R133-C11-AAB1 | Gigabyte Single EPYC 4004 EPYC 4005 Ryzen 9000 Ryzen 7000 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.086,96 |
| Kime 9 | €2.024,40 €2.086,96 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.982,70 €2.086,96 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.940,90 €2.086,96 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R133-C11-AAB1
Yoğun Ağ İş Yükleri İçin Kompakt, Platin Sınıf GPU Performansı ile Gigabyte R133-C11-AAB1 Barebone Sistemi
Gigabyte R133-C11-AAB1, ince bir 1U profilinde olağanüstü hesaplama kabiliyeti sunar ve kenar ortamlar ile yoğun BT altyapıları için idealdir. AMD EPYC™ 4005/4004 ve Ryzen™ 9000/7000 serisi işlemcilerle güçlendirilmiş bu sistem, yoğun hesaplama iş yüklerini hızlandırmak için tek bir PCIe Gen5 GPU destekler. Platin dereceli güç verimliliği ve ileri düzey termal mühendislik ile tasarlanmış olan sistem, sınırlı alan ve güç imkanı olan yüksek performanslı senaryolarda güvenilir bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır.
Neden Gigabyte R133-C11-AAB1 Tercih Edilmeli?
AI çıkarımından GPU destekli sanallaştırmaya kadar, R133-C11-AAB1 son teknoloji PCIe Gen5 bağlantısını DDR5 bellek desteği ve esnek depolama seçenekleri ile birleştirir. Mimarisi, maksimum performansın ödün verilmeksizin elde edilmesini sağlayan, tutarlı hava akışı ve enerji verimliliği sağlamak üzere optimize edilmiştir. Telekom kenar dağıtımları, uzaktan rendering görevleri veya büyük ölçekli veri analitiği fark etmeksizin bu sistem, ultra kompakt bir tasarımda kurumsal seviye bir kabiliyet sunar. Gigabyte’ın mühendislik geçmişi, performans, verimlilik ve güvenilirlikte sürekli yenilikler sunar. AMD tabanlı sistemleri, günümüz ve geleceğin iş yükleri için değer ve kabiliyetin sınırlarını zorlayarak, sürekli firmware optimizasyonu ve destek ile desteklenir ve bu da onları güvenilir bir tercih haline getirir.
Ana Uygulamalar:- Ağ
Performansı nesil öncesi seviyelere taşıyan çözümleri, en önemli yere dağıtın. İş taleplerinize tam olarak uyacak şekilde özelleştirilmiş Gigabyte R133-C11-AAB1 yapılandırmaları için Happyware ile bugün iletişime geçin ve hızlı teminattan yararlanın.
Gigabyte R133-C11-AAB1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R133-C11-AAB1 | Tek EPYC 4004 / EPYC 4005 / Ryzen 9000 / Ryzen 7000 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 4004/EPYC 4005/Ryzen 9000/Ryzen 7000 AMD EPYC/Ryzen 7/Ryzen 9 Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Grado/Naples/Raphael |
| Çekirdek Sayısı | 16 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 170W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x AM5 (LGA 1718) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 1TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5", 3.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası 4x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva 1x PCIe 4.0 x16 Full-Height Half-Length yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden BCM57416 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden BCM5720 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | B650E |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 5 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Ubuntu Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC), GIGABYTE Management Console web interface |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Ağırlık | 20.5 kg |
| Not | |
Gigabyte R133-C11-AAB1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | B650E |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC, Non-ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Unbuffered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps, 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 4 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 1TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | UDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 8 |
| Soğutucu Sayısı: | 5 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Ubuntu, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R133-C11-AAB1 |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Grado, Naples, Raphael |
| İşlemci Soketi: | AM5 (LGA 1718) |
| İşlemci Türü: | EPYC 4004, EPYC 4005, Ryzen 7000, Ryzen 9000 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





