R163-Z34-AAH1 | Gigabyte Single EPYC 9005 EPYC 9004 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €2.350,47 |
| Kime 5 | €2.280,00 €2.350,47 (%3kaydedildi) |
| Kime 10 | €2.233,00 €2.350,47 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.186,00 €2.350,47 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Gigabyte R163-Z34-AAH1
1U ve Gen5 Hızı ile Gigabyte R163-Z34-AAH1 Barebone Sisteminin Tam Ölçekli Potansiyelini Ortaya Çıkarın
Gigabyte R163-Z34-AAH1, şık bir 1U raf formunda olağanüstü bir esneklik sunuyor. Güçlü AMD EPYC™ 9005/9004 işlemci serisi ile donatılmış ve dört Gen5 uyumlu U.2 NVMe/SATA/SAS-4 sürücüsüne kadar destekleyen bu sistem, özellikle yanıt hızı, veri bütünlüğü ve güç verimliliğinin öncelikli olduğu hibrit depolama iş yükleri için optimize edilmiştir. Sunucunun dengeli mimarisi, hesaplama ve I/O boyunca yüksek hızlı veri akışını garanti ederken, 1U tasarımı raf alanını minimumda tutar. Bu nedenle kenar bilişim, şube ofisi kurulumları veya güvenlik odaklı kurumsal görevler için idealdir. Sistem ayrıca iki PCIe Gen5 yuvası ve bir OCP 3.0 yuvası üzerinden genişleme imkanı sunarak ağ veya hızlandırıcı modüllerin kolay entegrasyonuna olanak tanır.
Neden Gigabyte R163-Z34-AAH1'i Tercih Etmelisiniz?
R163-Z34-AAH1, minimal performansın bir somut örneği olup, PCIe Gen5 ve EPYC hesaplamanın yeni nesil yeteneklerini çeviklik, güvenlik ve 1U'da sadece doğru miktarda depolama esnekliği gerektiren senaryolara getirir. Gigabyte'ın kaliteye ve en yeni mühendisliğe olan bağlılığı, onu yeni nesil BT çözümlerinde tercih edilen bir seçim yapar. Sunucuları, karmaşık ve sürekli değişen iş yüklerini desteklemek üzere inşa edilmiştir, bu da işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarında önde kalmalarını sağlar.
Başlıca Uygulamalar:- Ağ Oluşturma
- Hibrit/Özel Bulut Sunucusu
Happyware olarak, R163-Z34-AAH1 gibi yüksek performanslı sunucu sistemlerini başka hiçbir yerde bulamayacağınız türden bir hizmetle eşleştiriyoruz. İster önceden yapılandırılmış altyapıya, ister yerinde uzmanlığa, ister uzun vadeli dağıtım tavsiyesine ihtiyacınız olsun, her sunucunun işletmenize tam olarak uymasını sağlıyoruz. Bizimle, sadece donanım değil, daha akıllı bir şekilde ölçeklenmenin güveni söz konusudur.
Gigabyte R163-Z34-AAH1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| R163-Z34-AAH1 | Tek EPYC 9005 / EPYC 9004 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 1300W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9005/EPYC 9004 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 3.5", 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1300W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Citrix Hypervisor (formerly XenServer) |
| Yönetim Yazılımı | GIGABYTE Management Console web interface, ASPEED AST2600 Baseboard Management Controller (BMC) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM header with SPI interface |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Hybrid/Private Cloud Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Networking |
| Genişlik | 438 mm |
| Yükseklik | 43.5 mm |
| Derinlik | 710 mm |
| Not | |
Gigabyte R163-Z34-AAH1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Titanium |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 2 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 1300W |
| HDD form faktörü: | 2.5", 3.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 3TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 4 |
| Soğutucu Sayısı: | 8 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | Enterprise Applications, Enterprise Server, Hibrit/Özel Bulut Sunucusu, High End Enterprise Server, Networking |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Citrix Hypervisor (formerly XenServer), Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server |
| Ürün Modeli: | R163-Z34-AAH1 |
| Ürün Versiyonu: | Rev-3.x |
| İşlemci Kod Adı: | Genoa, Turin |
| İşlemci Soketi: | SP5 (LGA 6096) |
| İşlemci Türü: | EPYC 9004, EPYC 9005 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





