R133-C10-AAG2 | Gigabyte Single EPYC 4005 EPYC 4004 Ryzen 9000 Ryzen 7000 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €1.825,40 |
| Kime 5 | €1.770,70 €1.825,40 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €1.734,20 €1.825,40 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.697,70 €1.825,40 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R133-C10-AAG2
Titanium-Grade Güç Verimliliği ve Gigabyte R133-C10-AAG2 Barebone Sistem ile Kurumsal İş Yükleri için Optimize Edilmiş Hesaplama
Gigabyte R133-C10-AAG2, performans verimliliğini yoğunluk optimizasyonuyla birleştirmek üzere tasarlanmış bir 1U raf sunucusu sunar. Hem AMD EPYC™ 4005/4004 hem de Ryzen™ 9000/7000 işlemcileri destekleyen bu sistem, modern kurumsal ihtiyaçlar için esnek hesaplama seçenekleri sunar. Sistem, Gen4 NVMe ve SATA sürücüleri yönetebilen dört hot-swappable yuva içerir, bu da işletmelerin ultra hızlı depolama ile maliyet etkin kapasiteyi dengelemesine olanak tanır. PCIe Gen5 yuvaları yüksek hızlı ağ ve hızlandırıcı entegrasyonu için kapıları açarken, Titanium sertifikalı PSU üstün enerji tasarrufu ve güvenilirlik sağlar. Veri bilincine sahip organizasyonlar için özel olarak tasarlanan R133-C10-AAG2, tek bir kompakt 1U çözümünde güç, yoğunluk ve sürdürülebilirlik arasında doğru dengeyi sunar.
Gigabyte R133-C10-AAG2'yi Neden Seçmelisiniz?
R133-C10-AAG2, işletmelere gerçek anlamda uyarlanabilirlik sunar. Hem Ryzen™ hem de EPYC™ işlemcileri destekleyerek, hesaplama performansını iş yükü yoğunluğuna uygun hale getirir; ister hafif görevler, ister zorlu sanallaştırma ortamları için olsun. Aynı platformda NVMe ve SATA'yı birleştirebilme kabiliyeti, BT ekiplerinin depolama stratejilerini sorunsuz bir şekilde optimize etmelerini sağlar. Titanium güç kaynağı birimi ile işletmeler, toplam sahip olma maliyetini düşürerek kapasiteden ödün vermeden en yüksek enerji verimliliği avantajını elde ederler. 1U form faktörü, raf alanını maksimum şekilde kullanırken performans boşluğu sağlamaya devam eder.
Gigabyte, sunucu tasarımında küresel bir lider olarak kendini kanıtlamış, uzun ömürlü güvenilirlik ve modern iş yükleri için tasarlanmış güçlü platformlar sunar. CPU desteği, depolama esnekliği ve güç verimliliğinde devam eden yenilikleri, organizasyonların gelişen BT zorluklarının önünde olmasını sağlar. Kurumsal düzeyde mühendislik ile inşa edilen ve en son teknolojilerle uyumluluk için onaylanan Gigabyte sunucuları, çeşitli dağıtım senaryolarında tutarlı performans sunmak için güvenilirdir.
- Ağ
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware'i partner olarak seçerek, sadece Gigabyte R133-C10-AAG2'yi değil, aynı zamanda onu altyapınıza etkili bir şekilde yerleştirmek için uzmanlığı ve desteği de güvence altına alırsınız. Özelleştirilmiş konfigürasyonlardan, güvenilir uzun vadeli hizmete kadar Happyware, yatırımlarınızın maksimum değer sunmasını sağlar. Kurumsal donanım ihtiyaçlarınız için Happyware ile işbirliği yaparak IT stratejinizi güven ve verimlilikle geliştirin.
Gigabyte R133-C10-AAG2 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R133-C10-AAG2 | Tek EPYC 4005 / EPYC 4004 / Ryzen 9000 / Ryzen 7000 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 4005/EPYC 4004/Ryzen 9000/Ryzen 7000 AMD EPYC/Ryzen Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Grado/Granite Ridge/Raphael |
| Çekirdek Sayısı | 16 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 105W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x AM5 (LGA 1718) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 1TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 3.5", 2.5" SATA/NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 4,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva 1x PCIe 4.0 x4 Full-Height Half-Length yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden BCM5720 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | B650E |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 3 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Windows 10 Windows 11 Ubuntu |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | Hybrid/Private Cloud Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, Networking, Cloud Computing |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Ağırlık | 20.1 kg |
| Not | |
Gigabyte R133-C10-AAG2 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | B650E |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC, Non-ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Unbuffered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 1TB |
| Performans Sınıfı: | Mid-Range |
| RAID Desteği: | RAID 0, 1, 10 |
| RAM DIMM Türü: | UDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 3 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Ubuntu, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R133-C10-AAG2 |
| İşlemci Kod Adı: | Grado, Granite Ridge, Raphael |
| İşlemci Soketi: | AM5 (LGA 1718) |
| İşlemci Türü: | EPYC 4004, EPYC 4005, Ryzen 7000, Ryzen 9000 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





