de Ryzen™ işlemcilerle uyumluluğu, müşterilerin iş yükü ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş performans sunmasına olanak tanır; ister çekirdek ağırlıklı paralel işlemeyi isterse maliyet-etkin işlem verimliliğini önceliklendirsinler. 1U form faktörü, genişleme kapasitesinden ödün vermeden yerden tasarruf sağlayan entegrasyon sunar ve yoğun raf ortamları yöneten işletmeler için idealdir. Titanyum sertifikalı güç kaynaklarının eklenmesi, sürdürülebilirliği daha da güçlendirir ve tutarlı çalışma süresini korur.
Gigabyte, donanım tasarım uzmanlığı ile ileri teknoloji ortaklıklarını birleştirerek kurumsal bilişimde güvenilir bir yenilikçi olarak kendini kanıtlamıştır. HPC, yapay zeka, bulut ve kurumsal altyapı alanını kapsayan bir portföye sahip olan Gigabyte sunucuları, uzun vadeli performans ve dayanıklılık sağlamak için üretilmiştir. Müşteriler, Gigabyte’ın derin mühendislik bilgisi, sağlam üretim standartları ve gelişen BT ortamlarına uyum sağlayan geleceğe hazır platformlara bağlılıklarından faydalanırlar.
- Ağ Yönetimi
- Kurumsal Sunucu
Happyware ile sadece Gigabyte R133-C10-AAG1’e erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kurumsal düzeyde sunucu çözümleri için güvenilir bir ortak kazanırsınız. Happyware, rekabetçi fiyatlar, uzman danışmanlık ve uzun vadeli destek sunarak yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Sunucu ortağınız olarak Happyware’i seçerek BT altyapınızı güvenle oluşturun.
Gigabyte R133-C10-AAG1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R133-C10-AAG1 | Tek EPYC 4005 / EPYC 4004 / Ryzen 9000 / Ryzen 7000 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 4005/EPYC 4004/Ryzen 9000/Ryzen 7000 AMD EPYC/Ryzen Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Grado/Raphael/Granite Ridge |
| Çekirdek Sayısı | 16 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 105W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x AM5 (LGA 1718) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 1TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 3.5", 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 4,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 25110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva 1x PCIe 4.0 x4 Full-Height Half-Length yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden BCM5720 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | B650E |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Ubuntu Windows Server Windows 10 Windows 11 |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Ağırlık | 20.1 kg |
| Not | |
Gigabyte R133-C10-AAG1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | B650E |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC, Non-ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Unbuffered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 2280, M.2 25110) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 1TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Ubuntu, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R133-C10-AAG1 |
| İşlemci Kod Adı: | Grado, Granite Ridge, Raphael |
| İşlemci Soketi: | AM5 (LGA 1718) |
| İşlemci Türü: | EPYC 4004, EPYC 4005, Ryzen 7000, Ryzen 9000 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





